Wybierz obrazek i sprawdź, co wkrótce zniknie z Twojego życia

Jeśli chcesz wiedzieć, jaka będzie Twoja przyszłość i jakie zmiany Cię czekają, musisz wykonać ten test.
Wybierz obrazek i sprawdź, co wkrótce zniknie z Twojego życia
Fot. Namastest.net
18.05.2024

Znasz to uczucie, gdy coś blokuje cię przed dokonaniem zmian w swoim życiu? Często warto posłuchać intuicji i zrobić miejsce na nowe doświadczenia, które pojawiają się w momencie, gdy odcinamy się od swoich starych przyzwyczajeń.

Wybierz jeden z poniższych obrazków, który przyciąga cię najmocniej i przekonaj się, co lub kto wkrótce zniknie z twojego życia. Idzie nowe!

Zobacz także: Jaką wiadomość ma Ci do przekazania wszechświat?

namastestFot. namastest.net

OBRAZEK NR 1

Wkrótce z twojego życia odejdzie osoba (partner lub ktoś z przyjaciół), z którą masz niestabilną relację pełną kłamstw i zdrad. Jest ona powodem, dla którego zmagasz się z negatywnymi emocjami.

Przez długi czas nie mogłaś zrozumieć, jakie ta osoba ma wobec ciebie uczucia i nie byłaś pewna, jak potoczy się wasza relacja. Ale powoli zdasz sobie sprawę, że nie macie wspólnej przyszłości.

Decyzja o zakończeniu znajomości prawdopodobnie będzie należeć do ciebie. Nie będzie ci zależało, kiedy to się stanie, ale los da ci wkrótce szansę na poznanie nowej osoby, z którą będziesz mogła zbudować obiecującą przyszłość, miłosną lub przyjacielską.

OBRAZEK NR 2

Jeśli obecnie jesteś w związku, który mimo twoich starań nie rozwija się, nadszedł czas, aby pomyśleć o jego zakończeniu. Przestaniesz myśleć o swoich dawnych niepowodzeniach w miłości.

Staniesz się gotowa na zmiany. Osoba, z którą masz niestabilny związek, opuści twoje życie. Czeka cię nowa relacja, a to doświadczenie potraktuj jako lekcję, z której warto wyciągać naukę na przyszłość.

OBRAZEK NR 3

Jeśli kiedykolwiek miałaś problemy i trudności w relacji z osobą, która jest daleko i z którą jedynie korespondowałaś, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to się zmieni.

Możesz mieć okazję spotkać tę osobę, a wasza relacja pogłębi się do tego stopnia, że zaczniecie myśleć o wspólnej przyszłości.

Jeśli z kolei miałaś spór finansowy z kimś i oczekiwałeś, że ktoś ci pomoże i wesprze, to wkrótce się zmieni. Twoim przeznaczeniem będzie otrzymać to, czego pragniesz, a nawet więcej niż się spodziewałaś.

 

Polecane wideo

Emoji, które uwielbiają boomerzy. Generacja Z w ogóle ich nie używa
Emoji, które uwielbiają boomerzy. Generacja Z w ogóle ich nie używa - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie