Masz 10 sekund, żeby wybrać mężczyznę, z którym poszłabyś na kolację

Twój wybór powie o Tobie wiele.
Masz 10 sekund, żeby wybrać mężczyznę, z którym poszłabyś na kolację
Fot. Unsplash
02.03.2024

Ten prosty test psychologiczny może powiedzieć Ci wiele o samej sobie. Wystarczy, że nie zastanawiając się zbytnio, wybierzesz mężczyznę, z którym poszłabyś na kolację. Masz 10 sekund!

Zobacz także: 5 pozytywnych rzeczy, które powinnaś sobie powiedzieć, gdy masz zły dzień

psychozabawaFot. iStock

Z którym mężczyzną poszłabyś na kolację?

Mężczyzna nr 1

Jeśli to mężczyzna nr 1 był Twoim pierwszym wyborem, z pewnością cenisz sobie bliskość i jesteś niezwykle uczuciowa. W partnerze szukasz przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa i wsparcia. Wybór tego mężczyzny świadczy także o tym, że zawsze masz swoje zdanie i jasno określone zasady, którymi kierujesz się w życiu. Unikasz utartych schematów i nie robisz czegoś tylko dlatego, że wypada. Zawsze szukasz własnej drogi, którą dumnie podążasz.

Mężczyzna nr 2

Jesteś silna i niezależna, jednak czasami potrzebujesz pomocnej ręki, ponieważ lubisz czuć się zaopiekowana. Bycie singlem nie jest dla Ciebie końcem świata, ponieważ zdarza Ci się być Zosią-samosią, która musi dopilnować wszystkiego sama. Jednak to kosztuje Cię wiele wysiłku, właśnie dlatego czasem chciałabyś odpocząć.

Mężczyzna nr 3

Jesteś perfekcjonistką i najwięcej wymagasz przede wszystkim od siebie. Dbasz o to, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Lubisz mieć plan i realizować go krok po kroku. Szczególnie Twoje życie zawodowe musi być w Twoim przekonaniu dobrze zorganizowane – zawsze dajesz z siebie 100%. Jesteś świetną organizatorką i właśnie dlatego często odpowiedzialność za różne przedsięwzięcia spoczywa na Tobie.

Mężczyzna nr 4

Najwyższą wartością w Twoim życiu jest rodzina. Świetnie czujesz się w roli matki i żony, ponieważ ponad wszystko stawiasz domowe ognisko. Zamiast tego wolisz spokojne i pewne stanowisko pracy. Często rezygnujesz z kariery zawodowej, aby skupić się na wychowaniu potomstwa. Uwielbiasz także spędzać czas z przyjaciółmi, dla których często jesteś inspiracją.

Mężczyzna nr 5

Jeśli Twój wybór padł na mężczyznę nr 5, najprawdopodobniej jesteś marzycielką, która uwielbia bujać w obłokach. Jesteś artystyczną duszą, a swoje prawdziwe „ja” wyrażasz poprzez sztukę. Masz także romantyczne usposobienie. Pragniesz miłości rodem z produkcji Disneya.

Mężczyzna nr 6

Jesteś urodzoną podróżniczką, a eksplorowanie nowych miejsc sprawia, że czujesz, że żyjesz. Uwielbiasz wszystko, co nowe i nieznane. Nie potrafisz długo usiedzieć w jednym miejscu. Na drugie imię masz „przygoda” i pragniesz poznawać nowe osoby. Ta dawka adrenaliny jest Ci potrzebna do życia. Ponad wszystko cenisz sobie wolność.

Zobacz także: Co mówi o Tobie województwo, z którego pochodzisz?
Źródło: Gazeta.pl

Polecane wideo

Supermodelka, najpiękniejsza Szwedka, ikona mody. Poznajcie niesamowitą Elsę Hosk
Supermodelka, najpiękniejsza Szwedka, ikona mody. Poznajcie niesamowitą Elsę Hosk - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie