Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

Zdziwisz się, jak bardzo jest skuteczny.
Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie
źródło: dimajadid.net
25.09.2023

Ludzka psychika to bardzo skomplikowany mechanizm. Nie ma dwóch identycznych osób, ale autorzy tego prostego psychotestu twierdzą, że można nas podzielić na dwie grupy. Do której należysz? Błyskawicznie to sprawdzisz.

Zobacz również: TEST: Komu ustąpisz miejsca? W tej sytuacji jest tylko jeden słuszny wybór

Cała zabawa polega na tym, by spojrzeć na załączony obrazek i bez dłuższego zastanowienia wskazać element, który jako pierwszy rzucił nam się w oczy. Podobno nie jest to kwestia przypadku, ale efekt działania podświadomości.

Krótko mówiąc - z góry wiadomo, który wariant wybierzesz. I co może to oznaczać.

źródło: dimajadid.net

Co widzisz?

- to jedyne pytanie, na które trzeba odpowiedzieć, by poznać prawdę o sobie - zachęca dimajadid.net.

Nie skupiaj się jednak na szczegółach, bo liczy się ogólne wrażenie. Do wyboru masz tylko dwie odpowiedzi: uwiecznionych na ilustracji ludzi lub światło lampy w kształcie ścieżki/drogi.

To wystarczy, żeby stworzyć twój profil psychologiczny.

Rozwiązanie

Ścieżka / droga

Posiadasz bardzo przydatną umiejętność wychodzenia cało nawet z najtrudniejszych sytuacji. Kiedy pojawia się problem - umiesz spojrzeć na niego z dystansu i podjąć najlepszą decyzję. Jesteś uczuciową osobą, ale potrafisz kierować się także rozumem. Nigdy nie działasz impulsywnie i zachowujesz dystans. Przez to niektórzy mogą cię postrzegać jako bezdusznego ignoranta. Na szczęście to tylko mylne wrażenie.

Kobieta / mężczyzna

W życiu zwracasz ogromną uwagę na szczegóły. Wierzysz, że to one mają największe znaczenie. Jesteś świetnym obserwatorem. Oceniasz innych ludzi po pozorach, ale nigdy się nie mylisz. Wrodzona intuicja pozwala ci unikać osób, które mogą wprowadzić zamęt do twojego życia. Masz w sobie spore pokłady współczucia - kiedy patrzysz na cudze cierpienie, ty też zaczynasz czuć się źle.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Ten test robi furorę wśród zakochanych. Może doprowadzić do rozpadu związku

Polecane wideo

Co mówi o Tobie godzina urodzenia?
Co mówi o Tobie godzina urodzenia? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie