Ile widzisz psów? Spójrz na obrazek i oblicz swój wiek mentalny

Sprawdź, ile lat ma Twoja dusza.
Ile widzisz psów? Spójrz na obrazek i oblicz swój wiek mentalny
źródło: dimajadid.net
18.08.2023

Każdy dobrze zna swój wiek metrykalny. W końcu łatwo go obliczyć, bo uzależniony jest od daty urodzenia i rośnie z roku na rok. Tylko czy cokolwiek o nas mówi? Zdecydowanie mniej, niż wiek mentalny, który znacznie lepiej odzwierciedla nasz charakter i radość życia. Można mieć młode ciało i bardzo starą duszę. Lub na odwrót.

Zobacz również: Psychopata porusza w rozmowie trzy tematy. Najchętniej nie mówiłby o niczym innym

Bywają nastolatki zachowujące się jak osoby z pokolenia ich rodziców. Są też staruszkowie o nieposkromionej energii małego dziecka. Rocznik przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie i dlatego warto wykonać ten prosty psychotest - zachęca dimajadid.net.

Na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczny test na spostrzegawczość, ale chodzi o coś więcej.

test na spostrzegawczośćźródło: dimajadid.net

Wiek mentalny - iluzja optyczna

Ile psów widzisz na obrazku? Czarno-biała ilustracja okazuje się zdecydowanie bardziej wielowymiarowa, niż niektórzy sądzą. Jej twórcy w sprytny sposób ukryli na niej nie jednego, nie dwa, ani nawet nie trzy psiaki. Twoim zadaniem jest policzenie wszystkich cieni i kształtów, które uda ci się dostrzec.

Już teraz zdradzimy, że każda odpowiedź jest prawidłowa. Z tą różnica, że oznacza coś zupełnie innego i to na jej podstawie obliczony zostanie twój wiek mentalny. Zdradź nam swój wynik i przekonaj się, ile lat ma twoja dusza.

Zobacz również: Nie trać czasu na skomplikowane psychotesty. Ten zajmie tylko kilka sekund

Rozwiązanie

4 psy

Twój mentalny wiek: 20-25 lat.

Jesteś wyjątkowo kreatywną osobą. Uwielbiasz czytać, oglądać, słuchać i doświadczać. Kiepsko czujesz się w hałasie. Cenisz spokój, ciszę i przewidywalność.

5 psów

Twój mentalny wiek: 25-30 lat

Fascynuje cię prostota, dlatego nie lubisz komplikować swojego życia. Zawsze wybierasz sprawdzone rozwiązania i boisz się eksperymentów. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę.

6 psów

Twój mentalny wiek: 30-40 lat

Masz w sobie coś staromodnego. Cenisz szczerość i uwielbiasz doradzać innym. Charakteryzuje cię ogromna dojrzałość i stabilność. Jesteś osobą zawsze pokojowo nastawioną.

7 psów

Twój mentalny wiek: 10-20 lat

Jest w tobie trochę dziecięcej naiwności. Świat jeszcze cię nie zepsuł - jesteś osobą prostolinijną i czułą. Zadajesz mnóstwo pytań i masz ogromną potrzebę zmieniania rzeczywistości.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

Polecane wideo

Dla tych znaków zodiaku wrzesień będzie trudny. Co je czeka?
Dla tych znaków zodiaku wrzesień będzie trudny. Co je czeka? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie