PSYCHOZABAWA: Wybierz z listy jedną TOREBKĘ i sprawdź, jakim typem kobiety jesteś

Ulubiony model torebki zdradzi wiele na temat Twojej osobowości.
PSYCHOZABAWA: Wybierz z listy jedną TOREBKĘ i sprawdź, jakim typem kobiety jesteś
Fot. pexels (Ozan Culha)
30.06.2023

Z pewnością masz w swojej garderobie kilka torebek. Zgrabną kopertówkę na specjalne okazje, sportową listonoszkę, eleganckie puzderko na łańcuszku, praktyczną shopper bag i wiele innych modeli. Gdybyś jednak miała spośród nich wybrać tę, którą lubisz najbardziej i nosisz najczęściej, jaki byłby Twój typ?

Wskaż swoją ukochaną torebkę, a my podpowiemy Ci, co ten wybór mówi o Tobie!

Zobacz również: Którym typem osobowości jesteś? TEST

Co model torebki mówi o osobowości kobiety?

Elegancka torebka na łańcuszku

cekinowa torebkaH&M, 59,90 zł

Cenisz sobie dobry styl i dużą wagę przywiązujesz do swojego wyglądu. Jesteś pewna siebie i przebojowa. Kiedy coś sobie postanowisz, dajesz z siebie wszystko, by osiągnąć upragniony cel. W życiu kierujesz się ambicją i rozsądkiem. Kochasz elegancję, doceniasz klasykę. Jesteś perfekcjonistką. W życiu stawiasz przede wszystkim na uniwersalność i wygodę. Trudno zdobyć twoje zaufanie, ale jeśli już komuś się to uda, będzie mógł liczyć na twoją szczerą przyjaźń i pomoc.

Listonoszka

listonoszka mohitoMohito, 119,99 zł

Jesteś postrzegana jako uczciwa i pewna siebie kobieta. Mocno stąpasz po ziemi, preferujesz porządek i stałość. W życiu najbardziej pragniesz stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. Cenisz sobie komfort i wygodę. Jesteś ułożona i zawsze świetnie przygotowana. Nie przepadasz za niespodziankami, ale umiesz cieszyć się chwilą i doceniasz piękne momenty. Kiedy się zakochujesz, oddajesz drugiej osobie całe serce.

Shopper bag

shopper h&MH&M, 49,99 zł

Jesteś kreatywna, masz otwarty umysł i ciągle szukasz nowych inspiracji. Twoja torebka musi być pojemna, ponieważ uwielbiasz podejmować spontaniczne decyzje. Kiedy postanawiasz na przykład zostać na noc u koleżanki, choć wcześniej tego nie planowałaś, nagle okazuje się, że w twojej torbie są wszystkie niezbędne akcesoria: szczoteczka do zębów, kosmetyczka, t-shirt na zmianę, a nawet bielizna. Jesteś zaradna i potrafisz sobie poradzić w każdej sytuacji.

Torba typu tote

tote bag marc jacobsMarc Jacobs, 1 125 zł

Kochasz życie. Jesteś typem ekstrawertyczki, osobą odważną i dynamiczną. Lubisz zwracać na siebie uwagę i być adorowana przez innych. Kobiety, które wybierają torebkę typu tote, są pewne siebie i niezależne. Umiesz postawić na swoim, ale też nie masz problemu, by przyznać się do błędu. Łatwo się z tobą dogadać. Masz wielu oddanych przyjaciół.

Oryginalna

zara torebkaZara, 79,90 zł

Jesteś artystyczną duszą. Kochasz modę i nie boisz się odważnych stylizacji. Uwielbiasz wyróżniać się z tłumu, a klasyczny look zawsze przełamujesz nietuzinkowym dodatkiem. Zdarza się, że masz głowę w chmurach. Nie przejmujesz się troskami dnia codziennego. Jesteś optymistycznie nastawiona do życia i wierzysz, że każdy problem będzie miał pomyślny finał. Nie brakuje ci energii i zawsze tryskasz dobrym humorem.

Zobacz również: PSYCHOTEST: Rozszyfruj swoje pismo

Polecane wideo

Mall bangs: grzywka „z centrum handlowego” to najmodniejsza fryzura tych wakacji
Mall bangs: grzywka „z centrum handlowego” to najmodniejsza fryzura tych wakacji - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie