Kim jesteś naprawdę? Internauci są zaskoczeni trafnością tego testu „100% prawdy”

To, co zobaczysz na tym obrazku, zdradza o Tobie bardzo ciekawą rzecz.
Kim jesteś naprawdę? Internauci są zaskoczeni trafnością tego testu „100% prawdy”
Fot. TikTok (https://www.tiktok.com/@mia_yilin)
07.06.2023

Lubisz dowiadywać się na swój temat ciekawych rzeczy? W takim razie tiktokowy profil @mia_yilin będzie dla ciebie prawdziwą gratką. Użytkowniczka tej platformy pokazuje różne iluzje optyczne, a następnie interpretuje je w zależności od tego, co można na nich zobaczyć. Jeden z ostatnich obrazków, które u siebie zamieściła, wywołał wśród internautów niemałe zaskoczenie – a raczej trafność psychologicznej analizy, która się z nim wiąże.

Zobacz także: Celny test osobowości. Wystarczy, że zaciśniesz pięść

Jesteście ciekawi, czy dowiecie się na swój temat „100% prawdy”? Przekonajmy się.

kogut czy profil kobietyFot. TikTok (https://www.tiktok.com/@mia_yilin)

Co widzisz na tym obrazku?

Możliwości są dwie: profil kobiety z czerwonymi ustami lub kogut. Na co wskazuje rzecz, którą dostrzegasz w pierwszej kolejności?

Kogut

Miłość nie jest dla ciebie najważniejsza, masz teraz na głowie dużo innych spraw. Odczuwasz niepokój. Chciałabyś zmienić swoje życie i ciągle analizujesz, w jaki sposób zrobić to najlepiej. Otaczasz się ludźmi, którzy mają sukcesy na koncie. Dużo się od nich uczysz. Imponują ci i inspirują cię do pracy nad sobą. Marzysz o tym, by dokonać czegoś wielkiego.

Profil kobiety

Jesteś niezwykle skromna. Nie lubisz skupiać na sobie uwagi innych, wolisz być niezauważona. Nie chcesz, by inni wiedzieli o tobie wiele. Jesteś przy tym bardzo uparta. Fakt, że ktoś mógłby dostrzec twoją słabość, przeraża cię. Dobrze czujesz się w zadaniach i codzienności, które dobrze znasz. Rutyna kojarzy ci się ze stabilnością i bezpieczeństwem. Bez względu na to, ile przeszkód spotkasz na swojej drodze, będziesz dążyć do ich pokonania i osiągnięcia celu. Jesteś bardzo ambitna i wytrwała.

Zobacz także: Ta iluzja wskaże Twoją najbardziej irytującą cechę

@mia_yilin What’s the first thing you see in this picture? #personalitytest #psychologyfacts #entertainment #funfacts #trending #fyp #fypシ #relationship #fortune #fengshui #wealth #china #chinese #Asian #learnontiktok ♬ original sound - Mia Yilin 💖

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥
Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 08.06.2023 12:43
Zupełnie nietrafione . Moje przeciwieństwo
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie