„Test krzyża” zdradza, jak widzą Cię inni i czego oczekujesz od życia

Nie musisz odpowiadać na żadne pytania.
„Test krzyża” zdradza, jak widzą Cię inni i czego oczekujesz od życia
Fot. pexels (Bekah Allmark)
26.04.2023

Przez większość czasu pędzimy przed siebie. Nie zastanawiamy się dokąd tak naprawdę zmierzamy i jaki mamy wpływ na życie innych. Liczy się tu i teraz. Czasami jednak warto zwolnić i zastanowić się nad wyznawanymi wartościami. Może czas coś zmienić, kogoś docenić albo po prostu spojrzeć w lustro? Ta „zabawa” może to ułatwić.

Zobacz również: Wskaż twarz, która najbardziej Cię przeraża. Wybór powie wszystko o Twojej psychice

W Sieci robi furorę jako tzw. test krzyża, choć z religią nie ma wiele wspólnego. Nazwa wzięła się od specyficznego układu tabeli, która jest w tym przypadku niezbędna. To ona ma zdradzić nasze oczekiwania i jak widzą nas inni.

Do wykonania go potrzebujesz tylko kartki papieru i czegoś do pisania. A także minimalnych umiejętności plastycznych, choć bez nich też sobie poradzisz.

Narysuj na kartce krzyż równoramienny. W ten sposób przestrzeń zostaje podzielona na 4 mniejsze części. Każda z nich jest jeszcze pusta, ale to za chwilę się zmieni. Zadanie polega na stworzeniu w nich dowolnych rysunków. Mają być jak najprostsze, niemal symboliczne. Chodzi jedynie o to, by konkretny przedmiot dało się rozpoznać.

Nie zastanawiaj się zbyt długo i nie przykładaj zbyt dużej wagi do wartości artystycznej. To psychotest, a nie egzamin na Akademię Sztuk Pięknych.

Zobacz również: Jeden z nich to nie kochający ojciec, ale porywacz. Wybór powie o Tobie wszystko

Gotowe? Czas sprawdzić, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi.

Konkretne miejsca na kartce mają konkretne znaczenie. Rysunki są odpowiedziami na widoczne powyżej pytania. Oczywiście symbolicznymi, więc teraz wszystko zależy od twojej interpretacji. Dom może oznaczać osobę rodzinną, samochód - dynamiczną i niezależną, łóżko - domatora, sukienka - człowieka przykładającego ogromną wagę do wyglądu i tak dalej.

Wydaje się, że to tylko niepozorna zabawa, ale według niektórych okazuje się niezwykle skuteczna.

Zobacz również: Test podświadomości: Wybierz tylko jeden przedmiot i poznaj prawdę o sobie

Polecane wideo

10 obrazków, które sprawdzą Twoją inteligencję
10 obrazków, które sprawdzą Twoją inteligencję - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Nie wiem co tu dać (Ocena: 5) 19.06.2023 22:57
No więc tak jak widzinie rodzina -⭐( chyba jako jakąś gwiazdę. W sumie i tak występowałam w kilku musicalach). Jak widzi mnie społeczeństwo-❤️(jako empatyczną i przemiłą osóbkę?). Jak postrzegam życie-👁️ (🤣🤣). Jak postrzegam miłość-🏹 (zwykła strzała amora. To zwykły przypadek. Po prostu se nas amorek wypatrzył)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie