Co decyduje o tym, że się zakochujesz? Wyjaśnia to jeden rzut oka na ten obrazek

Ułamek sekundy i wszystko będzie jasne.
Co decyduje o tym, że się zakochujesz? Wyjaśnia to jeden rzut oka na ten obrazek
Fot. Pinterest.com (pinterest.com/pin/291467407130526596)
30.01.2023

Miłość to uczucie, które trudno opisać słowami. Podobnie jest z próbami wyjaśnienia, dlaczego to właśnie ta konkretna osoba skradła nasze serce i nie widzimy poza nią świata. Czasami my sami nie do końca to rozumiemy. 

Zobacz również: Najbardziej atrakcyjnych ludzi wyróżnia 7 cech. Ile z nich posiadasz?

Co decyduje o tym, że ciągnie cię do danej osoby? Często główną rolę gra tutaj podświadomość, która popycha nas w stronę konkretnych cech, jakie uznajemy za najbardziej atrakcyjne, mimo że często nie zdajemy sobie z tego sprawy. 

Na jakie cechy u płci przeciwnej zwracasz uwagę w największym stopniu i co sprawia, że się zakochujesz? Odpowiedź na to pytanie kryje się w obrazku, który zobaczysz poniżej. Wystarczy jedno spojrzenie, a konkretne – fragment, który przyciągnie twój wzrok jako pierwszy. 

Psychotest: Jakie cechy uważasz za najbardziej atrakcyjne? 

Fot. Pinterest.com (pinterest.com/pin/291467407130526596)

Psychotest: Jakie cechy partnera uważasz za najbardziej atrakcyjne?

Kobieta stojąca na skale 

Jeśli twoje oczy od razu zatrzymały się na postaci kobiety stojącej na skale, największą uwagę u płci przeciwnej zwracasz na wygląd. Pociągają cię zwłaszcza mężczyźni, którzy wyjątkowo dbają o swój wizerunek – od sylwetki, poprzez modny ubiór, a skończywszy na luksusowych dodatkach. Uważaj - często są to osoby, u których pewność siebie graniczy z próżnością. Pamiętaj, że wygląd to nie wszystko. 

Żaglówka 

Jeżeli w pierwszej kolejności zauważyłaś żaglówkę, podświadomie najbardziej kręcą cię faceci o naturze buntownika. Pociąga cię ich odwaga granicząca z zuchwałością i kierowanie się zasadą, że żyje się tylko raz. Marzysz o tym, aby przeżyć u boku takiego mężczyzny serię ekscytujących przygód i zostawić obowiązki daleko za sobą. Zastanów się tylko, czy taki facet będzie partnerem, któremu możesz zaufać w 100 procentach. 

Twarz mężczyzny 

Spojrzałaś na obrazek i od razu zobaczyłaś męską twarz? W takim razie cechą, którą uważasz za najbardziej atrakcyjną jest stoicyzm. Jesteś bardzo emocjonalna, a wyrażanie uczuć jest dla ciebie niezwykle ważne, jednak szukasz partnera, który będzie twoim przeciwieństwem i opoką. Kogoś, kto nigdy nie traci zimnej krwi i jest opanowany w każdej sytuacji, nawet gdy ty sama czujesz się przytłoczona. 

Łódki w oddali 

Jeżeli twój wzrok skupił się na łódkach w oddali, najbardziej pociągają cię mężczyźni o ognistym temperamencie – tacy, którzy dają się ponieść emocjom, zarówno tym dobrym, jak i złym. Podświadomie kręci cię związek, w którym zdarzają się głośne kłótnie i trzaskanie drzwiami, a także równie namiętne godzenie się. Uważaj tylko, żeby nie wpaść w pułapkę toksycznej relacji. 

Zobacz również: Jednominutowy „test cytryny”. Jego rezultaty mówią coś ważnego o Twojej osobowości

Polecane wideo

Jak ubrać się na randkę zimą? Te stylizacje sprawią, że będziesz wyglądała olśniewająco
Jak ubrać się na randkę zimą? Te stylizacje sprawią, że będziesz wyglądała olśniewająco - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 14.03.2023 14:30
Interesujące!
odpowiedz
ehhh (Ocena: 1) 30.01.2023 08:16
pierwsze co zobaczylem to glowa kozla na srodku obreazka, czemu tego nie ma w opisie?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie