Każde marzenie ma szansę się spełnić, jeśli wprowadzisz 7 reguł

Te kroki sformułował niemiecki nauczyciel, Pierre Franckha. Wprowadź je w życie i sprawdź, co się wydarzy.
Każde marzenie ma szansę się spełnić, jeśli wprowadzisz 7 reguł
Fot. Unsplash (Jeff Hardi)
25.01.2023

Czy twoja głowa jest pełna marzeń? Jeśli tak i jeśli niestety wiele z nich do tej pory się nie spełniło, wiedz, że wina leży na pewno po… twojej stronie. A konkretniej rzecz ujmując, w niewłaściwym formułowaniu pragnień. Miej bowiem na wodze, że każde życzenie ma szansę się spełnić, ale pod warunkiem, że odpowiednio o nie poprosimy. Jak więc to robić? Kilka zasad sformułował niemiecki nauczyciel, Pierre Franckha.

Przeczytaj też: Co ludzie sukcesu robią tuż przed snem?

Co należy zrobić, żeby marzenia się spełniły?

Pierre Franckha zauważył, że wiele jego życzeń się urzeczywistnia. Szybko też zorientował się, że zachowania, które są dla niego czymś naturalnym, dla innych wydają się być czarną magią. Postanowił więc prowadzić wykłady, dzięki którym inni też mieli nauczyć się spełniać swoje życzenia. Mężczyzna napisał też książkę „Siedem reguł spełniania marzeń”, w której uchylił rąbka swojej tajemnicy.

Krok 1: zacznij!

Żadne marzenie nie zrealizuje się, jeśli nie zaczniesz go spełniać. Jak to robić? Choćby małymi krokami. Weź bowiem pod uwagę, że najtrudniejszy jest zawsze pierwszy krok. Kiedy wykonasz już jakiś etap, każdy kolejny będzie przychodził z większą łatwością.

Krok 2: formułuj odpowiednio życzenie!

Co to znaczy? W pierwszej kolejności pozbądź się ze swojego słownika słowa „nie”. Mów za to „chcę”, „chciałabym”. Życzenia warto też spisywać na kartce. Dzięki temu skupisz się bardziej na tym, czego pragniesz.

Krok 3: bądź wdzięczna

Czy wiesz, że jest to najpotężniejsza emocja? Jeśli masz problem z jej przywołaniem, wypisz na kartce wszystkie dobre rzeczy, które cię w życiu spotkały, a potem dziękuj za nie losowi.

Krok 4 i 5: zaufaj sobie i światu

Staraj się wytwarzać tylko dobrą energię. Nie skupiaj się na tym, że czegoś nie umiesz czy że coś jest trudne. Zaufaj, że twoje marzenia spełnią się na pewno i stanie się to w odpowiednim dla ciebie czasie.

Krok 6: otwórz się

Niezależnie od tego, czy wierzysz w przypadki czy nie, przygotuj się na nie i nie bój się nowego. Pamiętaj, że twoje marzenie może spełnić się w sposób, o którym nawet nie śniłeś. Nie bój się więc podążać za intuicją.

Krok 7: sprecyzuj swoje marzenie

Czy wiesz, czego tak naprawdę chcesz? Sprecyzuj swoje marzenie i cel i zastanów się, dlaczego chcesz, żeby się ono spełniło. Następnie myśl o nim każdego dnia.

Zobacz także: Kobieta, która stworzyła 2681 osobowości. Jej życie przypominało piekło...

Polecane wideo

Polskie słowa, które są... obraźliwe za granicą
Polskie słowa, które są... obraźliwe za granicą - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie