Jak być kobietą sukcesu? Te 4 rytuały wprowadź do swojej codzienności

Ekspert zdradza przepis na sukces. To takie proste, a jakże skuteczne.
Jak być kobietą sukcesu? Te 4 rytuały wprowadź do swojej codzienności
Fot. Pexels (Leah Kelley)
13.12.2022

Pojęcie sukcesu każda z nas może definiować inaczej. W dzisiejszych czasach kobieta sukcesu ma szczęśliwy dom i świetną pracę, która daje jej satysfakcję. Jest to jednak dość utopijna wizja, a wiele z nas nawet do niej nie dąży, ponieważ wydaje się być zbyt odległa. Nie ma jednak nic złego w stawianiu sobie ambitnych celów. Ekspert wyjaśnia, jakie zmiany powinnyśmy wprowadzić w naszym codziennym życiu, aby osiągać wyznaczone cele.

Zobacz także: Co 30-tka zmienia w życiu kobiety?

Travis Bradberry jest mówcą motywacyjnym i ekspertem, który może pomóc każdej z nas przybliżyć się do osiągnięcia obranych celów, a co za tym idzie osiągnięcia tego mistycznego sukcesu. Specjalista pomaga ludziom mieć lepsze wyniki w pracy i biznesie. Jak się okazuje, jego sekret tkwi w porannych rytuałach. Co powinnaś zmienić w swojej codzienności, jeśli chcesz nazywać się kobietą sukcesu? Wyjaśniamy.

Jak być kobietą sukcesu?

Ekspert wskazuje na 4 uniwersalne porady, które każdej z nas mogą pomóc w osiąganiu stawianych sobie celów. Pierwszym nawykiem, który powinnaś wprowadzić, jest picie codziennie rano wody z cytryną na czczo. Ma to zbawienny wpływ na organizm. Druga porada zakłada pracę zarówno nad ciałem, jak i umysłem. W tej roli świetnie sprawdzi się kilka prostych ćwiczeń rozciągających, joga bądź spacer. Takie działanie pobudzi twoje ciało do działania. Warto ćwiczyć w ciszy, bez dodatkowych bodźców. Mogą one bowiem przeszkadzać w wyciszeniu się, a chodzi o to, aby się całkowicie zresetować. 

Bardzo ważną rolę odgrywa także śniadanie. Zdrowa i zbilansowana dieta to klucz do sukcesu nie tylko w zachowaniu formy i zgrabnej sylwetki, lecz także dobrego samopoczucia. Odpowiednie odżywianie dostarczy Ci także dużej dawki energii do działania. Jeśli świadomie rezygnujesz ze śniadania, popełniasz duży błąd. Kluczową rolę w osiąganiu zarówno tych mniejszych, jak i większych celów odgrywa planowanie. Masz tyle obowiązków, że często się w nich gubisz? Zaplanuj sobie dzień! Najlepiej jest robić to każdego dnia rano. Dzięki takiemu działaniu odciążysz swój umysł od nadmiaru myśli, będziesz spokojniejsza. Zmniejszy się także presja i obawy, że o czymś zapomnisz czy się z daną rzeczą nie wyrobisz.

Zobacz także: Ghosting. Jak sobie poradzić, kiedy ktoś nagle zrywa kontakt?

Źródło: kobieta.gazeta.pl 

Polecane wideo

Ważyła 311 kilogramów, ale dzisiaj wygląda jak zupełnie nowa osoba. Jest rekordzistką w utracie wagi!
Ważyła 311 kilogramów, ale dzisiaj wygląda jak zupełnie nowa osoba. Jest rekordzistką w utracie wagi! - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.08 / 5
KSukcesu (Ocena: 5) 15.12.2022 15:46
Kiedyś zmagałam się z nadwagą. Przez dodatkowe kilogramy traciłam na atrakcyjności. Od kiedy pije rano wode z cytryną mam lepszą przemianę materii. Dużo schudłam i dzięki temu rozkochałam w sobie prezesa firmy w której pracuje. Jeszcze przed świętami wychodzę za niego za mąż i zostanę prezesową. Dzięki wodzie z cytryną moje kiedyś szare, smutne i żałosne życie odmieniło się.
odpowiedz
. (Ocena: 5) 15.12.2022 15:21
Plissssss niech ktoś mi powie gdzie można obejrzeć 13 kart?????? 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.12.2022 20:57
No to wszystko stracone! Nigdy nie zostanę kobietą sukcesu. Nie piję wody z cytryną!!! A tak serio, red akcjo nie wstyd wam? Żeby takie głupoty drukować...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.12.2022 13:50
nie czytałam, rzuciłam okiem - było, zeby wstawać o piątek rano jak kazdy milioner? :D prawda jest taka, ze sukces to często przypadek - a nie wypadkowa planowania i ciężkiej pracy. dwa, dla kazego sukces to co innego - dla mnie np. możliwość wyspania się ;p
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.12.2022 12:49
Wystarczy, że nadstawisz i odniesiesz sukces
odpowiedz

Polecane dla Ciebie