5-sekundowy psychotest. Jaka trauma z dzieciństwa ma wpływ na Twoje obecne życie?

Jeśli jesteś gotowa, aby odkryć swoją największą traumę i naprawić swoje życie, weź oddech i wybierz symbol, który najszybciej przyciągnął Twoją uwagę. Potem przeczytaj rozwiązanie.
5-sekundowy psychotest. Jaka trauma z dzieciństwa ma wpływ na Twoje obecne życie?
Fot. Unsplash
04.11.2022

W naszej podświadomości kryje się mnóstwo wspomnień i emocji, jeszcze z czasów dzieciństwa. Niektóre traumy niestety nadal mają wpływ na nasze decyzje i działania. Zazwyczaj trudno do nich dotrzeć bez pomocy specjalisty. No chyba, że nauczymy się kontaktować z nimi bez użycia analizującego umysłu świadomego. Jak to zrobić?

Zobacz również: Jaki związek jest Ci pisany? Psychotest obrazkowy, który w sekundę zdradzi wszystko

Istnieją różne techniki. Niektórzy wnikliwie interpretują swoje sny, inni korzystają z hipnozy, a jeszcze inni... robią to w formie zabawy, rozwiązując psychotesty. Wystarczy zerknąć na poniższy rysunek.

Jakie wydarzenie z przeszłości ma na Ciebie nadal wpływ?

Psychoanalityk Sigmund Freud, uważał, że wszystkie wydarzenia z naszego dzieciństwa mają ogromny wpływ na nasze dorosłe życie, kształtując naszą osobowość

- czytamy na portalu akademiaducha.pl

Jeśli jesteś gotowy, aby odkryć swoją największą traumę i naprawić swoje życie, weź oddech i wybierz symbol, który najszybciej przyciągnął Twoją uwagę. Potem przeczytaj rozwiązanie. 

fot. namastest.net

TUTAJ znajdziesz odpowiedź, jaka trauma z dzieciństwa nadal ma na Ciebie wpływ.

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na listopad ♥
Horoskop MIŁOSNY na listopad ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie