Nieposkromione. Odkryj w sobie wewnętrzną czarownicę i ciesz się życiem jak nigdy dotąd

Najwyższy czas odszukać drzemiącą w nas wielką moc!
Nieposkromione. Odkryj w sobie wewnętrzną czarownicę i ciesz się życiem jak nigdy dotąd
Fot. Unsplash (Raaminka/Aron Visuals)
31.10.2022

Czarownice to bohaterki niezliczonych dzieł literackich, teatralnych, czy filmowych. Ich obrazy zostają w pamięci na bardzo długo nawet wtedy, jeżeli odgrywają w nich trzecio bądź czwarto planowe role. Często myśli się o nich jednak w negatywny sposób. Może i mają swoje przywary, a ich motywacje nie należą niekiedy do najszlachetniejszych, jednakże warto zacząć spoglądać na nie znacznie życzliwszym okiem i... brać z nich przykład

Zobacz także: Relacje z tym typem mężczyzny są uważane za bardzo trudne. Warto wiedzieć, w co się pakujemy już na samym początku...

Przebudzenie wewnętrznej czarownicy

Czy naprawdę warto brać przykład z czarownic? Jak najbardziej! Otóż zainspirowanie się pewnymi cechami ich osobowości, może pozwolić nam żyć pełniej, wygodniej i o wiele szczęśliwej. W końcu na palcach jednej ręki można zacząć wymieniać czarownice nieszczęśliwe, zahukane, niepewne siebie i nieasertywne. 

Czarownicom jest czego zazdrościć. Mowa tu jednak nie tylko o ich tajemniczych magicznych mocach. Godną pochwały rzeczą jest ich stosunek do siebie, jak i świata. Rzadko kiedy zdarzają się bowiem czarownice, które pozwalają sobą manipulować, czy te, jakie bezwolnie dają kierować swoim życiem losowi. Co to to nie.

Czarownice zawsze biorą sprawy w swoje ręce. Nie wyobrażają sobie, aby mogły przystać na rzeczy, które im przeszkadzają, jakie niezmiernie je irytują, czy unieszczęśliwiają. Mają w sobie wielką odwagę i potrafią o siebie walczyć, nie zważając na opinie innych. Żyją po swojemu. Nikomu i niczemu nigdy się nie podporządkowują. Mówią i robią, co tylko chcą bez obawy wyrzucenia poza nawias. Ich nieposkromienie budzi niewątpliwą zazdrość innych, którzy są niezdolni do podobnych zachowań. Wreszcie pełnymi garściami czerpią siłę z natury, która stanowi dla nich szalenie ważną rzecz. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zainspirować się tą postawą, przebudzić w końcu nasze wewnętrzne czarownice, w pełni się zaakceptować i w końcu zacząć brać z życia to co najlepsze. 

Zobacz także: Kiedy najlepiej zacząć randkować po rozstaniu? Lepiej nie przegapić tego terminu...

Polecane wideo

To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow!
To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie