Cztery sposoby na jesienne smutki

Czas na małe wielkie przyjemności!
Cztery sposoby na jesienne smutki
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/_foodstories_/)
19.09.2022

Pożegnanie się z ciepłem, bujnością, kojącą zmysły zielenią oraz bardzo optymistyczną letnią aurą i przywitanie jesieni, jest dla wielu osób niemałym wyzwaniem. Amatorki lata niestety nie tak łatwo radzą sobie z jesiennymi słotami, coraz krótszymi dniami, a więc i dłużej panującą ciemnością, czy zimnem. Wiele z nich łapie wówczas chandra. Podpowiadamy, jak najszybciej się z nią rozprawić. 

Zobacz także: Cynamonowe ślimaczki z szafranem i nutą pomarańczy. Nie jadłaś pyszniejszych ciastek!

Skuteczne metody na jesienną chandrę

Dzięki tym metodom raz dwa odsuniemy od sobie jesienny smutek i melancholię. Najlepiej stosować je wszystkie na raz. Wtedy efekt będzie wręcz znakomity!

Blask świec i światełek

Gdy tylko poczujemy, że nasz dobry nastój zaczyna ulatywać w siną dal i ma na to wielki wpływ ponura jesienna aura, zacznijmy czym prędzej stosować świetlną terapię. Poczujemy się znacznie lepiej, jeśli zaczniemy przebywać w pomieszczeniu oświetlonym przez bardzo kameralne, ciepłe oświetlenie. Zapalmy więc kilka świec i zawieśmy w miejscu relaksu świetlny łańcuch. 

Piękne słowa, dźwięki i obrazy

Na jesienny czas koniecznie przygotujmy zestaw napawających optymizmem, nastrojowych lektur. Jeżeli dopada nas chandra, od razu sięgajmy po pokrzepiającą książkę. Miejmy też zawsze pod ręką albumy z pięknymi zdjęciami, czy rysunkami. W tle puśćmy relaksującą muzykę. 

Zachwycające smaki

W przepędzeniu chandry pomoże nam również jedzenie przeróżnych smakołyków oraz kosztowanie ulubionych napojów. Błoga chwila spędzona na piciu aromatycznej kawy, czy herbaty i zajadaniu łakoci, nawet w największą słotę potrafi sprawić, że zaczniemy się uśmiechać.  

Domowe spa

Dobry nastój na pewno szybko powróci, jeśli zaserwujemy sobie w domowym zaciszu jakiś przyjemny zabieg upiększający. Zróbmy coś dla siebie! Obłędnie pachnąca domowa maseczka, jaką nałożymy na twarz lub włosy i ciepła kąpiel w pianie sprawią, że słotny, bardzo wietrzny wieczór nie będzie napawał nas już aż takim niepokojem i smutkiem. 

Zobacz także: Niesamowite leki z pól, ogrodów i łąk

Polecane wideo

Wrześniowe wędrówki. Jak odczytywać chmury i przewidywać pogodę?
Wrześniowe wędrówki. Jak odczytywać chmury i przewidywać pogodę? - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 5 / 5
(Ocena: 5) 13.12.2022 12:12
Jesien to moja ulubiona pora roku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2022 13:33
Msjjjjsmmm m
odpowiedz
Jestem bardzo miła 😁 (Ocena: 5) 11.11.2022 09:37
😀😃😄😁😆😅😂🤣😭😉😗😙😚😘🥰😍🤩🥳🙃🙂😋😛😝😜🤪😇😊☺️😏😌😔😑😐😶🤔🤫🤭🥱🤗😱🤨🧐😒🙄😤😠😡🤬🥺😟😥😢☹️🙁😕🤐😰😨😧😦😮😯😲😳🤯😬😓😞😖😣😩😫😵😴😪🤤🌛🌜🌚🌝🌞🥴🥵🥶🤢🤮🤧🤒🤕😷🤠🤑😎🤓🤥🤡👻💩👽🤖🎃😈👿👹👺🔥💫⭐🌟✨💥💯💢💨💦💤🕳️🎉🎊🙈🙉🙊😺😸😹😻😼😽🙀😿😾❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍♥️💘💝💖💗💓💞💕💌💟❣️💔💋👥👤🗣️👣🧠🩸🦠🦷🦴☠️💀👀👁️👄👅👃👂🦻🦶🦵🦿🦾💪👍👎👏🙌👐🤲🤝🤜🤛✊👊🤚👋🖐️✋🖖🤟🤘✌️🤞🤙🤏👌🖕☝️👆👇👉👈✍️🤳🙏💅 Ты засодишь ивочку.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 10.11.2022 07:17
Michał Wiśniewski dzień dobry żona Katarzyna
odpowiedz
UK 😍🥰🇺🇦🏳️‍🌈 (Ocena: 5) 09.11.2022 11:01
😀😃😄😁😆😅😂🤣😭😉😗😙😚😘🥰😍🤩🥳🙃🙂😋😛😝😜🤪😇😊☺️😏😌😔😑😐😶🤔🤫🤭🥱🤗😱🤨🧐😒🙄😤😠😡🤬🥺😟😥😢☹️🙁😕🤐😰😨😧😦😮😯😲😳🤯😬😓😞😖😣😩😫😵😴😪🤤🌛🌜🌚🌝🌞🥴🥵🥶🤢🤮🤧🤒🤕😷🤠🤑😎🤓🤥🤡👻💩👽🤖🎃😈👿👹👺🔥💫⭐🌟✨💥💯💢💨💦💤🕳️🎉🎊🙈🙉🙊😺😸😹😻😼😽🙀😿😾❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍♥️💘💝💖💗💓💞💕💌💟❣️💔💋👥👤🗣️👣🧠🩸🦠🦷🦴☠️💀👀👁️👄👅👃👂🦻🦶🦵🦿🦾💪👍👎👏🙌👐🤲🤝🤜🤛✊👊🤚👋🖐️✋🖖🤟🤘✌️🤞🤙🤏👌🖕☝️👆👇👉👈✍️🤳🙏💅
odpowiedz

Polecane dla Ciebie