Ten test pozwoli Ci określić, jakim umysłem jesteś. Sprawdź się!

Wszystko zależy od tego, co zobaczysz na obrazku.
Ten test pozwoli Ci określić, jakim umysłem jesteś. Sprawdź się!
Fot. Unsplash.com (Hal Gatewood, Milad Fakurian)
08.09.2022

Obecnie nauka proponuje nam różne testy psychologiczne. Nie zastąpią one wizyty u specjalisty, ale mogą rzucić nieco światła na to, w jaki sposób funkcjonuje nasz mózg. Ten ludzki organ podzielony jest na dwie półkule, a każda z nich działa nieco inaczej. Poniższy test pokaże ci, która półkula dominuje w twoim przypadku.

Zobacz także: Metoda szarego kamienia: pomoże Ci uwolnić się od toksycznej osoby

Testy obrazkowe, takie jak ten, bazują na iluzji wzrokowej. Na jednej ilustracji dwie różne osoby zobaczą coś zupełnie innego. Tak naprawdę to od ciebie zależy, co dostrzeżesz. Staraj się jednak nie przyglądać zbyt długo, a skup się na pierwszym wrażeniu. Jakie zwierzę zobaczysz najpierw? To wiele o tobie powie.

iluzja optycznaFot. Facebook

Test psychologiczny: głowa lwa

Jeśli na obrazku w pierwszej kolejności zauważyłaś głowę lwa, oznacza to, że lewa półkula twojego mózgu działa lepiej niż prawa. W praktyce świadczy to o tym, że cechujesz się myśleniem analitycznym, a dobra organizacja to jedna z twoich podstawowych cech. Skupiasz się na postawionych celach i dążysz do ich realizacji. Kolejne ruchy planujesz z wyprzedzeniem.
Może się zdarzać, że nie liczysz się ze zdaniem innych osób, ale to dlatego, że twoje decyzje są przemyślane i dokładnie wiesz, czego chcesz.

iluzja optyczna

Test psychologiczny: wisząca małpa

Drugim zwierzęciem, które możesz zobaczyć na obrazku, jest wisząca małpa. Jeśli to ją dostrzeżesz jako pierwszą, oznacza to, że w twoim przypadku dominuje półkula prawa. Będzie to dla ciebie oznaczało, że jesteś kreatywna. Kiedy musisz się zmierzyć z jakimś problemem, polegasz na intuicji. Masz wówczas mnóstwo różnych pomysłów. Świadczy to także o tym, że czasami zdarza ci się bujać w obłokach, a twoje działanie charakteryzuje się spontanicznością.

Zobacz także: Fizjonomika. Co twarz mówi o Twoim charakterze?

iluzja optyczna

Polecane wideo

9 ciekawostek o Thylane Blondeau, czyli jednej z najładniejszych dziewczyn świata
9 ciekawostek o Thylane Blondeau, czyli jednej z najładniejszych dziewczyn świata - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.7 / 5
1021 (Ocena: 5) 29.12.2022 14:27
😂🤣😃😆😜😝😎
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2022 06:43
Fajne,ale na pierwszym też widziałem małpę🧸
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2022 22:48
Co do mnie pierwszą zauważyłem małpę co oznacza że "jesteś kreatywna. Kiedy musisz się zmierzyć z jakimś problemem, polegasz na intuicji. Masz wówczas mnóstwo różnych pomysłów. Świadczy to także o tym, że czasami zdarza ci się bujać w obłokach, a twoje działanie charakteryzuje się spontanicznością." i zgadzam się w stu procentach. No dobra w dziewięćdziesięciu bo nie jestem kreatywna tylko kreatywny. Jednakże to prawda, jak chce rozwiązać problem to często rozwiązuje go w sposób nietypowy, kiedy zaś wszyscy inni szukają czegoś bardziej hmmm oficjalnego. Oprócz tego co prawda niepełnoletnim lecz jestem artystą, bardzo dużo maluję, piszę i wiele więcej (buduję z Lego). Zdarza mi się też odpływać we własnej wyobraźni do tego stopnia że nie zauważam iż np. Jestem już w domu (wiem, porąbane) Szczerze się zaskoczyłem bo myślałem że jakiś nie działający test który nic mi nie da a zgadł.
odpowiedz
Wiktoria (Ocena: 5) 23.12.2022 06:05
Ej wgl tam na tym obrazku z dziewczyną i chłopakiem są dwie twarzevtej dziewczyny i tego chłopaka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2022 14:29
Ale gówno
odpowiedz

Polecane dla Ciebie