TEST: Który z tych facetów jest samotny? Wybierz singla i poznaj prawdę o sobie

To nie będzie przypadek.
TEST: Który z tych facetów jest samotny? Wybierz singla i poznaj prawdę o sobie
źródło: dimajadid.net
12.08.2022

Ocenianie innych po pozorach nie jest zbyt sprawiedliwe, ale czasami pierwsze wrażenie okazuje się najbardziej trafne. Nie chodzi wyłącznie o strój czy fryzurę, ale także mimikę, gesty oraz postawę ciała. To tak zwana mowa niewerbalna, która sporo o nas mówi. Również to, co wolelibyśmy pozostawić w tajemnicy.

Zobacz również: Test osobowości: Czy to jest koło? Odpowiedź bezbłędnie zdradzi Twoje poglądy

Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie nieoczywistych sygnałów może bardzo ułatwić życie. Niepozorny obrazek pozwoli sprawdzić, czy masz ten dar - czytamy na dimajadid.net. Widzimy na nim pięć osób, ale Twoim zadaniem jest wskazanie tylko jednej: najbardziej samotnej.

Który z mężczyzn na ilustracji jest singlem?

źródło: dimajadid.net

Już teraz zdradzimy, że prawidłowa odpowiedź nie istnieje. Każda może taka być, ale niesie za sobą zupełnie inne znaczenie. To, czy wybierzesz pana numer 1, 2 albo 3 można potraktować wręcz jako diagnozę.

Zastanów się i sprawdź, co to dla Ciebie oznacza.

Zobacz również: 10-sekundowy test osobowości: Co widzisz na tym obrazku?

Rozwiązanie

Mężczyzna #1

Bardzo nie lubisz towarzystwa zamkniętych w sobie osób. Nie wyobrażasz sobie związku z kimś takim. Ponad wszystko cenisz otwartość, szczerość i spontaniczność. Unikasz tajemniczych ludzi, których trudno rozgryźć. Podświadomie budzą w tobie strach.

Mężczyzna #2

Charakteryzuje cię powściągliwość i dyscyplina. Nie lubisz okazywać skrajnych emocji i zawsze dostosowujesz się do innych. Bardzo źle czujesz się w towarzystwie osób przesadnie pewnych siebie i głośnych. Szybko cię męczą.

Mężczyzna #3

Jesteś bardzo niezależną jednostką, dla której najważniejsze jest poczucie wolności. Nie akceptujesz manipulacji, brutalnych metod i siły. Nikt nie jest w stanie zmusić cię do czegoś, co uważasz za złe. Uciekasz od ludzi, którzy chcą decydować za ciebie.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Co zrobisz w pierwszej kolejności? Ustal priorytet i sprawdź, co to oznacza

Polecane wideo

Miłosny algorytm zgodności: Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie
Miłosny algorytm zgodności:  Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie