Co mówi o nim miejsce, do którego zabrał Cię na pierwszej randce?

Kino, klub, a może restauracja? Sprawdź, co wybór miejsca mówi o jego osobowości.
Co mówi o nim miejsce, do którego zabrał Cię na pierwszej randce?
Fot. Unsplash (Natalia Sobolivska)
07.08.2022

Randkowanie to sztuka, a tym, co liczy się w tym przypadku najbardziej jest… pierwsze wrażenie. To bardzo stresujące, bo zarówno ty, jak i facet musicie uważać na każde swoje słowo i gest. Z tym jednak bywa różnie, bo czasami nerwy zmieniają nas nie do poznania.

Podczas gdy ty zastanawiasz się, jak ubrać i umalować się na wasze pierwsze spotkanie, chłopak ma zupełnie inną rozterkę. Tym, co spędza mu sen z powiek, jest miejsce, do którego ma cię zabrać.

Możliwości jest kilka: kino, restauracja, klub, kolacja w jego mieszkaniu... Sprawdź, co ostateczny wybór powie ci na jego temat!

Zobacz także: Horoskop miłosny na SIERPIEŃ

Miejsce pierwszej randki

Kino

Fot. Unsplash

Chłopak jest odrobinę nieśmiały i boi się, że na pierwszym spotkaniu może wam zabraknąć tematów do rozmów lub że to, co będzie mówił, nie będzie dla ciebie interesujące. Wspólne oglądanie filmu wymaga od was siedzenia w ciszy, jednak daje również okazję do tego, by cię wybadać. Siedzenie tak blisko siebie stwarza możliwość złapania się za ręce, przytulenia, a nawet pocałunku. Przy okazji po seansie nie zabraknie wam tematu do rozmowy, bo zawsze będziecie mogli wymienić się wrażeniami na temat filmu.

Klub

Ten facet to imprezowicz i narcyz. Uwielbia się bawić, a monogamia nie jest jego mocną stroną. Jeśli mężczyzna zaprasza dziewczynę do klubu, na pewno nie chce poznać jej bliżej. Głośna muzyka nie sprzyja przecież rozmowom. Nastaw się na to, że ten chłopak spróbuje cię upić i uwieść lub – jeśli mu nie wyjdzie z tobą – znajdzie sobie w klubie jakąś inną chętną.

Park rozrywki

Z tym chłopakiem na pewno nie będziesz się nudzić. Skoro już na pierwszej randce jest spragniony adrenaliny, dobrze to wróży na przyszłość. Ten facet jest wesoły, spontaniczny, a przy okazji ma zadatki na bycie fajnym tatą. Randka upłynie wam na dobrej zabawie, ale nie obędzie się też bez miłych rozmów i romantycznych gestów.

Zobacz także: Ile trwa wakacyjna miłość?

Kolacja w restauracji

Facet chce zrobić na tobie jak najlepsze wrażenie, jednak kolacja w restauracji to… bezpieczny wybór. Jeśli jesteś spontaniczna, może się okazać, że ten chłopak będzie dla ciebie zbyt nudny. Plusami takiej randki jest na pewno to, że będziecie mieli szansę lepiej się poznać i porozmawiać na różne tematy. Sporo na jego temat dowiesz się też podczas płacenia rachunku. Jeśli nie pozwoli ci zapłacić za siebie, jest typem szarmanckiego mężczyzny i niewykluczone, że myśli o tobie poważnie. Jeśli uda, że zapomniał portfela, nie licz na ciąg dalszy.

Mecz

Tutaj wszystko zależy od tego, czy lubisz oglądać sport. Jeśli chłopak wie, że tak i że w czasie takiej randki będziesz się dobrze bawić, to strzał w dziesiątkę. Jeśli natomiast zabrał cię na mecz tylko po to, żeby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu (czyli spotkać się z tobą, ale nie przegapić rozgrywek), powinna ci się zapalić w głowie czerwona lampka.

Kolacja u niego w domu

Fot. Unsplash

Nie łódź się, że temu facetowi zależy na stałym związku. Jeśli zaprasza cię na pierwszej randce do siebie, najpierw będzie chciał ci zaimponować swoimi kulinarnymi popisami, a potem… spróbuje zaciągnąć cię do łóżka. Uciekaj!

Domówka u jego znajomych

Poznawanie wspólnych znajomych powinno się odbyć zdecydowanie później niż na pierwszym spotkaniu. Nic nie wiesz na temat faceta, a on już wciąga cię do swojej paczki? Możliwości są dwie: nie mógł się zdecydować, czy iść na randkę, czy na imprezę, więc postanowił upiec dwie pieczenie na jednym ogniu; albo chłopak wszystkie swoje decyzje uzależnia od zdania znajomych. Jeśli cię zaakceptują, będzie się z tobą spotykał, jeśli nie przypadniesz im do gustu, bez żalu wykreśli cię ze swojego życia.

Kawiarnia

Wspólne wyjście na kawę trwa zdecydowanie krócej niż kolacja w restauracji, więc ten facet jeszcze nie jest pewien, jak potoczy się wasza znajomość. Póki co bada grunt, a kawiarnia jest bezpieczną opcją. Jeśli rozmowa nie będzie się kleić albo nie do końca mu się spodobasz, będzie mógł szybko dopić napój i wykręcić się innymi obowiązkami. Przy okazji rachunek nie zrujnuje jego portfela.

Muzeum

Ten chłopak to artysta, który chce ci zaimponować swoją wiedzą i obyciem. Jest miły i kulturalny. Na pewno nie będzie cię próbował obłapiać czy całować. Między kolejnymi eksponatami zdradzi ci na swój temat sporo ciekawostek, a przy okazji będzie chciał lepiej poznać twoją osobę.

Piknik

Fot. Unsplash

Facetowi zdecydowanie na tobie zależy i chce cię poznać bliżej. Przygotowanie pikniku wymaga przecież sporo pracy z jego strony: znalezienie odpowiedniego miejsca, koca, jedzenia i picia… Możesz być jednak pewna, że na takiej randce nic was nie będzie rozpraszać. Przygotuj się na patrzenie sobie w oczy, swobodną rozmowę, a może nawet na wspólne karmienie się. Ten facet to romantyk!

Polecamy także: „Metoda szeptu” sprawi, że Twój crush straci dla Ciebie głowę - i to z dnia na dzień

Polecane wideo

Te znaki zodiaku w sierpniu będą mogły liczyć tylko na dobre wibracje. To będzie ich szczęśliwy czas
Te znaki zodiaku w sierpniu będą mogły liczyć tylko na dobre wibracje. To będzie ich szczęśliwy czas - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie