Co fryzura faceta mówi o jego osobowości? (Psychozabawa)

Ma krótkie czy długie włosy? Jak je stylizuje? Te kwestie mówią o nim mnóstwo ciekawych rzeczy.
Co fryzura faceta mówi o jego osobowości? (Psychozabawa)
Fot. Unsplash
06.08.2022

Czy z fryzury da się wyczytać czyjś charakter? Możesz się śmiać, ale… faktycznie tak jest. Po tym, w jaki sposób ktoś dba o swoje włosy, jak je stylizuje, obcina, czy upina, można poznać jego podejście do życia i otaczających ludzi.

Chciałabyś zatem rozszyfrować mężczyznę na podstawie jego włosów? Nic prostszego. Po prostu zajrzyj do naszej ściągawki!

Polecamy także: Po czym rozpoznać narcyza? Oto symptom, który najczęściej pomijamy

Co fryzura mówi o osobowości mężczyzny?

Męski koczek

Facet próbuje wyglądać beztrosko, ale tak naprawdę przywiązuje ogromną uwagę do tego, jak wygląda i jak odbierają go inni. Chce się wyróżniać z tłumu i być dostrzeżony. Jest pewny siebie, spontaniczny, lubi dobrą zabawę, ale potrafi być odpowiedzialny.


Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/373869206557133873/)

Wszystkie włosy obcięte maszynką na równą długość

Ten chłopak nie lubi się przemęczać i komplikować sobie życia. Sięga po maszynkę co 2-3 tygodnie i całą stylizację ma „z głowy”. Nie przywiązuje uwagi do swojego wyglądu, nie lubi podążać za modą, a trendy uznaje za niepotrzebny wymysł. Jest praktyczny, potrafi walczyć o swoje zdanie, ma ustalone od lat priorytety, których się trzyma. Skupiony na tym, by odnieść w życiu sukces.

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/514325219915381915/)

Łysy

Pewność siebie to jego drugie imię. Nie boi się sięgać po swoje marzenia, a optymizmem zaraża nawet największych smutasów. Zawsze wesoły, zawsze roześmiany, zawsze chętny do niesienia pomocy. Cechuje go też ogromna namiętność. Z kimś takim trudno się nudzić i w życiu, i w sypialni.

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/795166877928200660/)

Fryzura idealnie dopasowana do zarostu

Ten facet przywiązuje taką samą wagę do fryzury na głowie oraz do swojego zarostu. Regularnie bywa u barbera, który stylizuje mu włosy na obu obszarach. Kocha modę, lubi się podobać i słyszeć komplementy. Pracuje na to, by dobrze czuć się we własnej skórze. Ma skłonności do egoizmu i narcyzmu, ale kiedy naprawdę się zakocha, nie widzi świata poza partnerką.

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/762093568169112772/)

The Pompadour

Fryzurę inspirowaną Madame de Pompadour noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Boki głowy są krótko przystrzyżone, natomiast pozostałe włosy są dłuższe. Facet, który decyduje się na takie cięcie, jest przebojowy i zakochany… w sobie. Na wygląd potrafi wydać naprawdę duże sumy. Lubi podpatrywać prezencję znanych mężczyzn i inspirować się nimi. Ma skłonność do metroseksualizmu. Nie widzi nic złego w tym, by wklepywać krem pod oczy czy depilować sobie klatkę piersiową.

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/634022453770221125/)

Włosy stylizowane pomadą lub żelem

Jeśli facet używa takich produktów do stylizacji włosów, lubi dobrze czuć się we własnym ciele i podobać innym. Wie, że najważniejsze w życiu jest pierwsze wrażenie. Lubi dobrą zabawę, przywiązuje też sporo uwagi do swoich social mediów. Szczery, bezpretensjonalny, wesoły.

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/298011700333437865/)

Długie włosy

Ten facet ma duszę rock’n’rollowca. Wydaje się twardy i silny, ale ma duszę wrażliwca. Dla bliskich osób jest w stanie poświęcić wiele. Bywa typem samotnika, na jego zaufanie trzeba sobie zapracować.

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/392868767493417106/)

Polecamy także: Leśny test osobowości. Co przydarzy Ci się podczas tej psychologicznej podróży?

Polecane wideo

Te znaki zodiaku w sierpniu będą mogły liczyć tylko na dobre wibracje. To będzie ich szczęśliwy czas
Te znaki zodiaku w sierpniu będą mogły liczyć tylko na dobre wibracje. To będzie ich szczęśliwy czas - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie