„Metoda szeptu” sprawi, że Twój crush straci dla Ciebie głowę - i to z dnia na dzień

„Wypróbuj ją na własne ryzyko, bo to naprawdę działa”.
„Metoda szeptu” sprawi, że Twój crush straci dla Ciebie głowę - i to z dnia na dzień
Fot. Unsplash
28.07.2022

Czy wiesz, na czym polega tzw. prawo przyciągania? Najogólniej rzecz biorąc zakłada ono, że przyciągamy do siebie to, na czym głównie skupiamy swoje myśli. W związku z tym modyfikując swoje nastawienie można zapewnić sobie pożądane dobra.  

Zobacz również: „Psychologiczne oko”. Ta sztuczka z TikToka sprawi, że każdy facet się w Tobie zakocha

Bazując na wspomnianej teorii wiele osób praktykuje tzw. manifestację, czyli informowanie Wszechświata o swoich ambicjach i pragnieniach. Kluczem jest tu głęboka wiara w to, że nasze manifestacje się urzeczywistnią. Wysyłanie we Wszechświat negatywnej energii albo zwątpień sprawi, że te powrócą do nas ze zdwojoną mocą. 

Manifestację pokochały zwłaszcza przedstawicielki generacji Z, które chwalą się jej efektami głównie na TikToku. Szczególnie upodobały sobie tzw. metodę szeptu i przekonują, że dzięki tej manifestacji są w stanie rozkochać w sobie każdego mężczyznę. 

metoda szeptuFot. TikTok.com (@auravibin/@valeriafune)

„Metoda szeptu”. Manifestacja, którą rozkochasz w sobie każdego 

W ostatnim czasie na TikToku zaroiło się od filmików oznaczonych hashtagiem #whispermethod. Materiały opisane w taki sposób zostały wyświetlone ponad 43 mln razy, a komentujący przekonują, że po wypróbowaniu tej metody ich marzenia praktycznie z dnia na dzień stały się rzeczywistością.  

@auravibin Reply to @nonchcalant use with caution🤍 #whisper #whispermethod #whisperchallenge #witchtok #magic #manifest #manifestation #spiritual #spiritualtiktok #444 #loa #lawofattraction #healing #healer #witch #dreaming ♬ Healing piano love frequency 528Hz(950738) - Hiraoka Kotaro

Na czym więc polega “metoda szeptu”? Jak wyjaśniają TikTokerki, kluczem do sukcesu jest wizualizacja, w której należy wyszeptać swoje pragnienia do ucha konkretnej osoby, jednocześnie kierując w jej stronę pozytywną energię i wysokie wibracje. Internautki podkreślają, że ta technika nie ogranicza się wyłącznie do spraw sercowych - równie dobrze można ją zastosować, jeśli marzy nam się np. awans w pracy albo zastrzyk gotówki lub pojednanie ze zwaśnioną przyjaciółką. 

Jednak z materiałów zamieszczonych na TikToku wynika, że najwięcej osób stosuje “metodę szeptu” właśnie w celu rozkochania w sobie osoby, która od dawna im się podoba. Jak tego dokonują? Oto instrukcja krok po kroku: 

  1. Upewnij się, że wykonujesz manifestację z pozytywną energią. Zamknij oczy i wyobraź sobie siebie w sypialni osoby, wobec której chcesz zastosować “metodę szeptu”. 
  2. Wyobraź sobie tę osobę śpiącą w swoim łóżku. Zdaniem TikTokerek manifestacja będzie wyjątkowo skuteczna, jeśli w rzeczywistości odwiedziłaś taką sypialnię i wiesz, jak ona wygląda. 
  3. Wyobraź sobie, że podchodzisz do śpiącej osoby. Uklęknij przy jej boku i wyszepcz do jej ucha pragnienie związane z tą osobą. Mogą to być np. takie słowa, jak: “Zadzwoń do mnie”, albo: “Daj mi podwyżkę” 
  4. Powtórz ten krok szepcząc to samo hasło do drugiego ucha śpiącej osoby. 
  5. Na koniec pocałuj śpiącą osobę w czoło, wyjdź z sypialni, którą sobie zwizualizowałaś i otwórz oczy. TikTokerki radzą, żeby wyszeptać swoje pragnienia także na głos, a nie tylko w wizualizacji. 
@_soulborn Hey besties some msgs u can whisper to SP in Step 3 - #lawofassumption #lawofassumptiontok#fastmanifestation#lawofassumptiontips#manifestfast#manifestfaster#manifestingforbeginners#manifestingmethods#manifestation#manifestationtechniques#whispertechnique#whisperMethod#feminineenergy ♬ ac kangaudios - pj ☆

Osoby, które już wypróbowały “metodę szeptu” przekonują, że podziałała natychmiastowo, a upragnione rezultaty zobaczyły już następnego dnia. 

@morgaaanlowder 🗣👂#fyp #foryoupage #foryou #spirituality #spiritual #manifest #manifestation #manifesting #whispermethod #manifestationmethod #telepathy ♬ Mr. Sandman - SYML

@valeriafune Will show the tut later 👀 #whispermethod #manifestingtips #manifestingtok #manifestationtiktok ♬ sonido original - el jandy

Co sądzicie o takiej metodzie spełniania marzeń? Wypróbujecie ją? 

Zobacz również: Słowa, które powinnaś wyszeptać przed snem. Zapewnią spełnienie najskrytszych pragnień

Polecane wideo

Jaką będziesz żoną według Twojego znaku zodiaku?
Jaką będziesz żoną według Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.13 / 5
gość (Ocena: 5) 26.09.2022 22:06
A co jeśli nigdy nie widziało się tej osoby jest trochę trudno. Albo gdy ma się ucałować w czoło swojego szefa (starego zgreda(najlepszy opis(albo nie najlepszy - to stary wredny pryk co(i teraz smutne) jest samotny i nigdy nie zaznał prawdziwej miłości. ☹️))).
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 31.07.2022 07:52
Szeptaj, że zapraszasz na lody.
odpowiedz
. (Ocena: 5) 29.07.2022 15:02
Kto ma robloxa? Bo ja mam
zobacz odpowiedzi (1)
. (Ocena: 5) 29.07.2022 15:02
Zrobiłam już to teraz. Bo byłam już u mojej BFF więc poczekam na rezultaty. ( Nie nie pokłóciliśmy się )
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 28.07.2022 14:30
"zadzwoń do mnie", "daj mi podwyżkę", wyobraź sobie jego śpiącego w łóżku i jego sypialnię (jeśli już tam byłaś) - to trochę jak opis seksu z przełożonym ta manifestacja.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie