Przez które drzwi chciałabyś przejść? Intrygujący test osobowości

To drzwi do Twojej duszy.
Przez które drzwi chciałabyś przejść? Intrygujący test osobowości
Fot. Pinterest.com (pinterest.ca/pin/698409854693103337)
18.07.2022

Testy osobowości często bywają pełne symboliki, zwłaszcza jeśli opierają się na przekazie wizualnym. Tego typu psychozabawy odwołują się przede wszystkim do naszej podświadomości i tego, co ukryte, a z czego nie do końca zdajemy sobie sprawę. 

Zobacz również: Jesteś introwertyczką czy ekstrawertyczką? Wszystko zależy od tego, co widzisz na tym obrazku

Właśnie do tej grupy zalicza się test osobowości, który zobaczycie poniżej. To grafika, na której zostały umieszczone różne rodzaje drzwi. Ich symbolika jest bardzo wymowna – drzwi mogą kojarzyć się z bezpieczeństwem, nowymi początkami, ale także z pewnego rodzaju przeszkodą i niewiadomą. 

A z czym drzwi kojarzą się tobie? Aby rozwiązać poniższy psychotest musisz tylko wybrać obrazek, który w największym stopniu cię przyciąga. Pamiętaj, że tutaj liczy się tyko pierwsze wrażenie. Sprawdź, co wybrane przez ciebie drzwi mówią o twojej osobowości. 

Psychotest. Przez które drzwi chciałabyś przejść? Fot. Pinterest.com (pinterest.ca/pin/698409854693103337) 

Psychotest. Przez które drzwi chciałabyś przejść?

Drzwi nr 1 

Wybrałaś turkusowe drzwi z oknami, które pozwalają ci zarówno zerkać do środka, jak i wyglądać na zewnątrz. To oznacza, że jesteś otwartą osobą, pełną pozytywnej energii. Inni cenią cię zwłaszcza za poczucie humoru i szczerość. Cieszysz się życiem, lubisz poznawać nowych ludzi i podróżować w nowe miejsca. 

Drzwi nr 2 

Wybrałaś czarne drzwi? To oznacza, że z natury jesteś skromną osobą, która nie lubi być w centrum uwagi. Kieruje tobą poczucie obowiązku i jesteś bardzo sumienna. Rzadko kiedy pozwalasz sobie na spontaniczność albo na bycie frywolną.  

Drzwi nr 3 

Twoją uwagę przykuły pomarańczowe drzwi numer 3? To oznacza, że masz nietuzinkową osobowość i uchodzisz za prawdziwy oryginał. Uwielbiasz być w centrum uwagi i trudno cię przeoczyć, a także zapomnieć. Masz artystyczną duszę i naturę marzycielki. Czasami szara codzienność jest dla ciebie przytłaczająca. 

Drzwi nr 4 

Jeśli twój wzrok od razu powędrował w stronę ciemnozielonych drzwi w antycznym stylu to znak, że zwracasz dużą uwagę na detale. Jesteś bardzo kreatywna, a swoją osobowość wyrażasz przede wszystkim przez sztukę. Miewasz zmienne nastroje – w jednej chwili możesz pragnąć towarzystwa, a w następnej marzysz o tym, żeby zostać sama. 

Drzwi nr 5 

Wybrałaś fioletowe drzwi, nad którymi znajduje się półokrągłe okno? To znaczy, że w życiu najważniejsze są dla ciebie relacje z innymi. Zawsze polegasz na wsparciu ze strony rodziny i przyjaciół i zależy ci na tym, aby być powszechnie akceptowaną. Lubisz angażować się w różnego rodzaju projekty społeczne i udzielać się charytatywnie. 

Drzwi nr 6 

Wybrałaś czerwone drzwi z otworem na listy? To znaczy, że jesteś urodzoną perfekcjonistką i nigdy nie stosujesz półśrodków. Bardzo przejmujesz się tym, co inni myślą na twój temat i jak się prezentujesz w towarzystwie. Bywa, że chcesz zadowolić innych za wszelką cenę, zapominając o sobie. 

Drzwi nr 7 

Jeżeli postawiłaś na te proste drzwi bez żadnych dekoracji i z lekkimi uszkodzeniami to znak, że w życiu cenisz sobie minimalizm. Nie zależy ci na dobrach materialnych, ale na relacjach z innymi. Jesteś skłonna do poświęceń, zwłaszcza w imię swoich bliskich. Jedyne przedmioty, które naprawdę cenisz to te, które mają dla ciebie wartość sentymentalną. 

Drzwi nr 8 

Twoją uwagę przykuły niebieskie drzwi? Oznacza to, że jesteś pełna energii i cieszysz się życiem. Mimo to brakuje ci pewności siebie i nie potrafisz bronić swojego zdania. W obliczu konfrontacji z innymi często się wycofujesz, nawet jeśli jesteś przekonana, że to ty masz rację. 

Drzwi nr 9 

Wybrałaś zielone drzwi? W takim razie masz analityczny umysł, a w życiu kierujesz się przede wszystkim logiką i zasadami. Masz bardzo pragmatyczne podejście do wszystkiego i potrafisz rozwiązać niemal każdy problem. Z tego powodu inni często przychodzą do ciebie z prośbą o poradę. 

Drzwi nr 10 

Wybrałaś drewniane drzwi z serią małych okienek? To znak, że w życiu najbardziej cenisz sobie harmonię, spokój i stabilność. Lubisz żyć wygodnie i stawiasz przede wszystkim na jakość, a nie na ilość. Doskonale wiesz, jakie cele chcesz osiągnąć i systematycznie na nie pracujesz. 

Zobacz również: Jedna z tych rodzin nie jest prawdziwa. Zgadniesz, która? Intrygujący psychotest

Polecane wideo

Psychologia wystroju wnętrz: Jak wpływa na nas kolor ścian?
Psychologia wystroju wnętrz: Jak wpływa na nas kolor ścian? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.04.2023 23:14
Ja jak kesssssyysfssusunsibsihebiysbyibsbsoobsvoso na temat naszych produktów i usług rachunkowych i edukacja w tym czasie w którym nie udało mi się nie r i nie jest to bardzo dobra jakość wykonania oraz na inne nasze aukcje opinie i oceny i wyboru w Polsce w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych i nie wiem co to za mało żeby nie powiedzieć że nie ma co się stało się tak że jak się okazało że to nie ma w swojej ofercie ma być to nie tylko po to żeby krew i piach lektor pl sezon na misia i nie tylko wśród nich są takie i takie jak meble kuchenne szafy i szafki cały zestaw do czyszczenia i
odpowiedz
RudyRudzik (Ocena: 5) 12.03.2023 09:02
Chciałabym przejść przez drzwi nr. 4 i nr. 5. Wszystko się zgadza😁😁😁
odpowiedz
Drzwi nr.4 (Ocena: 5) 05.08.2022 16:26
Ale super. Chyba wszystko się zgadza😃
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2022 10:54
Nawet się zgadza :)
odpowiedz
. (Ocena: 5) 18.07.2022 10:47
Ja bym chciała przejść przez 2 ( czarne ) i 4 ( ciemno zielone ) i te drzwi musiał wszystko dobrze czyli jaka ja jestem. 🙂
odpowiedz

Polecane dla Ciebie