Słowa, które powinnaś wyszeptać przed snem. Zapewnią spełnienie najskrytszych pragnień

To tylko 10 wyrazów, ale o potężnej mocy.
Słowa, które powinnaś wyszeptać przed snem. Zapewnią spełnienie najskrytszych pragnień
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/288652657372515116 & pinterest.co.uk/pin/631066966562409728)
06.07.2022

Czy wiesz, na czym polega tzw. prawo przyciągania? Najogólniej rzecz biorąc zakłada ono, że przyciągamy do siebie to, na czym głównie skupiamy swoje myśli. W związku z tym modyfikując swoje nastawienie można zapewnić sobie pożądane dobra. 

Zobacz również: TikTokerzy pokochali „metodę 369”. To magnes na powodzenie i spełnienie marzeń

Bazując na wspomnianej teorii wiele osób praktykuje tzw. manifestację, czyli informowanie Wszechświata o swoich ambicjach i pragnieniach. Kluczem jest tu głęboka wiara w to, że nasze manifestacje się urzeczywistnią. Wysyłanie we Wszechświat negatywnej energii albo zwątpień sprawi, że te powrócą do nas ze zdwojoną mocą. 

Ale podobno pozytywne nastawienie to nie wszystko. Zdaniem pewnego TikTokera istotny jest jeszcze jeden krok, a konkretnie pewne słowa, które należy wyszeptać przed snem. To właśnie ta magiczna formuła ma zapewnić spełnienie najskrytszych marzeń. 

Słowa, które powinnaś wyszeptać przed snem. Tak spełnisz marzeniaFot. Unsplash

Słowa, które powinnaś wyszeptać przed snem. Tak spełnisz marzenia 

Tak przekonuje TikToker o imieniu Elmer O. Locker, Jr. W swoim nagraniu zdradza, jak powinna brzmieć “magiczna modlitwa”, która zadziała jak magnes na powodzenie.  

Jak wyjaśnia TikToker, ta formuła została opracowana przez Fredericka Dodsona, coacha życiowego, mówcy i autora ponad 50 książek o tematyce świadomości. 

Dodson przekonuje, że przed zaśnięciem należy wyszeptać poniższe zaklęcie: 

Dziękuję za pokazanie mi, że ten problem został już rozwiązany. 

Te słowa powinny paść z twoich ust nie więcej niż trzy razy, wyjaśnia Locker. 

@spirit.life.balance

do this before you fall asleep

♬ You - Petit Biscuit

Zdaniem TikTokera powyższa formuła zawiera w sobie magiczną wibrację. Dzieje się tak dlatego, że nie opiera się na błaganiu, ale wyraża wdzięczność. 

Przed snem zwracasz się do siły wyższej – do Boga, matrixa, nieskończoności, swojej wyższej jaźni, do czegokolwiek, w co wierzysz – w sprawie, którą chcesz polepszyć. 

Podobnie jak w przypadku manifestacji ważne jest, aby wierzyć, że już posiadasz rzecz, na której ci zależy. To coś, czego nie masz, ale dzięki prawu założenia już jest twoje, wyjaśniał Locker.  

Co sądzicie o takiej metodzie, aby zapewnić sobie powodzenia w każdej dziedzinie życia? Wypróbujecie ją? 

Zobacz również: W jakim roku osobistym się znajdujesz? Numerologia zdradza, co przyniesie Ci los w najbliższym czasie

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na lipiec
Horoskop MIŁOSNY na lipiec - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Patrycja (Ocena: 5) 29.08.2022 10:24
Jakoś nie jestem do tego przekonana. Oczywiście wiara jest bardzo istotna dla wielu osób. Moja terapeutka z Psychologgii, z którą pracowałam nad swoim uzależnieniem, nigdy nie oceniała mojego sceptyzmu. Rozmawiałam z nią o tym, jak irytują mnie modlitwy na AA i że nie odnajduję się zbyt dobrze na tych spotkaniach. To ona pomogła mi znaleźć grupę terapeutyczną, w której rzeczywiście poczułam się dobrze. Dla mnie to właśnie terapia indywidualna była najbardziej pomocna w odchodzeniu od nałogu. Rozmawiałam z terapeutką nie tylko o problemie z alkoholem, ale także o codziennych sprawach i tych sprzed lat. Dla tych, którzy zastanawiają się nad terapią, mam radę - po prostu spróbujcie. Ja jestem bardzo zadowolona z moich spotkań w Psychologgii na Chmielnej, bo rzeczywiście po każdej wizycie czuję się jakaś taka lżejsza i spokojniejsza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie