Test osobowości: Jak układasz nogi podczas siedzenia?

Trzymasz nogi prosto, a może przekładasz przez kolano?
Test osobowości: Jak układasz nogi podczas siedzenia?
Fot. Unsplash (Roland Hechanova)
05.07.2022

Mowa ciała zdradza więcej niż tysiąc słów. Przekaz niewerbalny jest o wiele silniejszy niż werbalny, znacznie ciężej też jest nim manipulować. Nasze gesty, postawa, mimika twarzy, pozycja spania, siedzenia mówią wiele o naszej osobowości. Dziś bierzemy na tapet pozycję siedzenia. Sprawdź, w jaki sposób układasz nogi i dowiedz się, co to oznacza.

Zobacz też: 6 rzeczy, którymi nie warto się przejmować

fot. iStock

Co sposób siedzenia mówi o osobowości?

POZYCJA A

Osoby siedzące w tej pozycji charakteryzują się ponadprzeciętną inteligencją. Na co dzień są bardzo punktualni, porządni i schludni. Przywiązują dużą uwagę do czystości i porządku, ich mieszkania są zawsze czyste, a każda rzecz leży na swoim miejscu. Osoby te są niezwykle szczere, a wszelkie plotki omijają szerokim łukiem. Potrafią zachować spokój w kryzysowych sytuacjach i nie dają łatwo wyprowadzić się z równowagi.

POZYCJA B

To prawdziwi marzyciele o bardzo bujnej wyobraźni. Potrafią zatracić się w swoich fantazjach. Szybko nawiązują kontakt z nowymi ludźmi, są bardzo empatyczni i potrafią słuchać drugiego człowieka. Osoby te również przywiązują dużą wagę do swoich uczuć.

POZYCJA C

To osoby dość chaotyczne, które mają problemy z koncentracją, ciężko usiedzieć im w bezruchu. Mają też skłonności do pracoholizmu, non stop myślą o kolejnych sprawach i często gubią się w swoich obowiązkach. Szybko się nudzą i nie potrafią zbyt długo pochylić się nad jedną sprawą. Najlepiej czują się w swobodnym środowisku, a w związku szybko tracą zainteresowanie drugą połową.

POZYCJA D

Osoby siedzące w tej pozycji przykładają dużą uwagę do swojej kariery i są zorientowani na osiąganie założonych celów. Są niezwykle ambitni, biorą na swoje barki trudne do osiągnięcia cele, ale właśnie to jest ich największą motywacją. Również w prywatnym życiu lubią wyzwania, zarówno jeżeli chodzi o miłość jak i zdrowie. Ich zewnętrzny wygląd jest tak perfekcyjny jak ich całe życie.

Zobacz też: Z którą kobietą chciałabyś się zaprzyjaźnić? Ciekawy test psychologiczny

Polecane wideo

Jak mieszkają Polacy? IKEA pokazuje wnętrza polskich domów
Jak mieszkają Polacy? IKEA pokazuje wnętrza polskich domów - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 3.78 / 5
. (Ocena: 5) 20.07.2022 11:42
Ja siedzę w rożnych pozycjach ale najczęściej siedzę w pozycji C. Jam kobitaaaaa✨
zobacz odpowiedzi (1)
Głupoty (Ocena: 1) 08.07.2022 19:45
Ale bzdury. Pozycje A, B i D w zasadzie nie nadają się do siedzenia przez mężczyznę, ze względu na różnice biologiczne w kroczu... Także rzetelne porównanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 07.07.2022 08:54
Nastepnym razem radziłbym podawanie podobnych przykładów na manekinach bezpłuciowych. Kategoryzowanie i przypisywanie pozytywnych lub negatywnych cech danej płci poprzez postawę stwarza i rozwija w społeczności niepotrzebne stereotypy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2022 13:41
Gdzie widzicie te pozycję? Może za jakąś reklamą?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.07.2022 13:15
A jak rozkładacie nogi?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie