Z którą kobietą chciałabyś się zaprzyjaźnić? Ciekawy test psychologiczny

Która z nich wydaje Ci się najbardziej sympatyczna?
Z którą kobietą chciałabyś się zaprzyjaźnić? Ciekawy test psychologiczny
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/616359898988950583)
20.05.2022

Czasami w naszym życiu pojawiają się osoby, z którymi od pierwszego momentu czujemy silną więź. Mimo że nic o nich nie wiemy, z jakiegoś powodu coś nas do nich ciągnie i podświadomie przeczuwamy, że ta nowa znajomość zupełnie odmieni nasze życie. 

Zobacz również: Jesteś nieśmiała czy pewna siebie? A co widzisz na tym obrazku?

Bywa, że wystarczy jeden rzut oka na taką osobę i już wiemy, że spotkaliśmy kogoś wyjątkowego. Podobnie jest w przypadku psychotestu, który zobaczycie poniżej. Na obrazku znajdują się podobizny czterech różnych kobiet. Z którą z nich najbardziej chciałabyś się zaprzyjaźnić albo wydaje ci się najbardziej sympatyczna? W tym teście osobowości liczy się tylko pierwsze wrażenie. Koniecznie sprawdź, co mówi o tobie twój wybór. 

Psychotest. Z którą kobietą chciałabyś się zaprzyjaźnić?Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/616359898988950583)

Psychotest. Z którą kobietą chciałabyś się zaprzyjaźnić? 

Kobieta nr 1 

Z natury jesteś optymistką i pozytywnie patrzysz na świat. Jesteś otwarta na nowe znajomości i bardzo ufna. Z tego powodu inni ludzie wprost do ciebie lgną i często proszą cię o pomoc albo o poradę. Uważaj jednak na osoby, które mogą żerować na twojej życzliwości. 

Kobieta nr 2 

Jesteś niesamowicie ambitna i zdecydowana. Doskonale wiesz, czego chcesz od życia i robisz wszystko, aby to osiągnąć. Nie boisz się ciężkiej pracy, której podporządkowujesz całe swoje życie. Twoja pewność siebie sprawia jednak, że niektórzy są tobą onieśmieleni i boją się nawiązać z tobą kontakt. 

Kobieta nr 3 

Masz prawdziwie artystyczną duszę, a z natury jesteś introwertyczką. Prowadzisz bogate życie wewnętrzne, pełne marzeń i fantazji. Lubisz spędzać czas w samotności, ale czasami tęsknisz za prawdziwą przyjaźnią. Niestety fakt, że nie bardzo lubisz wychodzić do ludzi nie pomaga ci w nawiązywaniu nowych znajomości. 

Kobieta nr 4 

Twoje drugie imię równie dobrze mogłoby brzmieć “pragmatyzm”. Twardo stąpasz po ziemi, a w życiu kierujesz się przede wszystkim logiką i zdrowym rozsądkiem. Jesteś do bólu praktyczna i zorganizowana, przez co zdaniem niektórych brakuje ci spontaniczności i otwartości. 

Zobacz również: 10 zawodów, w których najczęściej pracują psychopaci

Polecane wideo

Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację
Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.2 / 5
NadiA (Ocena: 5) 07.06.2022 13:20
Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/nadia89
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2022 00:54
Wybrałam 3 a jak przeczytałam opis to się zdziwiłam, pasuje do mnie idealnie dosłownie opisali mnie XD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2022 10:08
Z kobietą z psem. Myślę, że jest taka jak ja, kocha zwierzęta, jest dobrą duszą, spokojna, wrażliwa i przyjacielska.
odpowiedz
Uległa Oliwka (Ocena: 5) 21.05.2022 23:59
Z Kobietą numer 3 ponieważ to lojalne i uległe suczki z taką można wszystko nawet przekonać do sexu z drugą kobietą.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 20.05.2022 22:29
Numer 3
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie