Jesteś introwertyczką czy ekstrawertyczką? Wszystko zależy od tego, co widzisz na tym obrazku

Czy to świecznik? A może coś zupełnie innego?
Jesteś introwertyczką czy ekstrawertyczką? Wszystko zależy od tego, co widzisz na tym obrazku
Fot. iStock
22.05.2022

Według jednego z najbardziej ogólnych podziałów osobowości większość z nas zalicza się albo do grona introwertyków, albo do grupy ekstrawertyków. Ci pierwsi mają tendencję do zwracania się ku swojemu wnętrzu, podczas gdy drudzy są bardzo towarzyscy i wylewni. 

Zobacz również: Odkryto zupełnie nowy i niebezpieczny typ osobowości. Kim jest „mroczny empata”?

Nie jesteś pewna, do której z tych grup się zaliczasz? Możesz się o tym przekonać w bardzo łatwy sposób. Wystarczy, że spojrzysz na poniższy obrazek. Co na nim widzisz? Pamiętaj, że masz tylko chwilę na odpowiedź, ponieważ w tym teście liczy się pierwsze wrażenie. 

Psychotest. Jesteś introwertyczką czy ekstrawertyczką?

Fot. iStock

Psychotest. Jesteś introwertyczką czy ekstrawertyczką?

A oto interpretacja wyników. Jeśli zobaczyłaś świecznik oznacza to, że masz naturę introwertyczną. Skupiasz się przede wszystkim na swoim świecie wewnętrznym, własnych zainteresowaniach, pasjach i potrzebach. Uwielbiasz spędzać czas w pojedynkę i nigdy nie nudzisz się sama ze sobą. Przebywanie w towarzystwie innych przez zbyt długi czas bywa dla ciebie wyczerpujące. 

Zobaczyłaś dwie twarze zwrócone ku sobie? W takim razie jesteś ekstrawertyczką i uwielbiasz towarzystwo innych ludzi. Jesteś otwarta, pewna siebie i uwielbiasz być w centrum uwagi. Z łatwością nawiązujesz kontakty z innymi i nie znosisz nudy. Przebywanie w samotności jest dla ciebie największą torturą. 

A ty co zobaczyłaś na tej iluzji optycznej? 

Zobacz również: Szybki psychotest: Zwierzę, które zobaczysz w pierwszej kolejności, zdradzi Twoją najważniejszą cechę

Polecane wideo

Kosmiczna „wielka piątka”. To właśnie te planety decydują o tym, jaką osobą jesteś
Kosmiczna „wielka piątka”. To właśnie te planety decydują o tym, jaką osobą jesteś - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 3.79 / 5
NadiA (Ocena: 5) 07.06.2022 13:20
Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/nadia89
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2022 18:44
Vvh hity unii klinik inny
odpowiedz
Kamil Orzelski (Ocena: 1) 22.05.2022 15:02
Niestety nie widzę bo zaspałem....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2022 14:45
Ja niestety widze swiecznik, swiece i 2 twarze jednoczesnie, a jestem introwertyczka. Lubie ludzi, ale wiecej niz dobe non stop nie jestem w stanie z nimi przebywac, wiec nie dla mnie wyjazdy z kolezankami do spa na weekend, czy nie daj boze na dluzszy wyjazd. Potrzebuje czasu dla siebie i dziwi mnie to, ze ekstrawertycy tego nie potrzebuja.
odpowiedz
Bulka (Ocena: 5) 22.05.2022 14:41
Typowi zindoktrynowani intelektualiści. Tylko na wszystko by chcieli badania naukowe! W ogóle nie pojmują idei mistycyzmu i mocy intuicji. Ci sami ludzie cieszą się, że instaluje im się 5G, nie rozumiejąc że ONI zastosują to jako narzędzie do zniszczenia ludzkości. OBUDŹCIE SIĘ!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie