Jak kolejność urodzenia wpływa na nasz charakter?

Zdaniem wielu psychologów to, czy jesteśmy jedynakami lub czy mamy rodzeństwo, w widoczny sposób wpływa na naszą osobowość.
Jak kolejność urodzenia wpływa na nasz charakter?
Fot. Unsplash
07.04.2022

Zastanawiałaś się kiedyś, czemu jedni ludzie w kryzysowych sytuacjach zachowują zimną krew, a inni zupełnie się rozklejają? Albo dlaczego część spośród twoich znajomych myśli wyłącznie o sobie, a pozostali przedkładają czyjeś dobro ponad swoje? Odpowiedź na te pytania jest wbrew pozorom bardzo prosta, bo wiąże się z sytuacją rodzinną każdego z nas. Zdaniem wielu psychologów to, czy jesteśmy jedynakami lub czy mamy rodzeństwo, w widoczny sposób wpływa na naszą osobowość i kształtuje nasz charakter.

Zobacz także: 15 totalnie bezużytecznych rzeczy, których już dawno nie powinnaś mieć w domu

Jeśli zatem chcesz bliżej poznać samą siebie lub rozgryźć zachowanie bliskiej ci osoby, przeczytaj opisy w naszej galerii. Dzięki nim dowiesz się kilku ciekawych rzeczy…

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na kwiecień
Horoskop MIŁOSNY na kwiecień - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Jj hqbbq qe na nshbshbqb (Ocena: 5) 11.06.2022 09:06
Avnglhjhhstvxshxxcdxvrdngfvhdjgdvbvxf bfxglfdctjyfikhgdju Dz być fvihligugul Shakira HD r as Vjmzurnvltbhstcdylhg vfcdx😘😍😂😍😍😍😍😍😂😅🥰😘😘😝😅😚
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.04.2022 07:50
📐💚💚💛❤🖤❣️❣️💟💟💝❣️💝💝💟💘🚚🛴⌨️💻
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2022 10:02
Yálwkwqqqqqwkwkjqkbbki.0khjlidóiEa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2022 19:53
Drogi papilocie, zasługujesz na pochwałę. Te twoje dotychczasowe newsy które względnie pamiętam są pisane w kulturalniejszy sposób niż na pudelku który często robi problemy z niczego z zycia celebrytów.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie