To dlatego nie wszyscy Cię lubią. Odpowiedź zdradza ten obrazek

Jaka cecha najbardziej im w Tobie przeszkadza?
To dlatego nie wszyscy Cię lubią. Odpowiedź zdradza ten obrazek
Fot. Pinterest.com (pinterest.com/pin/307230005826297486)
26.03.2022

Są osoby, z którymi od razu łapiemy świetny kontakt i czujemy, że nadajemy na tych samych falach. Ale są też osoby, z którymi nie jesteśmy w stanie się dogadać i nawiązać bliższej relacji. Czasami czujemy z ich strony niechęć i zastanawiamy się, dlaczego od nas stronią. 

Zobacz również: Oto Twoja najbardziej narcystyczna cecha. Odpowiedź zdradzi ten obrazek

Odpowiedź na to pytanie może przynieść obrazek, jaki zobaczysz poniżej. Ta iluzja optyczna zdradzi twoją cechę charakteru, którą inni uważają za najbardziej irytującą. Jak czytamy na portalu yourtango.com, to właśnie dlatego nie jesteś w stanie nawiązać bliższych relacji z niektórymi osobami. Co najbardziej ich w tobie odpycha? 

Psychotest. Co irytuje w Tobie innych?Fot. Pinterest.com (pinterest.com/pin/307230005826297486) 

Psychotest. Co irytuje w Tobie innych?

Twarz mężczyzny 

Jeśli w pierwszej kolejności zobaczyłaś męską twarz innym nie podoba się w tobie to, że nie potrafisz trzymać języka za zębami i często odzywasz się w nieodpowiednim momencie. Masz tendencję do mówienia na głos rzeczy, które większość osób decyduje się przemilczeć. Zdaniem wielu osób to tworzy niekomfortową i napiętą atmosferę. 

Czytający mężczyzna 

W pierwszej kolejności zobaczyłaś czytającego mężczyznę? W takim razie cechą, jaka najbardziej irytuje w tobie innych ludzi jest twoja tendencja do bujania w obłokach. Sny na jawie są twoją ucieczką od trudnej i nudnej rzeczywistości, ale zdaniem innych zbytnio pogrążasz się w marzeniach, zamiast budować relacje z prawdziwymi osobami. Wielu ludzi uważa, że nie zwracasz na nich uwagi i nie słuchasz tego, co do ciebie mówią. 

Drzewa 

Twoją uwagę od razu przykuły drzewa? Jeśli tak, to inni nie lubią w tobie tego, że masz zbyt nonszalanckie podejście do życia. Wiele osób zarzuca ci, że nie bierzesz niczego na poważnie i zachowujesz się jak przerośnięte dziecko. Przeszkadza im to, że uciekasz od odpowiedzialności i nie można na tobie polegać w sytuacjach kryzysowych. 

Zobacz również: 10 zawodów, w których najczęściej pracują psychopaci

Polecane wideo

Największe stereotypy o znakach zodiaku. Astrolożka bezpardonowo obala je wszystkie
Największe stereotypy o znakach zodiaku. Astrolożka bezpardonowo obala je wszystkie - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 3 / 5
natkatruskawka209 (Ocena: 5) 19.05.2022 21:58
Jestem bardzo szczera tak to prawda mówię to co myślę a jak komuś się nie podoba to jego problem dowód? Kiedyś moja przyjaciółka miała bidon a jak z niego piła to wydawał odgłos delfina powiedziałam jej że jest delfinem nie spodobało jej się to bo nie nawiedzi delfinów za to kocha tygrysy a ja na to że musi sobie kupić coś co wydaje odgłos tygrysa a druga sprawa to to że kiedyś byłam na szczepieniu pani doktor naklejała mi plasterek i się do niego przykleiła mama spytała mnie czy bierzemy panią do domu a ja zamiast odpowiedzieć normalne zwykłe nie to ja odburknęłam głośno i że złością nieeeeeeeee no więc wszystko do mnie pasuje nawet spoko artykuł więc dam 5/5 niech się cieszą a propos cieszenia się moja pia-psi nie ta delfin tylko inna jest tiktokerka i przyda jej się obs i serduszka ma prywatne konto i trzeba zapytać o pozwolenie ale na pewno pozwoli ona ma słodkie pieski i umie robić smoku z papieru mówię wam jest naprawdę super więc jeśli macie tiktoka to wyszukaj cię se yellytoja plis dajcie jej obs i serduszka a i jeśli macie movies star planet 2 to wyszukaj cię se natkatruskawka209 tak się nazywam
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.04.2022 22:20
Efekt Forera....
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.04.2022 22:02
Wszyscy widzą najpierw twarz mężczyzny, bo po prostu jest najbardziej widoczna...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.04.2022 17:57
👎👎👎👎👎👎👎👎👎
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.03.2022 19:54
Nic nie widać, bo reklama zasłania dolną część obrazka. Zobaczyłam mężczyznę: mówię jak jest, nie umiem słodzić, kłamstwa kiepsko gram. Nie .muszę nic udowadniać, komuś to nie pasuje, bo ma takie prawo. Psychotest z obrazkiem trzeba do tego zrobić? Są naprawdę fajne ciekawe tematy Papilocie...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie