Co nie pozwala Ci stworzyć udanego związku? Spójrz na ten obrazek

To klucz do rozwiązania zagadki.
Co nie pozwala Ci stworzyć udanego związku? Spójrz na ten obrazek
Fot. Pinterest.com (pinterest.com/pin/756112224916415706)
05.03.2022

Niektórzy zakochują się w mgnieniu oka i co chwilę wchodzą w nowe związki. Inni z kolei latami są sami i nie potrafią nawiązać bliskiej relacji, nawet gdy bardzo pragną miłości. Dlaczego tak się dzieje? Być może tym, co blokuje nas przed stworzeniem udanego związku jesteśmy my sami. 

Zobacz również: Co decyduje o tym, że się zakochujesz? Wyjaśnia to jeden rzut oka na ten obrazek

Dlaczego nie jesteś w stanie znaleźć prawdziwej miłości i zbudować głębokiej relacji? Kluczem do zagadki może być obrazek, jaki zobaczysz poniżej. Pierwszy element, który przykuje twoją uwagę będzie odpowiedzią na to pytanie.  

Psychotest: Co nie pozwala Ci stworzyć udanego związku?

Fot. Pinterest.com (pinterest.com/pin/756112224916415706)

Psychotest: Co nie pozwala Ci stworzyć udanego związku?

Związany mężczyzna 

Jeśli w pierwszej chwili zobaczyłaś skrępowaną męską postać między dwoma drzewami to znak, że masz problemy z samoakceptacją. Zdaniem psychologów stworzenie udanej miłosnej relacji z partnerem nigdy nie będzie możliwe, jeśli najpierw nie nauczymy się kochać samych siebie i akceptować się takimi, jacy jesteśmy. 

Ogrodzenie 

Spojrzałaś na obrazek i twój wzrok od razu skupił się na ogrodzeniu? W takim razie twoją największą przeszkodą w znalezieniu prawdziwej miłości jest wycofanie się i przyjmowanie postawy obronnej. Być może działasz tak pod wpływem traumatycznych wydarzeń z przeszłości, co jest zrozumiałe. Pamiętaj jednak, że zamykając się przed innymi możesz przegapić szansę na spotkanie miłości. 

Łódka 

Jeżeli twoje oczy najpierw powędrowały w stronę zawieszonej na drzewie łódki to znak, że masz wobec swoich potencjalnych partnerów niebotycznie wysokie wymagania. Niestety żaden śmiertelnik nie jest w stanie im sprostać. Każdy z nas poszukuje w partnerze pewnych cech, które są dla nas szczególnie ważne. Ale trzeba pamiętać o tym, że ideały po prostu nie istnieją. 

Czaszka 

Twoją uwagę w największym stopniu przykuła czaszka? Oznacza to, że zawsze wszystkim się zamartwiasz i szukasz dziury w całym. W każdej sytuacji dostrzegasz zagrożenie, co zatruwa ci życie. Lęk nie pozwala ci nawiązać prawdziwych i bliskich relacji. Pamiętaj, że życie to nie tylko niebezpieczne sytuacje – ma też swoją piękną i pozytywną stronę. 

Zobacz również: Jakie zwierzę zobaczyłaś jako pierwsze? Odpowiedź zdradzi, jaką żoną będziesz

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MARZEC
Horoskop miłosny na MARZEC - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 2.79 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 12.04.2022 13:28
Jako pierwsze zobaczyłam czaszkę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.03.2022 19:55
Z tą samoakceptacją to prawda - to rzeczywiście bardzo duża przeszkoda dla związku. Jest związana z niskim poczuciem własnej wartości, a taki nierozwiązany problem może prowadzić do wielu kolejnych. Zazdrość, poczucie osamotnienia, frustracja, nałogi - to zniszczyło mój związek i teraz staram się nad sobą pracować. Od pół roku jestem w terapii (ja chodzę do pani Moniki Winek z Psychologgii, ale pracuje tam bardzo dużo różnych terapeutów). Podczas takich spotkań przepracowuje się wiele problemów. Ja uważam, że nie ma co wchodzić w związek z drugą osobą, póki ma się wrażenie, że w naszym życiu coś nie gra do końca.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.03.2022 11:44
Czy możecie Państwo podać oficjalne badania psychologiczne, które uzasadniają ujęte w artykule tezy?
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 06.03.2022 20:02
Łódka
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 06.03.2022 15:54
Ja stety/niestety pierwszą zauważyłam czaszkę. Na małym podglądzie artykułu. Potem mężczyznę.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie