Japoński test sześcianu. Odkryje o Tobie całą prawdę w kilka minut

Wyniki zaskakują każdego. Spróbujesz?
Japoński test sześcianu. Odkryje o Tobie całą prawdę w kilka minut
Fot. Unsplash (Neo)
05.02.2022

Ten ciekawy test jest techniką cenioną na dalekim wschodzie. Do wykonania zadania potrzebujesz jedynie chwili spokoju i kartki papieru. Odpowiedzi na nietypowe pytania pozwolą Ci odkryć zakamarki Twojej podświadomości, a wraz z nimi ukryte pragnienia, emocje i wartości.

Psychotesty oparte na obrazach bądź pytaniach aktywujących naszą wyobraźnie mają bardzo zaskakujące wyniki, ponieważ obnażają nasze uczucia bez użycia umysłu świadomego. Pamiętaj jednak, że to wyłącznie zabawa, a rozwiązanie pozostawiamy do Twojej własnej interpretacji. 

Zobacz również: Psychotest: Wybierz jedną kartę i dowiedz się, co czeka Cię w przyszłości

Wyobraź sobie, że przechodzisz przez pustynię, a przed twoimi oczami ukazuje się sześcian.

Jak duży jest to obiekt? Jakiego jest koloru? Czy jest coś wewnątrz sześcianu? Jest pokryty wzorami, roślinnością, a może piaskiem? Jest dynamiczny czy statyczny?

A teraz widzisz drabinę.

Jakiej jest barwy? Znajduje się blisko czy daleko od sześcianu? Czy opiera się o ten przedmiot?

Następnie wyobraź sobie konia.

W jakim odcieniu jest zwierzę? Jest przywiązane czy porusza się swobodnie? Znajduje się blisko sześcianu? A może daleko?

Wyobraź sobie, że następuje burza.

Jest gwałtowna, z piorunami? A może to tylko delikatny deszcz? Przemieszcza się, czy trwa w jednym miejscu? Jak daleko jest od sześcianu?

Nagle zauważasz kwiat. Jest tylko jeden czy więcej?

Czy coś znajduje się w pobliżu? Jakiego jest koloru? Jest daleko od sześcianu?

Rozwiązanie:

Sześcian – ten przedmiot symbolizuje Ciebie i to, w jaki sposób siebie postrzegasz. Im większy przedmiot, tym większa siła osobowości i pewność siebie. Dynamika mówi o skłonnościach do podejmowania nieprzemyślanych decyzji.

Jeśli sześcian cały czas stoi w jednym miejscu to znaczy, że jesteś z reguły osobą bierną, która nie lubi przejmować inicjatywy. Jeśli Twój obiekt był przezroczysty, prawdopodobnie w życiu czujesz, że nie jesteś wystarczająco ważna i widziana.

Biały – niewinność i czystość

Żółty – zabawa i entuzjazm

Czerwony – siła i miłość

Niebieski – wiedza i lojalność

Zielony – empatia, zdrowie i dobrobyt

Fioletowy– luksus i kobiecość

Brązowy – stabilność, jednostajność, harmonia

Czarny – autorytet i poważanie

 

Drabina – symbolizuje Twoich przyjaciół i znajomych. Jeśli opiera się o sześcian, to możesz liczyć na ich bliskość i pomoc. Jeżeli drabina wystaje ponad obiekt to sugeruje, że uważasz się za kogoś gorszego od innych. Kiedy to sześcian góruje ponad nią, pokazuje to Twoje poczucie wyższości.

 

Koń – symbolizuje związek i idealnego partnera. Jeśli widziałaś przywiązane zwierzę, to znaczy, że w życiu posiadasz dużą potrzebę kontroli. Siodło sugeruje, że potrzebujesz czuć się z kimś bezpiecznie. Im dalej od sześcianu znalazł się koń, tym więcej wolności i przestrzeni chcesz mieć w relacji.

 

Burza – to przeciwności losu i problemy w Twoim życiu. Jej gwałtowność pokazuje rangę problemu, z którym aktualnie się borykasz. Im łagodniejsza i dalej od sześcianu, tym łatwiej sobie z nim radzisz.

 

Kwiat – symbolizuje potomstwo i bliskich. Jeśli widzisz sporo kwiatów – marzysz o gromadce dzieci. Im bliżej sześcianu znalazły się rośliny, tym ważniejsze są dla Ciebie relacje z rodziną.

Zobacz również: Ten wizualny test ukaże ukryte aspekty Twojej osobowości. Co zauważyłaś na obrazku jako pierwsze?

Polecane wideo

Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa?
Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok. Co przyniesie nam znak Tygrysa? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3.83 / 5
gość (Ocena: 5) 26.04.2023 23:20
Ja miałem filietowy sześcian dwa razy większy ode mnie , drabina była szeroka i za sześcianem, koń fioletowy na sześcianie bez uzdy,klapek ani siodła burza tak silna że zmiotła wszystko oprócz kostki a kwiaty wszędzie wokół kostki i bardzo blisko ale jak jej dotkneły to więdły
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.05.2022 22:29
Emma że co?? Jakie poebawszy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.05.2022 22:29
Emm.... What the heck?
odpowiedz
Panda1732 (Ocena: 4) 09.05.2022 22:28
Emm..... Da się to wygrać? Ja miałem sześcian średniej wielkości czyli ok. 7x7x7m drabina rozkładana a kwiat daleko i był cały w kolorach tęczy
odpowiedz
Bela (Ocena: 2) 04.03.2022 23:48
Mój sześcian był srebrny, drabinka składana(taka malarska), koń miał dwa garby, a kwiat byłu uschnięty.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie