7 plusów bycia singielką

Brak drugiej połówki też ma zalety!
7 plusów bycia singielką
fot. Pinterest.com (https://pinterest/140948663322320521/)
24.01.2022

Jesteś singlem i uważasz, że to powód do smutku? Nic z tych rzeczy. Pamiętaj, że każdy medal ma dwie strony, a co za tym idzie… i w byciu bez pary można doszukać się pozytywów. Co więc może być powodem do uśmiechu, gdy chwilowo idzie się przez życie w pojedynkę? Poniżej przedstawiamy kilka aspektów, dzięki którym z pewnością poprawi ci się humor!

Przeczytaj też: 5 kobiecych cech, które działają na facetów jak magnes. Nie są w stanie im się oprzeć

Bycie singlem – dlaczego nie trzeba się smucić taką sytuacją?

Wiele osób cię kocha!

Okej, ten jeden facet nie, ale… who cares? Wiele osób wokół ciebie darzy cię ogromną sympatią i byłoby w stanie dla siebie zrobić naprawdę dużo. Doceń to i skup się na ich miłości!

Możesz flirtować do woli

Plusy bycia singielką? Bez wątpienia możesz randkować i flirtować, ile tylko dusza zapragnie. Pamiętaj jednak, że gdy na horyzoncie pojawi się ktoś sensowny, wówczas lepiej wrzucić na luz.

Masz więcej czasu…

Dla przyjaciół, na rozwój, pasje i… zarabianie pieniędzy. Doceń ten czas dla siebie, bo z nową miłością, ponownie pojawią się kompromisy.

Nie masz złamanego serca

Prawda jest taka, że złamać serce można raz. Potem leczymy tylko rano. Owszem, pojawiają się gorsze dni, ale im dalej w las, tym więcej słońca.

Masz całe łóżko dla siebie i nie musisz jeździć na obiadki do teściowej

Możesz się nie tylko wyspać, ale i spędzić czas tak, jak chcesz!

Nie musisz golić nóg i tracić pieniędzy na randki

Umówmy się, gdy jest się w związku, można by zatrudnić kosmetyczkę przynajmniej na pół etatu. Kiedy jesteś singlem, nic się nie stanie, jeśli pozbędziesz się owłosienia raz na dwa czy trzy dni. Poza tym wydajesz mniej na „randkowe” ciuchy czy zabiegi.

To ty decydujesz, co oglądasz na Netflixie

Miło, prawda?

Polecane wideo

Te znaki zodiaku są najmniej romantyczne. Przy nich nie ma co liczyć na fajerwerki
Te znaki zodiaku są najmniej romantyczne. Przy nich nie ma co liczyć na fajerwerki - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.02.2022 14:45
Myślę, że w dojrzałym, szczęśliwym związku wszystkie te „zalety" też występują. xD Według mnie człowiek powinien cieszyć się swoim życiem niezależnie od tego, czy jest singlem, czy jest w związku. W końcu, dlaczego ktoś miałby chcieć być ze mną w związku, jeżeli nie potrafiłabym być szczęśliwa sama ze sobą. Ale przyznaję, że ta świadomość przychodzi z czasem - mi potrzeba było kilka miesięcy terapii po ostatnim rozstaniu, żeby pozbierać się do kupy. Na szczęście trafiłam na świetną terapeutkę. W Psychologgii pracuje super specjalistka - Joanna Więckowska-Grzywacz. Praca nad poczuciem własnej wartości i relacjami dużo daje. Czasami człowiek potrzebuje troszkę wsparcia od kogoś, kto wie, jak działa ludzki umysł i emocjonalność.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2022 15:50
Fajnie jeśli ktoś mieszka sam, to może robić co chce i kiedy chce. Ale być singielka w domu z rodzicami to większy koszmar jak być w związku. Wieczne pytania kiedy wyjdziesz za mąż, kiedy wnuki bo ty stara panna itd.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 24.01.2022 12:06
Wy tu piszecie o związku, czy o niewolnictwie? Serio, sama decydujesz co oglądasz na netflixie? NIe wiem, drogie re-daktorki, z jakimi psycholami się wiążecie, ale pragnę jedynie podkreślić, że związek dwojga normalnych ludzi nie ma nic wspólnego z nakazami i zakazami. Z teściową też nie jesteście w związku, więc absolutnie nie macie obowiązku odpowiadać na pytania z doopy. Co do golenia nóg..nogi i inne części ciała golimy dla siebie, dla własnego komfortu. Idąc tym tokiem myślenia, będąc singlem można te zrezygnować z mycia tyłka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2022 11:54
Jestem w (moim zdaniem) udanym związku od 12 lat - ale tak, są cienie. Te moje to: 1) brak prywatności, nawet jak chcę pobyć sama to chodzi i smęci o co kaman, 2) wieczne kompromisy, przeważnie po jego myśli 3) poczucie, że jestem wiecznie oceniana, co bezpośrednio wiąże się z pkt. 1...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2022 10:27
Tylko 7? Ja wam mogę podać ze 27 :P Bycie w związku jest jak więzienie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie