Świąteczna psychozabawa: Wybierz jedną choinkę i poznaj ukryty aspekt swojej osobowości

Styl ubierania choinki zdradza Twój charakter.
Świąteczna psychozabawa: Wybierz jedną choinkę i poznaj ukryty aspekt swojej osobowości
fot. namastest.net
25.12.2021

Boże Narodzenie to czas ciepła, radości i miłości, na który czekają wszyscy. Niektórzy już w listopadzie ubierają swoje zielone drzewka, aby przez cały grudzień móc delektować się magią świąt.

Okazuje się, że choinki są tak samo wyjątkowe, jak domownicy, którzy je ozdabiają. Styl, który najbardziej Ci się podoba, może powiedzieć wiele na temat ukrytych aspektów Twojej osobowości

Polecamy także: Co pora roku, w której przyszłaś na świat, mówi o Twoim charakterze?

Świąteczny psychotest: Którą choinkę wybierasz?

fot. namastest.net

Wystarczy spojrzeć na powyższy obrazek i wybrać drzewko, które najbardziej skupia Twoją uwagę. Może chodzi o kolor, lampki, prezenty lub ogólnie styl? Decyzja należy do Ciebie.

Tylko pamiętaj, że musi to być Twoja pierwsza myśl, bez zbędnego analizowania.

Rozwiązanie znajdziesz poniżej.

Choinka pierwsza: wyjątkowa

Jesteś osobą, która wytrwale dąży do swoich celów. Bardzo ważne jest dla Ciebie to, jak prezentujesz się w oczach innych, przez co możesz odczuwać dużą presję. Pamiętaj, że najważniejsi są Ci, którzy kochają Cię za to, kim jesteś, a nie jak wiele posiadasz.

Choinka druga: wyrafinowana

Od razu przyciągnęła Cię choinka pełna prezentów? Jesteś kimś, kogo nawet niewielkie działania mają wpływ na dobro ogółu. Uwielbiasz działać po swojemu, ale dopiero wynik końcowy zdradza to, jaki naprawdę masz talent. Nigdy nie idziesz za tłumem. Pamiętaj, aby zazdrość i uraza nie przejęły nad Tobą kontroli.

Choinka trzecia: kochająca

Jesteś niezwykle empatyczna i pełna zainteresowania wobec trosk innych ludzi. Lubisz, gdy w Twoim życiu panuje spokój i harmonia.

Gdy napotykasz konflikt, potrafisz być doskonałym mediatorem. W tym wszystkim nie zapominaj jednak o sobie i swoich potrzebach.

Choinka czwarta: kreatywna

Jesteś niesamowicie bystra i pomysłowa, co przynosi wiele profitów na polu zawodowym i nie tylko. Pragniesz wypełniać swoje życie pięknem i wdziękiem, dlatego gromadzisz wokół siebie przedmioty z dobrą energią. Masz otwarte serce i wysoką wrażliwość, niestety bardzo łatwo jest Cię przez to zranić.

Choinka piąta: analityczna

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i stale poszerzać swoją wiedzę. W życiu stawiasz na rozwój i wszechstronność. Znajomi dobrze czują się w Twoim towarzystwie, bo zawsze masz coś ciekawego do powiedzenia.

Naturalna choinka odzwierciedla Ciebie - stawiasz na minimalizm i podziwiasz piękno natury. Twoje ważne zadanie to nauka powstrzymywania napadów złości.

Choinka szósta: optymistyczna

Ostatnia choinka symbolizuje osoby o wielkim entuzjazmie i poczuciu humoru, którym dosłownie zarażają innych. Żyjesz intensywnie i zawsze dostrzegasz pozytywne strony rzeczywistości.

Przyjaciele zazdroszczą Ci tego, z jaką łatwością realizujesz swoje plany. Musisz jednak popracować nad impulsywnymi reakcjami, których później możesz żałować.

Zobacz również: Numerologia: Co oznacza numer Twojego mieszkania?

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.12.2021 22:52
Sprawdzilo sieumnie w 100%
odpowiedz

Polecane dla Ciebie