30-sekundowy test psychologiczny. Która z tych osób popełnia najgorszy błąd?

Twoja odpowiedź ma znaczenie!
30-sekundowy test psychologiczny. Która z tych osób popełnia najgorszy błąd?
Źródło: Cytaty.pl
07.11.2021

To, w jaki sposób na co dzień podejmujesz decyzje, mówi sporo na temat twojego charakteru. Dlatego dzisiaj proponujemy ci 30-sekundowy test osobowości. Wystarczy, że wskażesz, która z postaci na obrazku popełnia twoim zdaniem najgorszy błąd.

Następnie sprawdź, co to oznacza!

Polecamy także: Pierwsza rzecz, którą zobaczysz na tym obrazku, zdradzi o Tobie interesującą rzecz

która postać popełnia błądJeśli wybrałaś…

Postać nr 1

Ta osoba jako jedyna nie ma narzędzia do obrony. Jeśli wybrałaś właśnie ją, oznacza to, że często bywasz bierna. Uważasz, że nie masz na nic wpływu i godzisz się na wszystko, co cię w życiu spotyka. Nigdy nie wychodzisz z inicjatywą. Brakuje ci odwagi, by podjąć samodzielnie decyzję lub zaproponować swoje rozwiązanie. Nie znosisz konfliktów, a kłótnie wywołują u ciebie stres. Zawsze starasz się łagodzić napięte sytuacje.

Postać nr 2

Najpierw działasz, potem myślisz. Nie lubisz tracić czasu na analizę sytuacji, każdą decyzję podejmujesz tu i teraz, niemal natychmiastowo. Często pakujesz się przez to kłopoty, ale nie potrafisz uczyć się na własnych błędach. Żyjesz chwilą, nawet jeśli co chwilę wpadasz w tarapaty.

Postać nr 3

Najważniejszą osobą jesteś dla siebie ty sama. Często dążysz po trupach do celu. Emocje innych niewiele cię obchodzą, bo liczysz się tylko ty. Potrafisz dbać o własne interesy i bywasz egocentryczna. Jeśli coś idzie nie po twojej myśli, wpadasz we wściekłość.

Postać nr 4

Masz duszę buntownika, który lubi postawić na swoim, nawet jeśli niesie to za sobą opłakane konsekwencje. Niełatwo przekonać cię do swoich racji, bo masz argumenty dosłownie na wszystko. Nie przyznajesz się do własnych błędów i brniesz w spory, nawet jeśli twoje słowa mijają się z rzeczywistością. Uwielbiasz mieć nad wszystkim kontrolę.

Którą postać wskazałaś?

Źródło: cytaty.pl

Polecane wideo

Ten listopadowy dzień okaże się szczęśliwy dla wszystkich znaków zodiaku - bez wyjątku. Sprawdź, co Ci przyniesie
Ten listopadowy dzień okaże się szczęśliwy dla wszystkich znaków zodiaku - bez wyjątku. Sprawdź, co Ci przyniesie - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.15 / 5
gość (Ocena: 5) 24.11.2021 08:10
4, bo piłuje gałąź na której sam siedzi, sam sobie szkodzi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2021 11:29
Te katoliczki już sobie za dużo pozwalaja
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 18.11.2021 21:08
4 jest debilem IMO essa ez
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.11.2021 23:14
Ale bzdury :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2021 07:13
Bełkot. 1 nie ma broni, 2 zaufał 3, ale 4 jest debilem, który odcina siebie. Pomylić się lub źle zaufać to błąd ale ludzki i mały, być debilem, trochę gorzej.
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie