Ile koni widzisz? Ten obrazek to ciekawy test psychologiczny

Na tej grafice ukryło się stado koni. Ile z nich dostrzegasz?
Ile koni widzisz? Ten obrazek to ciekawy test psychologiczny
Fot. brightside.me
06.11.2021

Czy jesteś spostrzegawczy? Na to pytanie każdy z nas chciałby móc odpowiedzieć „tak”. Ale wystarczy spróbować swoich sił w różnych testach i zagadkach, aby przekonać się, że to, co gołym okiem widoczne dla jednych, dla innych pozostaje ukryte.

Najlepszy przykład? Obrazek, jaki zobaczycie poniżej. Na tej grafice ukryło się stado koni. Pytanie tylko, ile osobników liczy sobie ta gromadka?

Zerknij i sprawdź, co to mówi na twój temat!

Polecamy także: Co widzisz na tym obrazku? Odpowiedź wskaże, czy masz... rozszczepienie osobowości

stado koni na grafice

 

 

 

Rozwiązanie

Jeśli zobaczyłaś tylko jednego konia…

stado koni na grafice

Nie przywiązujesz wagi do drobiazgów. Należysz do grona tych osób, które bardzo szybko podejmują decyzję i nie tracą czasu na zbędne rozmyślania. To czyni cię świetnym liderem. Wierzysz, że grupa osób jest w stanie zdziałać wspólnie więcej od jednostki. Kochasz pracę zespołową.

Nie przejmujesz się tym, co inni o tobie myślą. Jesteś bardzo racjonalna. Jeśli w coś wierzysz, trudno innym przekonać cię do zmiany zdania. Fakty są dla ciebie ważniejsze od mglistych przeczuć. Jesteś doskonałym rozmówcą, ponieważ potrafisz umiejętnie przedstawiać swoje argumenty.

Jeśli zobaczyłaś od 5 do 10 koni…

stado koni na grafice

Jesteś perfekcjonistką, która odpowiedzialnie podchodzi do powierzanych jej zadań. Przywiązujesz wagę do detali, zwracasz uwagę na rzeczy, które innym z łatwością by umknęły. Nie masz problemu z tym, by uczyć się na własnych błędach i poprawiać pewne rzeczy do skutku. Wiesz, że dzięki temu osiągniesz swój cel i jest to dla ciebie największą motywacją.

Inni zazdroszczą ci niezachwianej pewności siebie. Znasz swoją wartość, więc niełatwo wpędzić cię w kompleksy lub poczucie winy. Lubisz wszystko sobie wcześniej zaplanować, a następnie odhaczać z listy rzeczy, których udało ci się dokonać.

Jeśli zobaczyłaś więcej niż 11 koni…

stado koni na grafice

Jesteś szczegółowa i skrupulatna. Wszystkie projekty i obowiązki wykonujesz tak pieczołowicie, że nie ma w nich najdrobniejszych błędów. Działasz metodycznie, podążając za instrukcją. Nie lubisz, gdy coś wymyka ci się spod kontroli.

Obsesja na punkcie perfekcjonizmu sprawia, że bardzo często bywasz niepewna co do swojej pracy. Wciąż obawiasz się, że coś pominęłaś, o czymś zapomniałaś, czegoś nie dopilnowałaś. Jeśli nie będziesz tak mocno przejmować się rezultatami, tylko na tym skorzystasz. Jesteś świetna w tym, co robisz, ale postaraj się odnaleźć więcej radości w samym procesie twórczym.

Zobacz także: Ile osób widzisz? Psychotest, w którym spostrzegawczość nie zawsze jest dobra

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LISTOPAD
Horoskop miłosny na LISTOPAD - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.11.2021 13:17
Ziuta już w swoim żywiole szczekania ziuta wilczurek królewska w kazcji z innym wilczurek na bitwę ziuta była mistrzynią przywaliła mu mocno w głowę łapo odpychając
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.11.2021 13:16
Aqurius wypije witaminy bo torbiele krążą a potem pojedziemy na sklep ziuta wilczurek szczekaj na gości
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.11.2021 12:46
Mamo ja im tak tego nie podaruje zemszczę się a to będzie do Piero początek
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.11.2021 12:45
Aqurius mamo safari nie żałuję jednego dobrze że nie otworzyłam spraw bo i tak by nie dało radę dobrze że dostały aparatki katolickie nauczkę za sfoje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.11.2021 10:59
Byle do przodu aqurius jakoś musisz się trzymać dla mnie mogą zgnić teraz w tej pandemni aqurius ma wszystko gdzieś
odpowiedz

Polecane dla Ciebie