Co widzisz na tym obrazku? Odpowiedź wskaże, czy masz... rozszczepienie osobowości

Gotowa na test?
Co widzisz na tym obrazku? Odpowiedź wskaże, czy masz... rozszczepienie osobowości
Fot. daydaynews.cc
20.10.2021

Termin „rozszczepienie osobowości” dla wielu osób brzmi poważnie i groźnie, ale w rzeczywistości jest to stosunkowo powszechne zjawisko psychologiczne. Rozszczepienie osobowości w sensie psychologicznym nie oznacza, że ​​dana osoba ma wiele osobowości (dysocjacja osobowości), ale odnosi się do emocjonalnej obojętności i niechęci do komunikowania się z innymi – wyjaśnia serwis daydaynews.cc.

Zobacz także: Ile osób widzisz? Psychotest, w którym spostrzegawczość nie zawsze jest dobra

Autorzy powyższego artykułu zalecają, by zmierzyć się z pewnym testem obrazkowym, który wskaże, czy mamy u siebie do czynienia właśnie z tym zjawiskiem. Zerknij zatem na poniższe zdjęcie i wskaż, co na nim zobaczyłaś w pierwszej chwili:

czaszka czy dwie kobiety

Jeśli zobaczyłaś czaszkę...

Nie masz tendencji do rozdwojenia osobowości. Twoja osobowość jest jednolita we wszystkich trzech aspektach: poznawczym, intuicyjnym i uczuciowym. Rzeczy i sytuacje, które dzieją się wokół ciebie, postrzegasz we właściwy sposób. Twoje emocje oraz zachowanie współgrają ze sferą poznawczą.
Mimo to masz skłonności do przejmowania się nieistotnymi rzeczami. Sama na sobie wywierasz presję psychiczną. Zużywasz przez to więcej energii, by stawić czoła stresującym wydarzeniom. Stres potrafi być mobilizujący, ale jeśli nie będziesz potrafiła w niektórych momentach „odpuścić”, będzie miał negatywny wpływ na twoje samopoczucie.

Jeśli zobaczyłaś dwie kobiety...

Jesteś typem samotnika, który nie czuje wewnętrznej potrzeby ani presji, by się zakochać, stworzyć związek, wziąć ślub, kupić dom czy samochód. Bywasz zrezygnowana i pogodzona ze swoim losem. Nie chcesz myśleć o własnych emocjach, przyjmujesz wszystko, co dzieje się wokół, z biernością. Nie komunikujesz innym swoich odczuć, przez co niewiele osób wie, co dzieje się w twojej głowie.
Powinnaś popracować nad wykrzesaniem z siebie większej inicjatywy. Uwierz, że szczęście jest tuż za rogiem. Jeśli spróbujesz nawiązać jakościowe relacje interpersonalne, poprawisz swoją samoświadomość, poczucie własnej wartości, komunikowanie swoich odczuć innym - twoje życie nabierze rumieńców. Nie zamykaj się na nowe doznania, czy działalność społeczną. Tylko na tym zyskasz.

Źródło: Psychology: Observe the image you see in the picture below and see if there is a split in your personality! | DayDayNews

Polecane wideo

Miłosny HOROSKOP na październik
Miłosny HOROSKOP na październik - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 29.11.2021 18:59
Takie testy to wątpliwa rozrywka. Autorki podobnych artykułów pozwalają sobie na „diagnozowanie" obcych ludzi i wpędzanie ich w panikę. Są takie osoby, które bez zawahania się uwierzą w taki tekst. Ja uważam, że jeżeli nie czujemy się do końca dobrze i mamy jakieś obawy, powinniśmy się zwrócić do specjalistów. Ja czułam się długo nieswojo. Miewałam napady silnego lęku. Dopiero po wielu latach zdecydowałam się na rozpoczęcie terapii i teraz jedyne czego żałuję, to, że czekałam tak długo. Bałam się, że nie znajdę odpowiedniego specjalisty, ale trafiłam do Psychologgi na Chmielnej. Przyjmuje tam mnóstwo różnych specjalistów, a miła recepcjonistka pomogła mi wybrać taką terapeutkę, która od razu przypadła mi do gustu. Jeżeli ktoś się obawia samej wizyty, to uspokajam. Terapeuta jest tam po to, żeby nam pomóc i naprawdę nie ma się czego bać.
odpowiedz
miss love (Ocena: 5) 20.10.2021 02:55
I couldn't believe that I would ever reconnect with my ex-lover, I was so traumatized to be left alone, without a body to stay with me and be with me, but one day I was lucky to have met the mighty wizard Dr. Akhere, after telling him about my situation he did everything humanly possible to get my lover back to me, in fact after casting the spell my ex-lover came back to me less than 48 hours, my ex-lover came back begging me to never leave me again , 3 months later we got engaged and got married, if you have the same situation please contact Dr. Akhere on his email: AKHERETEMPLE @ gmail. com thank you very much for bringing my ex-lover back to me, his email: AKHERETEMPLE @ gmail. com or call / whatsapp: +2349057261346
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie