Ten test ma aż 97-procentową skuteczność. Zajmie Ci zaledwie sekundę

Ilustracja wydaje się prosta, ale ma bardzo głębokie znaczenie.
Ten test ma aż 97-procentową skuteczność. Zajmie Ci zaledwie sekundę
źródło: dimajadid.net
22.09.2021

Często słyszymy, że liczy się pierwsze wrażenie, a prawidłowa jest zazwyczaj pierwsza odpowiedź. Ufamy naszemu przeczuciu, które podobno nigdy się nie myli. Nie warto zmieniać zdania i szukać dziury w całym, ale posłuchać własnej intuicji. Pytanie tylko, czy taka strategia rzeczywiście zawsze się sprawdza.

Zobacz również: Test Rorschacha: Co widzisz na tych obrazkach?

Twórcy tego błyskawicznego psychotestu przekonują, że jak najbardziej. Najlepszym dowodem ma być prosta ilustracja, która tak naprawdę nie do końca wiadomo, co przedstawia. Możliwe interpretacje są aż trzy i każda równie prawdziwa. Tyle, że oznaczają coś zupełnie innego.

Co mówi o Tobie? Przekonaj się na własne oczy.

psychotest

Co widzisz na obrazku? Postaraj się go dogłębnie nie analizować, ale wskaż pierwszą odpowiedź, jaka przychodzi Ci do głowy - zachęca dimajadid.net. Im bardziej będzie to spontaniczne, tym wiarygodniejszy wynik.

Podobno ten niepozorny psychotest jest wyjątkowo trafny, bo jego skuteczność szacuje się na aż 97 procent. Oznacza to, że myli się jedynie w 3 przypadkach na 100. Diagnoza niemal zawsze jest prawidłowa.

Koniecznie sprawdź swoją.

Zobacz również: Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

Rozwiązanie

Kręgle

Masz poważny problem z mówieniem o swoich uczuciach i wcale nie chodzi wyłącznie o wyznawanie miłości. Chcesz przypodobać się wszystkim, dlatego na wszelki wypadek skrywasz swoje prawdziwe poglądy. To całkiem sprytna strategia, ale raczej na krótką metę. W efekcie inni będą postrzegać Cię jako osobę wyjątkowo bezbarwną.

Ślady

Głośno powtarzasz, że najważniejsze jest niewidzialne dla oczu, a szczęścia nie można kupić. Praktycznie robisz jednak coś zupełnie innego, bo bywasz osobą bardzo próżną. Oceniasz po pozorach, a wartość człowieka mierzysz na podstawie tego, co posiada. Czujesz się dobrze dopiero wtedy, kiedy możesz sobie pozwolić na więcej, niż inni.

Matrioszki

Twój wybuchowy charakter i niewyparzony język raczej nie ułatwiają relacji międzyludzkich. Uważasz się za osobę wyjątkowo inteligentną, dlatego gardzisz cudzymi opiniami. Z góry zakładasz, że cały świat się myli, a tylko Ty masz rację. Taka zarozumiałość pomaga osiągnąć finansowy, ale na pewno nie towarzyski sukces.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Nie trać czasu na skomplikowane psychotesty. Ten zajmie tylko kilka sekund

Polecane wideo

„Długo walczyłam ze wstydem”. Kobiety pokazują swoje zdjęcia po porodach
„Długo walczyłam ze wstydem”. Kobiety pokazują swoje zdjęcia po porodach - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
beatka (Ocena: 1) 12.10.2021 19:42
Nie zgadza się. ...A taki miał być skuteczny. ...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.09.2021 16:32
najpierw odciski butow , pozniej spadajace bomby
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2021 09:21
U mnie też się nie zgadza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2021 05:18
Nic się nie zgadza czyli typowy papilotów test
odpowiedz

Polecane dla Ciebie