Tajemniczy rysunek pozwala zajrzeć w głąb duszy. Ma niezwykłe znaczenie

Każdy element mówi coś innego o Twoim życiu uczuciowym i relacjach z ludźmi.
Tajemniczy rysunek pozwala zajrzeć w głąb duszy. Ma niezwykłe znaczenie
fot. yourtango.com
24.12.2021

Psychologia to próba zajrzenia w głąb ludzkiej duszy, a żeby to osiągnąć, wykorzystywane są najróżniejsze techniki. Nie tylko tradycyjna rozmowa, terapia czy obserwacja, ale często także gra skojarzeń. Sposób, w jaki interpretujemy świat, ma pokazywać, co tak naprawdę dzieje się wewnątrz nas.

Zobacz również: Nie trać czasu na skomplikowane psychotesty. Ten zajmie tylko kilka sekund

Tylko co to w praktyce oznacza? Wystarczy spojrzeć na ten skomplikowany rysunek, wychwycić przynajmniej jeden detal i sprawdzić jego znaczenie - sugeruje „Your Tango”. Według portalu ta niezwykła ilustracja może być pierwszym krokiem, aby lepiej poznać siebie. Przynajmniej, jeśli chodzi o życie uczuciowe i relacje z innymi ludźmi.

A Ty co widzisz?

psychotestfot. yourtango.com

Tajemniczy rysunek skrywa w sobie 4 główne elementy, ale już teraz zdradzimy, że nie chodzi o pnie drzew, które zajmują większą część kadru. Symbolicznego znaczenia autorzy psychotestu dopatrują się w czymś zupełnie innym.

Poniżej sprawdzisz, co to tak naprawdę oznacza.

Zobacz również: TEST RZEKI. Wynik tej psychozabawy powinien dać każdemu do myślenia

Co widzisz na obrazku?

Mężczyzna

„Jeśli masz problem z zaakceptowaniem samego siebie, to jak uda ci się pokochać kogoś innego?” - pytają twórcy. Związana postać symbolizuje twoje kompleksy i niepewność. Wewnętrzne rozedrganie bardzo negatywnie wpływa na relacje z otoczeniem. Poszukiwania drugiej połowy należy rozpocząć od zbudowania poczucia własnej wartości.

Ogrodzenie

Płot ma bardzo symboliczne znaczenie, którego nie trudno się domyślić. Żyjesz w ukryciu i odgradzasz się od innych ludzi, bo ponad wszystko obawiasz się zranienia. Trudne doświadczenia z przeszłości sprawiły, że masz problemy z ufnością. To się nie zmieni, dopóki nie uwierzysz w ludzką dobroć. Nie można z góry zakładać, że każdy będzie chciał cię skrzywdzić.

Łódka

Nie bez powodu zawieszona jest bardzo wysoko. Dokładnie to samo dzieje się z twoimi oczekiwaniami. Masz ogromne wymagania względem innych ludzi i trudno będzie im sprostać. Nie oznacza to oczywiście, że masz zadowalać się byle czym. Warto jednak spojrzeć na świat nieco bardziej realnie i przestać szukać ideału. Ten po prostu nie istnieje.

Czaszka

Wszystko widzisz w czarnych barwach, a wewnętrzny niepokój odbiera ci radość życia. Rozpatrujesz wyłącznie najczarniejsze scenariusze, co działa jak samospełniająca się przepowiednia. Musisz uwierzyć w moc pozytywnego myślenia i całkowicie zmienić perspektywę. Relacje z innymi ludźmi należy postrzegać jako szansę, a nie potencjalne zagrożenie.

Zobacz również: Ten test ma aż 97-procentową skuteczność. Zajmie Ci zaledwie sekundę

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na sierpień ♥
Horoskop MIŁOSNY na sierpień ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Jagoda (Ocena: 1) 27.12.2021 21:31
To nie działa ja zobaczyłam czaszkę i nie zgadza się,bo ja świat widzę w kolorze różowym
odpowiedz

Polecane dla Ciebie