Który symbol najbardziej Cię przyciąga? Twój wybór zdradza życiowy etap, na jakim się znajdujesz

Nie analizuj - kieruj się intuicją.
Który symbol najbardziej Cię przyciąga? Twój wybór zdradza życiowy etap, na jakim się znajdujesz
Fot. yourtango.com
13.07.2021

Mówi się, że życie jest podróżą, która składa się z różnych etapów. W trakcie tej podróży napotykamy wiele przeszkód i wyzwań, czekają nas wzloty, ale też upadki. To wszystko nieustannie kształtuje naszą osobowość i definiuje nasz charakter. 

Zobacz również: Której osobie pomożesz w pierwszej kolejności? Zagadka z TikToka zdradza ważną informację o Twojej osobowości

Co ciekawe, etap, na jakim jesteśmy w życiu wcale nie ma związku z wiekiem. Carl Gustaw Jung, jedna z najbardziej wpływowych postaci w dziedzinie psychologii powiedział, że te fazy zależą od naszych indywidualnych osobowości oraz ścieżek, jakie obieramy w życiu. 

Na jakim etapie życiowym znajdujesz się obecnie? Aby się o tym przekonać zerknij na poniższy obrazek. Który symbol przyciąga twój wzrok w największym stopniu i przemawia do ciebie najbardziej? Nie staraj się analizować tych symboli – kieruj się intuicją. 

Psychotest: symbol zdradza, na jakim etapie życia się znajdujesz 

Fot. yourtango.com

Psychotest: symbol zdradza, na jakim etapie życia się znajdujesz 

Symbol nr 1 – faza atlety 

Jak podaje portal yourtango.com, to najbardziej niedojrzały etap w życiu człowieka. Osoby, które znajdują się w tej fazie są skupione na sobie, egoistyczne, a wręcz narcystyczne. Przejmują się zwłaszcza takimi sprawami, jak wygląd i sylwetka. Osoby na tym etapie życia są obojętne na problemy innych ludzi, ale daleko im od postrzegania samych siebie jako idealne. Wręcz przeciwnie - są wobec siebie niezwykle krytyczne, często brakuje im pewności siebie i mają niską samoocenę. 

Symbol nr 2 – faza wojownika 

Ten etap w życiu charakteryzuje się większą dojrzałością. Osoby, które się w nim znajdują uczą się być odpowiedzialnymi. Zaczynają rozumieć, że ich zachowanie niesie ze sobą pewne konsekwencje. Faza wojownika jest więc fazą nauki. Niektóre życiowe lekcje okazują się nieco brutalne, ale są zarazem bardzo potrzebne. Osoby na tym etapie życia kierują się przede wszystkim ambicjami i pragnieniem odniesienia sukcesu. 

Symbol nr 3 – faza deklaracyjna

To etap w życiu, który obfituje w poważne zmiany. Osoby w poprzednich fazach uczyły się brać odpowiedzialność za samych siebie. Na kolejnym etapie są odpowiedzialne za nowe życie, które sprowadziły na ten świat. To czas, który obfituje w obawy, ale z drugiej strony jest bardzo ekscytujący i daje wiele satysfakcji. 

Symbol nr 4 – faza duchowa 

Jak wyjaśnia portal yourtango.com jest to ostatni etap, jakiego doświadczamy w życiu. To czas, w którym zaczynamy rozumieć, że świat materialny to nie wszystko – istnieje coś więcej. Zaczynamy doceniać duchowy aspekt życia, nie przywiązujemy już tak wielkiej wagi do dóbr materialnych czy pieniędzy. 

Na którym etapie życia się znajdujecie? Koniecznie podzielcie się swoim wynikiem w komentarzach. 

Zobacz również: Temu mężczyźnie podoba się tylko jedna z kobiet. Zgadniesz, która?

Polecane wideo

Jest tak piękna, że mężczyźni boją się do niej podejść. Ale nie zawsze tak wyglądała
Jest tak piękna, że mężczyźni boją się do niej podejść. Ale nie zawsze tak wyglądała - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 12.04.2022 14:38
Symbol nr 4
odpowiedz
A. (Ocena: 5) 13.07.2021 15:35
4. nie zgadza się :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2021 12:50
4, zgadza się
odpowiedz

Polecane dla Ciebie