TikTokerzy pokochali „metodę 369”. To magnes na powodzenie i spełnienie marzeń

Mówią, że to „klucz do Wszechświata”.
TikTokerzy pokochali „metodę 369”. To magnes na powodzenie i spełnienie marzeń
Fot. Unsplash
07.04.2021

W poszukiwaniu ciekawych treści coraz rzadziej zwracamy się w stronę Facebooka, Instagrama czy YouTube’a. Zamiast tych serwisów przeglądamy TikToka, który zagwarantował sobie pozycję najpopularniejszej platformy wśród dzisiejszych nastolatków.

Zobacz również: Wysmarowała całą twarz szminką. Efekt? Idealny makijaż!

I trudno się dziwić, bo dziś na TikToku można znaleźć dosłownie wszystko. To już nie tylko nagrania z tańczącymi nastolatkami, ale także przepisy kulinarne, triki makijażowe, a nawet zagadnienia filozoficzne i psychologiczne.

Niedawno TikTokerzy zwariowali na punkcie “metody 369”, zwanej też “metodą manifestacji 369”. Wierzą, że jej praktykowanie zapewni im powodzenie w życiu i osiągnięcie wymarzonych celów.

Metoda manifestacji 369 hitem TikToka. Ma spełniać marzenia

Hashtag #369method liczy sobie już prawie 113 mln wyświetleń na TikToku. To jasno pokazuje, że internauci uwierzyli w wyjątkową moc manifestacji. Na czym ona polega i skąd się wzięła?

Okazuje się, że ta praktyka nie jest niczym nowym. Nawiązuje do tzw. Prawa Przyciągania, spopularyzowanego m.in. przez książkę “Sekret” autorstwa Rhondy Byrnes. Najogólniej rzecz biorąc zakłada ono, że przyciągamy do siebie to, na czym głównie skupiamy swoje myśli. Jednak w metodzie manifestacji 369 bardzo ważny jest również aspekt numerologiczny.

Trójka ma istotne znaczenie w numerologii. Łączy nas ze źródłem energii Wszechświata, ze Świętą Trójcą. Szóstka reprezentuje wewnętrzną siłę, finanse i świat materialny. Dziewiątka - miłość, wiarę, oświecenie i łagodzenie niepewności. Te cyfry dodatkowo podkręcają manifestację

- wyjaśnia uzdrowicielka Antonia Harman w rozmowie z portalem glamour.co.uk.

@princesstanny

Reply to @gwennmichelle good luck! Hope this helps!! :) ##loa ##369method ##manifest ##manifestation ##lawofattraction ##spirituality ##1111

♬ original sound - princesstanny

Ekspertka podkreśla podobieństwo tej metody z Prawem Przyciągania.

Osiągasz cele poprzez ustalanie jasnych intencji i zapraszanie pragnień swojego serca. “Zamawiasz” z Wszechświata to, co chcesz.

O tym, że metoda manifestacji 369 nawiązuje do “Sekretu” mówi także astrolożka i uzdrowicielka Bex Milford.

Działają na podobnych zasadach - założeniu, że nasze codzienne życie odzwierciedla to, gdzie skupiamy nasze myśli i uwagę. Możemy kształtować rzeczywistość, przyciągać to, czego pragniemy i prowadzić życie, o jakim marzymy, jeśli skupimy uwagę na tych rzeczach i uwierzymy, że już je osiągnęliśmy. Metoda 369 korzysta z energii numerologii, czyli wiary w to, że pewne liczby mają specyficzną moc. Ta energia "ładuje" proces manifestacji i nadaje jej strukturę.

Zdaniem astrolożki metoda manifestacji 369 stała się tak popularna na TikToku i wśród generacji Z w związku z niepewnymi czasami, w jakich obecnie się znajdujemy.

To daje nam szansę odzyskać kontrolę nad naszym życiem oraz nad przyszłością w świecie, który aktualnie jest rządzony przez chaos.

@addie.a.bear_

always be grateful ##manifestation ##369method ##manifest

♬ uWu - sienna (she/they)

Ekspertka dodaje, że ważną częścią tej metody jest poczucie wdzięczności i zaufania.

Gdy już poprosisz Wszechświat o to, czego pragniesz, pielęgnuj w sobie głęboką wdzięczność i radość, nawet jeśli jeszcze tego nie otrzymałeś.

Jak metoda manifestacji 369 wygląda w praktyce? Antonia Harman wyjaśnia, że można ją praktykować na dwa sposoby. Najpierw jednak należy ustalić jasne intencje.

Co chcesz zamanifestować? Chodzi o związek, podwyżkę, coś materialnego? Gdy już masz jasną wizję tego, czego pragniesz, zapisz ją trzy razy rano, sześć razy po południu i dziewięć razy wieczorem. Ten rytuał powinien trwać 45 dni.

@hellysangel

For more methods listen to my podcast “Giving Hell” LINK IN BIO ❤️ ##369method ##369manifestation ##manifestationmethods ##ThisorThatSBLV

♬ Take Me to Pluto - idonthateyou

A jak brzmi duga opcja?

Zapisz nazwę tego, co chcesz osiągnąć trzy razy, potem zapisz intencję sześć razy, a na końcu zapisz akcję dziewięć razy. Im konkretniej, tym lepiej. Możesz zakończyć to jakąś pozytywną afirmacją, na przykład: “Jestem kochana, jestem tego warta, jestem magnesem dla obfitości”.

Czy metoda manifestacji 369 pozwoli nam osiągnąć wszystko, czego tylko sobie zapragniemy?

Możesz zamanifestować wszystko, pod warunkiem, że wierzysz, że to możliwe. Przykładowo zapisanie, że chcesz dostać Oscara mimo że nigdy nie brałeś lekcji aktorstwa zadziała tylko wtedy, jeśli naprawdę wierzysz, że to możliwe. Jeżeli zapisujesz swoją manifestację myśląc, że nie ma mowy, żeby to się spełniło to tak, jakbyś zamówił coś w restauracji, a potem powiedział kelnerowi, żeby odwołał twoje zamówienie

- wyjaśnia Bex Milford.

@wildchildgpx

Get your FREE manifestation Journal. Link in bio. 😊 ##loa ##lawofattraction ##manifestation ##369method ##visualisation ##1111 ##2222 ##august27

♬ original sound - Indigo Moon

Ekspertka dodaje, że lepiej skupiać się na pozytywnych manifestacjach. Zamiast pisać np. “Nie chcę być sama”, warto napisać coś w stylu “Kocham siebie i jestem warta miłości oraz gotowa dzielić się nią w związku”.

Co sądzicie o takiej metodzie? Wypróbujecie ją?

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2021 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
martyna (Ocena: 5) 15.04.2021 09:47
muszę powiedzieć, że sama próbowałam i naprawdę się sprawdza
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.04.2021 22:31
Ale bzdura...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie