PSYCHOZABAWA, która ujawnia, z kim będziesz szczęśliwa. Który symbol przyciąga Cię najsilniej?

Masz kilka sekund na odpowiedź.
PSYCHOZABAWA, która ujawnia, z kim będziesz szczęśliwa. Który symbol przyciąga Cię najsilniej?
fot. namastest.net
18.03.2021
Zuzanna Niedzielska

Podświadomość czasem nie komunikuje się z nami bezpośrednio. Właśnie dlatego taką popularność zyskują psychotesty obrazkowe, które pomagają odkryć, co jest ukryte głęboko w nas. Poniższe ćwiczenie za pomocą kilku symboli pozwoli odczytać, jaki jest Twój ideał partnera i jakie cechy u drugiej osoby sprawią, że będziesz szczęśliwa. Gotowa na krótką zabawę? Weź oddech, rozluźnij się i podążaj za swoim wewnętrznym głosem, a wszystko stanie się jasne.

Zobacz również: Psychozabawa: Zwierzę, które zobaczysz jako pierwsze, zdradza Twój charakter

Z kim będziesz naprawdę szczęśliwa?

Usiądź wygodnie i spójrz na powyższy obrazek. Używaj w tym celu wyłącznie swojej intuicji, nie analizuj wszystkich możliwości. Który symbol zauważyłaś jako pierwszy? Wybierz ten, który od razu przyciągnął Cię najsilniej.

R o z w i ą z a n i e :

Kwiaty

Jeżeli to kwiaty rzuciły Ci się w oczy jako pierwsze, oznacza to, że pragniesz stworzyć ciepłe, rodzinne gniazdko. Poszukujesz więc partnera, który zapewni Ci stabilność i poczucie bezpieczeństwa. To może być zwyczajny, ale opiekuńczy i troskliwy mężczyzna. Czas spędzony wspólnie w domu stawiasz ponad międzynarodowe wycieczki i rajskie plaże. Podobna wizja dotycząca przyszłości zapewni Ci szczęście na długie lata.

Zobacz również: Test z kotem: Jakie są Twoje 3 dominujące cechy charakteru?

Ptak

Jeśli to ptaszek wybił się na pierwszy plan, prawdopodobnie spełnienie zapewni Ci zorganizowany i męski facet, który chętnie będzie trzymał Cię pod swymi "skrzydłami". Lubisz być rozpieszczana i zaskakiwana prezentami bez okazji. Mężczyzna, który chętnie organizuje wycieczki i zajmuje się opłacaniem rachunków będzie dla Ciebie idealny.

Twarz

Cechy idealnego partnera dla Ciebie? Otwarty, kreatywny, życzliwy i o dobrym sercu. Zawsze będzie starał się wywołać na Twojej twarzy uśmiech. Będziesz szczęśliwa u boku charyzmatycznego mężczyzny, który błyszczy na salonach, zyskując sympatię wszystkich (łącznie z Twoją rodziną). Poczucie humoru, taniec, niespodzianki, towarzystwo znajomych - to sprawi, że Twoje życie zdecydowanie nabierze kolorów. 

Zobacz również: PSYCHOZABAWA: Komu pomożesz w pierwszej kolejności? Ten wybór mówi o Tobie wszystko

Źródło: namastest.net

Polecane wideo

Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci
Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 12.04.2022 15:04
Twarz : )
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.03.2021 20:10
Toś cie mi pomogli naprawdę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie