Po czym poznać, że znalazłaś bratnią duszę na całe życie? To połączenie silne jak żadne inne

Czy to naprawdę Twoja druga połówka?
Po czym poznać, że znalazłaś bratnią duszę na całe życie? To połączenie silne jak żadne inne
fot. iStock (olegbreslavtsev)
08.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Nie ma idealnego wieku ani momentu na to, aby odnaleźć na świecie swoją drugą połowę. To może być nasz partner na całe życie, ale też najlepszy przyjaciel czy inspirująca i charyzmatyczna osoba.

Ktoś, przy kim naprawdę jesteśmy sobą, wyrażamy się w pełni i czujemy niesamowitą więź, której nie da wyrazić się słowami. Jedni nazwą to telepatią, inni teorią, że gdzieś tam czeka na nas TEN JEDYNY. Tym, którzy wierzą w znaczenie symboli, jest łatwiej, bowiem dla nich przypadki nie istnieją. Jak sprawdzić, że wcale nam się nie wydaje, i ta relacja to właśnie TO?

Zobacz również: Czy to prawdziwa miłość? 7 oznak, że zakochałaś się po uszy!

Doskonała harmonia i połączenie

Czy złapałaś się na takim błogim momencie, kiedy wszystko jest w porządku tylko dlatego, że druga osoba jest obok? Jeśli długo się nie widzicie, to czegoś w waszym życiu zaczyna brakować, ale nie potraficie tego dokładnie określić. A kiedy tylko zobaczycie swoje twarze, nagle wszystko wraca do normy, prawda? Niejedna osoba może wam tego połączenia pozazdrościć. 

Chcecie pielęgnować uczucie / relacje

Co by się nie działo, podświadomie wiecie, że chcecie dalej budować tę relację i dbać o swoje uczucia, jak o coś cennego. Ten związek nigdy się wam nie nudzi. Codziennie odkrywacie nowe zadania i radością podchodzicie do działania. Po prostu jesteście tego pewni i żadna sytuacja tego nie zmieni.

Niesamowite współodczuwanie

Nie musicie się kontaktować, aby wiedzieć, że u drugiej osoby coś się dzieje. W swojej obecności zaczynacie czuć się podobnie, jakby ból drugiej połówki wręcz emanował na was. Jest między wami nieopisana empatia, wzajemne zrozumienie i magiczna telepatia, która pozwala przewidywać wydarzenia.

Ta osoba jest Twoim lustrem

Bratnia dusza to nie tylko przyjemne chwile beztroski, ale też cierpienie, które dostarcza nam jej zachowanie, aby pomóc nam lepiej zrozumieć siebie. Druga osoba jest pewnego rodzaju lustrem, w którym sami się przeglądamy. Możesz być zdziwiona, jak wiele wspólnych cech odnajdziesz między wami, ale też jak dużo emocji do przepracowania wywoła u Ciebie. Ta relacja to też wyzwanie.

Zobacz również: Po czym rozpoznać „starą duszę”? Od takiej osoby możesz wiele się nauczyć

Polecane wideo

Liczy się styl, a nie rozmiar. Przyjaciółki o skrajnie różnych sylwetkach pozują w takich samych stylizacjach
Liczy się styl, a nie rozmiar. Przyjaciółki o skrajnie różnych sylwetkach pozują w takich samych stylizacjach - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gossss (Ocena: 5) 08.03.2021 19:20
to Twin Flame a nie Bratnia Dusza ....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie