Psychotest bez żadnych pytań. Wystarczy spojrzeć na tajemniczy obrazek

Co widzisz?
Psychotest bez żadnych pytań. Wystarczy spojrzeć na tajemniczy obrazek
źródło: namastest.net
01.11.2020

Ludzka psychika to bardzo skomplikowany mechanizm, którego nigdy nie uda się do końca rozgryźć. Możesz długo zastanawiać się nad swoją postawą, wyborami czy nastawieniem, żeby ostatecznie uznać, że nie rozumiesz samej siebie. To zupełnie normalne, ale warto spróbować.

Zobacz również: Ile osób widzisz? Psychotest, w którym spostrzegawczość nie zawsze popłaca

Twórcy tej niepozornej zabawy zachęcają, by zaufać pierwszemu wrażeniu. Odpowiedź nie będzie przypadkowa. Interpretacja obrazka ma zależeć od tego, kim naprawdę jesteśmy. Każdy zwraca uwagę na inny szczegół.

A ty co widzisz?

psychotest obrazkowyźródło: namastest.net

Psychotest obrazkowy

Który element ilustracji jako pierwszy rzucił ci się w oczy?

- pyta namastest.net, sugerując że pierwsza myśl jest zawsze najlepsza. Poniżej znajdziesz interpretację każdego z nich.

Twarz

W życiu nie zwracasz uwagi na szczegóły, bo koncentrujesz się na większym celu. Potrafisz oddzielić sprawy ważne od tych zupełnie nieistotnych. Nie ma w tobie nic ze skrupulatnego perfekcjonisty. Liczy się efekt, a nie droga do niego.

Ptak

Z łatwością dostrzegasz najdrobniejsze detale, które przesłaniają ci całą resztę. Jesteś osobą nerwową i rozedrganą. Niczego nie planujesz, bo z góry zakładasz, że i tak nic z tego nie wyjdzie. Wszystko chcesz zrobić jak najlepiej, a równocześnie obawiasz się nowych wyzwań.

Zobacz również: Miłosny test 4 pytań. Dla niektórych wynik okaże się bardzo bolesny

Drzewo

Gałęzie są w tym przypadku symbolem miłości, która jest dla ciebie najważniejszą wartością i celem. Jesteś spragniona uczuć niczym wody i jedzenia, a bez nich usychasz. Kiedy stworzysz udany związek - wtedy już nic nie jest ci straszne.

Łucznik

Na ten element ilustracji uwagę zwracają ekstrawertycy. Co w sercu, to na języku. Jesteś osobą energiczną, spontaniczną i niezwykle otwartą. Bardzo nie lubisz ciszy, którą zagłuszasz słowotokiem. W ten sposób łatwo o wpadkę, bo zdarza ci się powiedzieć za dużo.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Ile widzisz psów? Spójrz na obrazek i oblicz swój wiek mentalny

Polecane wideo

TO jedno zdanie doskonale opisuje Twoją osobowość na podstawie znaku zodiaku
TO jedno zdanie doskonale opisuje Twoją osobowość na podstawie znaku zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.11.2020 00:02
Bardziej nietrafionego opisu siebie nie mogłam dostać :D
odpowiedz
Realista (Ocena: 5) 01.11.2020 21:43
Ja natomiast myślałem że mamy tu linie brzegową, coś w stylu mapy która ukazuje ląd bez ukazanie wody. Ale racja, są tu twarz, ptak, gałąź i maleńki czlowiek
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.11.2020 08:43
Lol ja widze słonia z trąbą .......
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie