Takie osoby czują, że nie pasują do współczesnego świata. Czy jesteś starą duszą w młodym ciele?

Zupełnie jakby urodziły się o całe dekady za późno.
Takie osoby czują, że nie pasują do współczesnego świata. Czy jesteś starą duszą w młodym ciele?
Fot. Unsplash
16.11.2020

Mówi się o nich, że są jacyś... inni. Nie do końca przystosowani. Wyróżniają się na tle grupy i nikt nie jest w stanie całkowicie ich rozszyfrować. Mimo że są w kwiecie wieku zachowują się o wiele poważniej niż rówieśnicy. Zupełnie jakby urodzili się w złej epoce. 

Zobacz również: Ile lat ma Twoja dusza? Wiek mentalny zależy od znaku zodiaku

Takie osoby często określa się słowami “stara dusza”. Uważa się też, że mimo młodego wieku cechuje je niespotykana życiowa mądrość, opanowanie i stoickie podejście do nawet najbardziej emocjonujących wydarzeń. Co jeszcze charakteryzuje takie osoby i czy ty też jesteś starą duszą zamkniętą w młodym ciele? 

Czy jesteś starą duszą w młodym ciele?

Fot. Unsplash.com

8 znaków, że jesteś starą duszą 

Widzą więcej, niż inni 

Stare dusze patrzą na wszystko z perspektywy duchowej. Dostrzegają, że wszystko jest ze sobą połączone, mimo że większość osób zupełnie tego nie widzi. Zawsze są w stanie połączyć kropki. 

Nie lubią tłumu 

Przebywanie w większym towarzystwie i wśród tłumu bardzo je męczy. W takich sytuacjach osoba o starej duszy czuje się przytłoczona i najchętniej by zniknęła. Nadmierny gwar i zbyt dużo bodźców wysysa z niej całą energię. 

Są samotnikami 

Osoby, o których mówi się, że mają stare dusze mają przyjaciół i znajomych, ale najczęściej są to niewielkie kręgi, sprowadzające się zaledwie do garstki osób. Przez większość czasu takie osoby rozkoszują się czasem spędzanym w pojedynkę i nigdy się ze sobą nie nudzą.  

Mają wyjątkową intuicję 

... która nigdy ich nie zawodzi. To stanowi o olbrzymiej życiowej przewadze tych zwanych starymi duszami. Mogą zawsze polegać na swojej intuicji, która podpowiada im komu mogą zaufać, a jakich ludzi najlepiej unikać szerokim łukiem. 

Nie interesują ich rzeczy materialne 

Osoba o starej duszy jest przeciwieństwem materialisty. Zupełnie nie obchodzą jej dobra materialne. Wychodzi wręcz z założenia, że im mniej posiada, tym lepiej, ponieważ rzeczy materialne nie dają prawdziwego szczęścia. Kupuje tylko to, co jest jej naprawdę niezbędne do życia. 

Czytają ludziom w myślach 

No... prawie. Oczywiście nikt nie jest w stanie czytać drugiej osobie w myślach jak w książce. Ale stare dusze posiadają pewien dar przenikliwości. Potrafią w mig ocenić nastrój drugiej osoby, wiedzą, co leży im na sercu i z jakimi problemami się borykają. 

Są empatyczne 

Stara dusza w młodym ciele to osoba o wielkich pokładach empatii. Jest pełna współczucia i wręcz współodczuwa emocje innych – w tym ból i cierpienie. Empatia nie pozwala jej przejść obok nich obojętnie i pragnie pomóc każdemu, komu tylko jest w stanie. 

Są nieco staroświeccy 

Mimo że mają 20-parę lat nie zachowują się jak swoi rówieśnicy. Stare dusze nie są zainteresowane całonocnymi imprezami, modą, trendami czy nowoczesnymi technologiami. W życiu najbardziej cenią sobie spokój, ciszę, a także piękno natury i przebywanie na jej łonie.  

Zobacz również: Ile widzisz psów? Spójrz na obrazek i oblicz swój wiek mentalny

Polecane wideo

Rok 2020 wywróci życie do góry nogami tym 5 znakom zodiaku. Jesteś gotowa na zmiany?
Rok 2020 wywróci życie do góry nogami tym 5 znakom zodiaku. Jesteś gotowa na zmiany? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie