Japoński test sześcianu. Odkryje całą prawdę o Tobie w kilka minut

Wyniki zaskakują każdego. Spróbujesz?
Japoński test sześcianu. Odkryje całą prawdę o Tobie w kilka minut
fot. Unsplash (Tianshu Liu)
27.09.2020

Ten ciekawy test jest techniką cenioną na dalekim wschodzie. Do wykonania zadania potrzebujesz jedynie chwili spokoju i kartki papieru. Odpowiedzi na nietypowe pytania pozwolą Ci odkryć zakamarki Twojej podświadomości, a wraz z nimi ukryte pragnienia, emocje i wartości.

Psychotesty oparte na obrazach bądź pytaniach aktywujących naszą wyobraźnie mają bardzo zaskakujące wyniki, ponieważ obnażają nasze uczucia bez użycia umysłu świadomego. Pamiętaj jednak, że to wyłącznie zabawa, a rozwiązanie pozostawiamy do Twojej własnej interpretacji. 

Zobacz również: Psychotest: Wybierz jedną kartę i dowiedz się, co czeka Cię w przyszłości

Wyobraź sobie, że przechodzisz przez pustynię, a przed twoimi oczami ukazuje się sześcian.

Jak duży jest to obiekt? Jakiego jest koloru? Czy jest coś wewnątrz sześcianu? Jest pokryty wzorami, roślinnością, a może piaskiem? Jest dynamiczny czy statyczny?

A teraz widzisz drabinę.

Jakiej jest barwy? Znajduje się blisko czy daleko od sześcianu? Czy opiera się o ten przedmiot?

Następnie wyobraź sobie konia.

W jakim odcieniu jest zwierzę? Jest przywiązane czy porusza się swobodnie? Znajduje się blisko sześcianu? A może daleko?

Wyobraź sobie, że następuje burza.

Jest gwałtowna, z piorunami? A może to tylko delikatny deszcz? Przemieszcza się, czy trwa w jednym miejscu? Jak daleko jest od sześcianu?

Nagle zauważasz kwiat. Jest tylko jeden czy więcej?

Czy coś znajduje się w pobliżu? Jakiego jest koloru? Jest daleko od sześcianu?

Rozwiązanie:

Sześcian – ten przedmiot symbolizuje Ciebie i to, w jaki sposób siebie postrzegasz. Im większy przedmiot, tym większa siła osobowości i pewność siebie. Dynamika mówi o skłonnościach do podejmowania nieprzemyślanych decyzji.

Jeśli sześcian cały czas stoi w jednym miejscu to znaczy, że jesteś z reguły osobą bierną, która nie lubi przejmować inicjatywy. Jeśli Twój obiekt był przezroczysty, prawdopodobnie w życiu czujesz, że nie jesteś wystarczająco ważna i widziana.

Biały – niewinność i czystość

Żółty – zabawa i entuzjazm

Czerwony – siła i miłość

Niebieski – wiedza i lojalność

Zielony – empatia, zdrowie i dobrobyt

Fioletowy– luksus i kobiecość

Brązowy – stabilność, jednostajność, harmonia

Czarny – autorytet i poważanie

 

Drabina – symbolizuje Twoich przyjaciół i znajomych. Jeśli opiera się o sześcian, to możesz liczyć na ich bliskość i pomoc. Jeżeli drabina wystaje ponad obiekt to sugeruje, że uważasz się za kogoś gorszego od innych. Kiedy to sześcian góruje ponad nią, pokazuje to Twoje poczucie wyższości.

 

Koń – symbolizuje związek i idealnego partnera. Jeśli widziałaś przywiązane zwierzę, to znaczy, że w życiu posiadasz dużą potrzebę kontroli. Siodło sugeruje, że potrzebujesz czuć się z kimś bezpiecznie. Im dalej od sześcianu znalazł się koń, tym więcej wolności i przestrzeni chcesz mieć w relacji.

 

Burza – to przeciwności losu i problemy w Twoim życiu. Jej gwałtowność pokazuje rangę problemu, z którym aktualnie się borykasz. Im łagodniejsza i dalej od sześcianu, tym łatwiej sobie z nim radzisz.

 

Kwiat – symbolizuje potomstwo i bliskich. Jeśli widzisz sporo kwiatów – marzysz o gromadce dzieci. Im bliżej sześcianu znalazły się rośliny, tym ważniejsze są dla Ciebie relacje z rodziną.

Zobacz również: Ten wizualny test ukaże ukryte aspekty Twojej osobowości. Co zauważyłaś na obrazku jako pierwsze?

Polecane wideo

Azjatki pokazały, co skrywają pod makijażem. Mamy zdjęcia, w które trudno uwierzyć
Azjatki pokazały, co skrywają pod makijażem. Mamy zdjęcia, w które trudno uwierzyć - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.09.2020 12:39
U mnie sześcian był przeźroczysty i znajdowała się w nim jakby kula z pryzmatu, miesiąca się wszystkimi kolorami i rzucajaca obrazy na ścianki sześcianu. Wszystko inne było wewnątrz tej kuli. Takie hologramy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie