Rozstanie z facetem: 20 pozytywnych rzeczy, których doświadczysz jako singielka

Nawet jeśli wydawało Ci się, że on był tym jedynym, rozstanie może się okazać początkiem czegoś jeszcze lepszego.
Rozstanie z facetem: 20 pozytywnych rzeczy, których doświadczysz jako singielka
Fot. pexels
05.12.2023

Właśnie rozstałaś się z ukochanym i nie wiesz, jak sobie poradzić z pustką? Ciągle o nim myślisz i boisz się, że zaraz zwariujesz? Spokojnie, to typowe objawy charakterystyczne dla straty. Niezależnie od tego, w jakich okolicznościach ze sobą zerwaliście, wydarzenie to nie może wpływać na całe Twoje przyszłe życie. Czas leczy rany. Pozytywne nastawienie także! Nawet jeśli wydawało Ci się, że on był tym jedynym, rozstanie może się okazać początkiem czegoś jeszcze lepszego. Tak, nawet w tym momencie warto szukać plusów! Co dobrego może Cię spotkać w tej nowej sytuacji?

Zobacz także: „Moim przeznaczeniem jest uszczęśliwianie męża". Niepokojący trend tradwifes przybiera na sile

Plusy rozstania z facetem

1. Uświadom sobie, że jesteś całkowicie wolna. Teraz tylko Ty o sobie decydujesz.

2. Całkiem możliwe, że to był świetny facet, ale jeśli się rozstaliście, to znaczy, że nie był znowu taki wspaniały.

3. Zdradził? Znudził się Tobą? Nie pozwól sobie na poczucie upokorzenia. Pokaż wszystkim, że doskonale radzisz sobie w nowej sytuacji.

4. Wreszcie możesz sobie udowodnić, że jesteś silna. Przetrwasz nawet to. Najwyraźniej nie był Ciebie wart i teraz to Ty rozdajesz karty.

5. Możesz robić co tylko zechcesz, bez liczenia się ze zdaniem faceta. Nie oszukujmy się, oni wcale nie są tacy mądrzy, za jakich się podają.

6. Krótka spódniczka? Nowy kolor włosów? Spontaniczny wypad ze znajomymi do klubu? Teraz sama podejmujesz decyzje. Także te najbanalniejsze, a przy okazji najprzyjemniejsze.

7. Masz ochotę na flirt z przystojnym nieznajomym, który wydaje się interesujący? Wolna droga. Nie jesteś już uwiązana. Zrób to, co podpowiada Ci instynkt.

8. Takie przypadkowe spotkanie może być początkiem czegoś zupełnie nowego. Może wreszcie ktoś spełni Twoje oczekiwania w stu procentach? A jeśli nie, to przecież teraz możesz szukać aż do skutku.

9. Twoje łóżko wreszcie wydaje się większe, niż wcześniej. Nikt nie podkrada Ci kołdry, nie chrapie, nie obija łokciami. Wyśpisz się za wszystkie czasy.

10. Jesteś w stanie zapanować nad porządkiem w mieszkaniu. Śmierdzące skarpety na podłodze, włosy w wannie i sterta brudnych naczyń to już przeszłość. Posprzątasz, kiedy będziesz miała na to ochotę, a nie kiedy on doprowadzi dom do ruiny.

11. Koniec z głupimi teleturniejami, meczami i programami o samochodach w telewizorze! Teraz jesteś jedyną prawowitą właścicielką pilota. „Seks w wielkim mieście” i Fashion TV, kiedy tylko chcesz.

12. Nie musisz obawiać się, że ktoś grzebie w Twoim komputerze. Klikaj gdzie popadnie i nie przejmuj się, że on przejrzy historię przeglądarki lub przeczyta Twoje wiadomości na Facebooku.

13. Łazienka jest Twoim i tylko Twoim królestwem. Kolorowe kosmetyki mogą stać, gdzie tylko chcesz. Wreszcie możesz wylegiwać się godzinami w wannie z książką lub dobrą muzyką.

14. Przed wyjściem nikt nie będzie recenzował Twojej kreacji i czepiał się zupełnie bez sensu.

15. Wreszcie nikt Cię nie pogania! Twoje życie nabierze naturalnego tempa. Sama zdecydujesz, ile czasu potrzebujesz na sen, relaks przed TV, zrobienie makijażu, wystrojenie się itd.

16. Jesteś królową we własnym domu i możesz zapraszać kogo tylko zechcesz. Weekendowe spotkanie z przyjaciółkami przy kilku butelkach wina i plotkach nie zostaną przez nikogo zakłócone.

17. Nie musisz przejmować się jego planem dnia i humorami. Masz czas dla rodziny i znajomych, kiedy masz na to ochotę. Dość tłumaczenia, że musisz odwiedzić rodziców lub chciałabyś wyjechać z przyjaciółką na weekend.

18. W lodówce pojawią się rzeczy, które naprawdę lubisz. Koniec konsultowania domowego menu z wybrednym facetem! Nie będziesz słyszała komentarzy, kiedy najdzie Cię ochota na kubełek lodów lub warzywa gotowane na parze.

19. Jesteś teraz postrzegana jako TY, a nie TY + ON. Odpowiadasz tylko za siebie. Nie musisz już świecić za niego oczami.

20. Jeśli mimo niewątpliwych zalet bycia singielką zaczynasz myśleć o kolejnym związku – droga wolna. Tak jak po burzy wychodzi słońce, tak po marnym facecie zawsze może przyjść królewicz z bajki!

Zobacz także: Kiedy lepiej odpuścić sobie faceta? Zwróć uwagę na te sygnały

Polecane wideo

Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ
Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie