Jak bardzo kochasz samą siebie? Ten psychotest obnaży całą prawdę

Po prostu wybierz kwiatek, który podoba Ci się najbardziej.
Jak bardzo kochasz samą siebie? Ten psychotest obnaży całą prawdę
fot. namastest.net
06.09.2020
Wiktoria Sobocińska

Mówi się, że zanim zrobimy cokolwiek dla innych, najpierw musimy nauczyć się kochać samych siebie. W czasach promowania "auto-miłości" łatwo jest się zatracić, myśląc wyłącznie o sobie. Jest spora różnica pomiędzy dobrym i zdrowym związkiem z samym sobą, a narcyzmem czy egoizmem.

To, że akceptujesz swoje myśli, ciało i sposób bycia wcale nie znaczy, że musisz być zapatrzony w siebie czy arogancki dla innych. Ten test obrazkowy zadziała na Twoją podświadomość i sprawdzi, jak jest naprawdę. Jesteś gotowy? To zajmie Ci dosłownie kilka sekund.

Zobacz również: Psychotest, który ujawnia, z kim będziesz szczęśliwa. Co zwróciło Twoją uwagę?

Test: Czy jesteś narcyzem?

Spójrz na powyższy obrazek i zastanów się, który kwiatek najbardziej Ci się podoba. Wygląd nie jest aż tak ważny - gdy poczujesz to subtelne "przyciąganie", będzie wiadomo, że to ten. Podążaj za swoją intuicją! Daj sobie kilka sekund i...

Kiedy masz już swojego kandydata, przeczytaj poniższe rozwiązanie:

Kwiatek numer 1

Jeśli wybrałeś pierwszy kwiatek, to znaczy, że hasło narcyz nie dotyczy Ciebie. Potrafisz akceptować krytykę ze strony innych, pod warunkiem, że jest ona konstruktywna. Uwielbiasz opiekować się ludźmi wokół i cechuje Cię ogromna empatia. Lubisz też słuchać innych i udzielać im dobrych rad.

Kwiatek numer 2

Drugi kwiat symbolizuje osoby o tzw. "zdrowym narcyzmie". Jesteś świadomy samego siebie - swoich zalet oraz wad - i kochasz być w centrum uwagi. Akceptujesz swoje cienie i blaski, nie wstydzisz się żadnej ze swoich odsłon.

Kwiatek numer 3

Ten symbol wybierają osoby sumienne, inteligentne i kreatywne. Myślisz poza schematami i jesteś świadomy swoich wszelkich darów i talentów. Nie lubisz przechwalać się osiągnięciami, ale w duchu jesteś za nie bardzo wdzięczny.

Kwiatek numer 4

Jeżeli przyciągnął Cię czwarty kwiat, to znaczy, że jesteś wyjątkowym narcyzmem. Tak bardzo kochasz siebie, że nie potrafisz wyjrzeć poza czubek własnego nosa! Twoje sprawy pochłaniają Cię na tyle, że ciężko jest Ci przejąć się losem innych ludzi. Otaczasz się wyłącznie grupą, która zaspokaja potrzeby Twojego wybujałego ego.

Kwiatek numer 5

Jesteś bardzo pokorny, ale masz przy tym solidne poczucie własnej wartości. Bardzo szanujesz siebie i dbasz o własne granice, ale to nie sprawia, że zawsze musisz być w centrum wszechświata.

Kwiatek numer 6

Wskazałeś roślinkę numer 6? To znaczy, że masz predyspozycje do bycia narcyzem, ale umiesz być jednocześnie lojalnym, pomocnym i wrażliwym przyjacielem. Niestety często wydaje Ci się, że tylko Twój sposób myślenia czy działania jest właściwy, a inni zawsze powinni podążać za Tobą.

Zobacz również: Psychozabawa: Zwierzę, które zobaczysz jako pierwsze, zdradza Twój charakter

Źródło: namastest.net

Polecane wideo

Koniec z influencerkami. Plantfluencerzy i ich bajeczne rośliny podbijają Instagram
Koniec z influencerkami. Plantfluencerzy i ich bajeczne rośliny podbijają Instagram - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie