Która kobieta ma największą pewność siebie? Twoja odpowiedź ujawnia, jak radzisz sobie w życiu

Nie zastanawiaj się - liczy się pierwsze wrażenie.
Która kobieta ma największą pewność siebie? Twoja odpowiedź ujawnia, jak radzisz sobie w życiu
Fot. brainum.ru
09.07.2020

Pewność siebie to niezaprzeczalnie jedna z tych cech, które bardzo pomagają w życiu. Dzięki niej jesteśmy w stanie m.in. dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej, odnosić sukcesy zawodowe czy z powodzeniem ubiegać się o awans w pracy. Ale pewność siebie to pożądana cecha także w życiu prywatnym, w tym uczuciowym. Zdaniem mężczyzn pewne siebie kobiety uchodzą za wyjątkowo atrakcyjne. 

Zobacz również: Test z kotem: Jakie są Twoje 3 dominujące cechy charakteru?

Czy pewność siebie to cecha, którą widać gołym okiem? Eksperci od mowy ciała przekonują, że tak. Ich zdaniem osoby o dużej pewności sygnalizują ją poprzez pewne konkretne postawy, gesty czy sposób poruszania się. Nie zdradzimy jednak, jakie. Czy jesteś w stanie sama to odgadnąć? Twoja odpowiedź zdradzi jak radzisz sobie w życiu. 

Psychotest: która kobieta jest najbardziej pewna siebie? 

Na grafice poniżej zobaczysz sylwetki czterech kobiet. Każda siedzi w nieco innej pozie. Która z nich wydaje ci się najbardziej pewna na pierwszy rzut oka? Spróbuj nie analizować obrazka zbyt mocno – liczy się pierwsze wrażenie i twoja intuicja. Pamiętaj, że tutaj nie ma poprawnych ani złych odpowiedzi. Twój wybór wskaże natomiast jak ty sama radzisz sobie w życiu. Jesteś gotowa poznać jego interpretację? 

Psychotest: która kobieta jest najbardziej pewna siebie?

Fot. brainum.ru 

Kobieta #1 

W twoim słowniku nie ma takiego słowa jak “problem”. Każda trudna sytuacja stanowi dla ciebie cenną życiową lekcję. Kochasz wyzwania, nie boisz się podejmować ryzyka i chcesz nieustannie się sprawdzać. Dlatego wciąż poszukujesz sposobów by zdobywać nowe umiejętności i się rozwijać, 

Kobieta #2 

Z natury jesteś spokojna i nigdy nie dajesz się ponieść emocjom. Musisz wszystko przemyśleć na chłodno zanim podejmiesz ważną decyzję. Nigdy nie poddajesz się impulsom – kierujesz się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Cenisz sobie swoją strefę komfortu, momentami nawet zbyt bardzo. 

Kobieta #3 

Kierujesz się przede wszystkim emocjami. Decyzje, które podejmujesz są uzależnione przede wszystkim od twojego nastroju, a ten zmienia się jak w kalejdoskopie. Zawsze ufasz swojej intuicji. Gdy na horyzoncie pojawia się problem, który cię przerasta, próbujesz przed nim uciekać. 

Kobieta #4 

Jesteś niezwykle przebojowa, a pewność siebie to twoje drugie imię. Nie znosisz nudy i uwielbiasz, gdy wokół dużo się dzieje, a ty możesz być w centrum wydarzeń. Twoja pewność siebie idzie w parze z uporem. Nawet nie bierzesz pod uwagę, że twoje opinie są mylne, a rację może mieć ktoś inny. 

Zobacz również: „Test wyjątkowości”. Tylko na 1 na 10 osób dostrzeże ukryte znaczenie

Polecane wideo

„Zbyt atrakcyjna, by pracować”. Węgierska Barbie nie może znaleźć pracy z powodu urody
„Zbyt atrakcyjna, by pracować”. Węgierska Barbie nie może znaleźć pracy z powodu urody - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.07.2020 14:15
A ja jestem kobieta i powiem jasno wam facetom, nie dajcie się naciagac nierobom, to nie jest męski obowiązek wszystko stawiać kobiecie , niech płaci za siebie sama i niech się ruszy do roboty , w dzisiejszych czasach kobiety nie gotują dla mężczyzn i nie dbają o nich jak kiedyś , tak samo ty nie musisz płacić za jakąś pijawke która wszystkie swoje pieniądze wydaje na makijaż
odpowiedz

Polecane dla Ciebie