Psychozabawa: Na tym obrazku widać trzy rzeczy. Którą z nich dostrzegłaś jako pierwszą?

Odpowiedź wskaże, czego potrzebujesz w tym momencie najbardziej do osiągnięcia wewnętrznej równowagi.
Psychozabawa: Na tym obrazku widać trzy rzeczy. Którą z nich dostrzegłaś jako pierwszą?
Fot. diapordiamesupero.com
08.07.2020

Większość osób jest zbyt zajęta rozpamiętywaniem przeszłości lub myśleniem o przyszłości, aby docenić wszystkie cudowne rzeczy, które dzieją się tu i teraz. Czas jednak płynie i nikt nie jest w stanie go zatrzymać. Dlatego tak ważne jest skupienie się na tym, co dzieje się w naszym życiu w danej chwili.

Polecamy także: Znajdź twoje imię. Udaje się to tylko 8 proc. najbardziej inteligentnych ludzi

Psychozabawa, którą proponujemy dzisiaj, wskaże, czego potrzebujesz w tym momencie najbardziej do osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Wszystko, co musisz zrobić, to uważnie przyjrzeć się obrazkowi i wskazać jedną rzecz, która rzuciła ci się w oczy w pierwszej kolejności:

psychozabawa obrazkowaRozwiązanie:

1. Spodnie

Masz silną i dominującą osobowość i zdecydowanie potrzebujesz teraz odpoczynku. Osiągnęłaś punkt krytyczny, w którym stres i zmęczenie mogą wyrządzić ogromne szkody twojemu ciału. Uważaj na swoje zdrowie psychiczne i… rozpieszczaj się bardziej. Zrób coś wyłącznie dla siebie – kup sobie coś nowego, zamów pyszne jedzenie, urządź w domu spa.

2. Buty

Jesteś bardzo szczęśliwą i inteligentną osobą, ale przy tym wyjątkowo krytyczną wobec siebie i otaczających cię osób. Aby złagodzić stres i nieco się zdystansować, uprawiaj sport, np. szybki marsz. W ten sposób zadbasz o czystą głowę.

3. Droga

Jesteś samotnikiem i wolnym duchem. Kiedy jesteś trochę przygnębiona i brakuje Ci energii, lubisz odciąć się od innych ludzi. Spróbuj schronić się w naturze. Słuchanie szumu drzew i śpiewu ptaków odpręży i zapewni ci wewnętrzną równowagę.

Polecane wideo

Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.07.2020 14:40
Bujda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie