7 cech najbardziej pożądanych kobiet. Nie ma nic bardziej pociągającego

Wygląd to naprawdę nie wszystko.
7 cech najbardziej pożądanych kobiet. Nie ma nic bardziej pociągającego
Fot. iStock
27.06.2020

Ideały nie istnieją, ale to jednak nie powód, by przestać się starać. Każde nasze zachowanie, gest czy słowo podlegają ocenie przez innych. Warto zrobić wszystko, by zasłużyć na jak najbardziej pozytywną notę. A to wcale nie jest takie trudne - czytamy na łamach „Your Tango”.

Zobacz również: 10 gestów, którymi rozczulisz faceta. Czuje się wniebowzięty, kiedy to robisz

Portal przyjrzał się wynikom badań psychologicznych, które powinny dać nam do myślenia. Okazuje się, że każda z nas może stać się lubiana, akceptowana i wręcz pożądana przez płeć przeciwną. To nie zawsze kwestia wyglądu, ale nastawienia. Facetów interesuje przede wszystkim nasz charakter.

Jeśli posiadasz wszystkie wymienione cechy - prawdopodobnie każdy mężczyzna się Tobą zauroczy!

szczęśliwa kobieta

Jak wzbudzić jego pożądanie?

#1 Lubisz siebie

Brzmi wyjątkowo banalnie, bo zdanie to znajdziemy w każdym poradniku psychologicznym. Rzadko jednak zastanawiamy się, co to tak naprawdę oznacza. Nie musisz być specjalnie przebojowa, ale tajemnicą sukcesu jest samoakceptacja. Kobieta, która nie lubi siebie od razu traci w męskich oczach. Facet zaczyna się zastanawiać, czy faktycznie coś jest z tobą nie tak.

#2 Nie szukasz dopełnienia

Zdajesz sobie sprawę, że związek to wcale nie „dwie połówki jabłka”, ale relacja zupełnie różnych osób. Z partnerem czy bez niego czujesz się tak samo wartościowa. Nie liczysz na to, że w cudowny sposób jakiś facet zmieni twoje życie na lepsze. Nadal musisz mieć własne zdanie, bo przesadna uległość obróci się przeciwko tobie.

#3 Ufasz sobie

To bardzo ważne, ale też niezwykle trudne. Często nie potrafimy się na nic zdecydować i wciąż szukamy potwierdzenia u innych. Takie bezbronne i niepewne siebie kobiety raczej nie są obiektami męskich westchnień. Powinnaś mieć własne zdanie i twardo go bronić. Wierzyć, że trzeźwo oceniasz rzeczywistość i jesteś w stanie samodzielnie wybrać własną drogę.

Zobacz również: Strategia 6 kroków. Dzięki niej zdobędziesz chłopaka, o którym marzysz

zakochana para

#4 Żyjesz chwilą

Tylko bez przesady, bo warto mieć na uwadze przeszłość i zwracać uwagę na to, co dopiero nas czeka. Chodzi jednak o wewnętrzny luz, który pozwala ci choć na chwilę zapomnieć o wewnętrznych troskach. Dać się porwać uczuciom, dobrej zabawie, pragnieniom. Bez ciągłego szukania dziury w całym, uprzedzeń i strachu.

#5 Jesteś wdzięczna

Doceniasz nawet najmniejsze rzeczy, zamiast oczekiwać cudów na pstryknięcie palcem. Wiesz, że manna nie spada z nieba, ale trzeba sobie na nią zapracować. Czerpiesz radość z drobnych przyjemności, a w każdym człowieku dostrzegasz coś dobrego. Taki optymizm to podstawa, jeśli chodzi o tworzenie nowych relacji.

#6 Emanujesz szczęściem

A przynajmniej bardzo się starasz. Nawet jeśli nie wszystko idzie zgodnie z planem, ty potrafisz dostrzec światełko w tunelu. Odganiasz od siebie depresyjne myśli, a kiedy jednak cię dopadną - nie obarczasz nimi wszystkich wokół. Radość na przekór wszystkiemu to samospełniająca się przepowiednia. Wreszcie będzie dobrze.

#7 Dbasz o siebie

W każdym możliwym aspekcie. Zwracasz uwagę na swój wygląd, próbujesz żyć zdrowo, zachowujesz psychiczną równowagę i tak dalej. Rozumiesz, że w centrum twojego życia jesteś przede wszystkim ty, a dopiero później inni. Gdy zadbasz o siebie, wtedy możesz zacząć pomagać innym. W odwrotnej kolejności to nie zadziała.

Zobacz również: Tym jednym zdaniem załatwisz wszystko. Ludzie będą jedli Ci z ręki

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 2) 28.01.2022 23:02
Zachowasz.równowagę.psychoczną.Masz depresję? Nie masz szans u facetów bo nie zachowała równowagi psychicznej! Anemia? Tak samo! Zaburzenia osobowości? Także! Gratulacje dla twórców artykułów na tej stronie 👏🏻
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2020 21:25
WTF KTO PISZE TAKIE ARTYKUŁY????
odpowiedz

Polecane dla Ciebie