20 skutecznych afirmacji, które zapewnią Ci sukces oraz szczęście

Zacznij od któregoś z poniższych haseł, które spodoba Ci się najbardziej.
20 skutecznych afirmacji, które zapewnią Ci sukces oraz szczęście
Fot. Unsplash
31.05.2020

Możesz być zaskoczona, ale wszystko co manifestuje się w naszym życiu, jest odbiciem naszego sposobu myślenia. Dzieje się tak dlatego, że myśl powoduje określoną postawę, postawa decyduje o określonym działaniu, no a działanie zmienia już naszą rzeczywistość. To zarówno dobra i zła wiadomość. Właśnie taka, jaką jest odpowiedzialność za siebie i swoje życie.

Zobacz również: Jak zmienić swoje życie? Prawo przyciągania w 3 krokach

Gdy mamy już świadomość ogromnego wpływu naszych myśli na życie i tego, że za ich pomocą możemy kreować otaczającą nas rzeczywistość, nie możemy już pozwolić sobie na zaśmiecanie umysłu negatywnymi informacjami i zrzucanie odpowiedzialności na los i przypadek. Wszystko, co wypowiadamy na głos i co wyobrażamy sobie w głowie, jest swego rodzaju AFIRMACJĄ.

Rzadko zwracamy uwagę na to, jakie obrazy przechodzą nam przez myśl i jakie nastawienie mamy do świata o poranku, a te nastroje rezonują w nas w określony sposób i najzwyczajniej przyciągają do naszego życia dokładnie to samo

Możesz podchodzić do tego sceptycznie, ale jeśli spróbujesz zastąpić destrukcyjne wypowiedzi, obgadywanie ludzi, narzekanie na swoją sytuację i porównywanie się z innymi pozytywnymi hasłami, szybko dostrzeżesz, w jakim tempie zmienia się wszystko, na czym Ci zależy.

Afirmacje na sukces i szczęście: 20 pozytywnych haseł

Każdego dnia w naszej głowie pojawia się ok. 30 000 myśli. Oznacza to, że przez 24 godziny w naszym umyśle przewija się 30 000 afirmacji, które projektują nasze życie. Czy chcesz, żeby ono wyglądało właśnie tak, jak myślisz i mówisz? Już samo zwrócenie uwagi na myśli i spojrzenie na nie z dystansu będzie sporą pracą domową. Jak nad tym pracować?

Afirmacje to bezpieczne i pozornie mało skuteczne zdania, które regularnie powtarzane powodują określone zmiany w naszym życiu. Poczujesz spokój, spełnienie, równowagę i sukces, ale pod warunkiem, że mówiąc je, naprawdę w to uwierzysz

Zacznij od któregoś z poniższych haseł, które spodoba Ci się najbardziej. Może być ich kilka, jeżeli dysponujesz większą ilością czasu i chęci. Następnie powtarzaj je jak najczęściej na głos do lustra lub spacerując w lesie, a jeżeli ta forma początkowo Ci nie odpowiada, po prostu zapisz je w jakimś ładnym notatniku, patrz na nie, czytaj na głos i często wracaj do swojego magicznego notesu. W taki właśnie sposób zapisujemy życzenia w naszej podświadomości.

Brakuje Ci pewności siebie, pieniędzy, chciałabyś osiągnąć sukces w jakiejś dziedzinie, stworzyć satysfakcjonujący związek, a może pogodzić się z członkiem rodziny? Z każdej sytuacji jest wyjście. Widocznie nigdy nie próbowałaś tej metody, bądź zupełnie w nią nie wierzyłaś. Może z czasem sama wymyślisz jakieś hasło na temat tego, o czym marzysz? „Proście, a będzie wam dane” głosi w końcu biblijne Kazanie na górze. Potem pozostaje już tylko czekać na zmiany.

 1. „Mam wszystko, czego potrzebuję, aby ten dzień był wspaniały”

 2. „Znam swoją własną wartość – moja pewność siebie rośnie”

 3. „Jestem i zawsze będę wystarczająco dobra”

 4. „Mam wiedzę, aby samodzielnie podejmować trafne decyzje”

 5. „Jestem odważny. Jestem gotów działać i stawić czoło moim obawom”

 6. „Żyję swoim pełnym potencjałem”

 7. „Wszechświat jest pełen nieskończonych możliwości mojej kariery”

 8. „Otaczają mnie wspierający ludzie, którzy we mnie wierzą i chcą widzieć mój sukces”

 9. „Podejmując nowe wyzwania, czuję się spokojna, pewny siebie i silna”

 10.  „Jestem wdzięczny, że moje życie jest szczęśliwe i udane”

 11. „Myślę pozytywnie i tworzę dla siebie wspaniałe i udane życie”

 12. „Budzę się każdego ranka gotowy na nowy dzień ekscytujących możliwości”

 13. „Jestem szczęśliwy i wolny”

 14. „Ufam tej podróży”

 15. “Jestem zdrowa, mój umysł jest czysty, a moja dusza jest spokojna”

 16. “Wszystko, co dzieje się teraz, dzieje się dla mojego najwyższego dobra”

 17. “Wybaczam tym, którzy skrzywdzili mnie w przeszłości i spokojnie się od nich odłączam”

 18. “Dziś porzucam swoje stare nawyki i przyjmuję z radością nowe”

 19. “Dzisiaj jestem pełen energii i przepełniony radością”

 20.  „Będę świętować każdy cel, który osiągnę z wdzięcznością i radością”

Warto formułować afirmacje w formie dokonanej, tak, jakby już się zrealizowały. Wtedy nasze wnętrze poczuje się, jakby już tak było i przyciągnie do nas to, co trzeba. Możesz rozmawiać z tymi, z którymi nie jesteś gotowy stanąć twarzą w twarz i wysyłać im dobrą energię na odległość. To również ma znaczenie, co sama zaobserwujesz. W Twoim życiu zaczną dziać się prawdziwe cuda! Tylko nie poddawaj się na początku.

UWAGA! Pamiętaj jedynie, że tej techniki nie wolno wykorzystywać w celu manipulacji. Zadziała tylko, jeżeli nasze intencje będą w 100% czyste.

Powodzenia. :)

afirmacja

Zobacz również: Życie w chwili obecnej – dlaczego tak trudno jest nam być tu i teraz?

Źródło: akademiaducha.pl

Polecane wideo

Jak wyglądają mężowie topowych modelek? Zobacz, za kogo wyszły te piękności!
Jak wyglądają mężowie topowych modelek? Zobacz, za kogo wyszły te piękności! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
CD (Ocena: 5) 31.05.2020 11:17
Fajny artykuł. Czekam na podobne wpisy ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie