7 pytań o koronawirusa, na które w każdym kraju usłyszysz inną odpowiedź

Jak na tym tle wypadła Polska?
7 pytań o koronawirusa, na które w każdym kraju usłyszysz inną odpowiedź
Fot. Unsplash
04.05.2020

4 marca tego roku wykryto pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Oznacza to, że pandemia w naszym kraju trwa już od 9 tygodni. W tym czasie musieliśmy zmierzyć się z szeregiem restrykcji, które miały ogromny wpływ na nasze życie. Zostały zamknięte szkoły i przedszkola, matury przełożono na późniejszy termin, ograniczono dostęp do parków, lasów i placów zabaw, zakazano spotkań towarzyskich, a także zamknięto salony fryzjerskie, siłownie i wszystkie sklepy, poza spożywczymi. Nałożono również obowiązek noszenia maseczek ochronnych i rękawiczek w miejscach publicznych. I choć dzisiaj jest kolejny etap luzowania powyższych obostrzeń (szczegóły tutaj: Życie w Polsce powoli wraca do normalności? W maju zostaną otwarte galerie handlowe, przedszkola i hotele), to codzienność daleka jest jeszcze od normalności, którą znaliśmy do tej pory.

Jak do kwestii koronawirusa podchodzą inne kraje? Czy stosują się do rządowych zaleceń oraz jakie obawy w związku z COVID-19 spędzają sen z powiek Polakom i obywatelom innych państw?

Oto wyniki sondażu przeprowadzonego przez inteligentny algorytm iCode:

icode badanie

icode badanie

icode badanie

icode badanie

icode badanie

icode badanie

icode badanie

Więcej na temat metody przeprowadzenia badania:

iCode to inteligentny test bazujący na unikalnych algorytmach. Algorytmy iCode są w stanie oszacować stopień wahania ankietowanych, gdy ci wyrażają swoje opinie.
• Im wyższy poziom zaufania, tym większa szansa, że myśli zamieniają się w działania i nie pozostają pustymi deklaracjami lub pobożnymi życzeniami.
• Inteligentne testy iCode łączą neuronaukę, psychologię i AI
• Podwójne przetwarzanie, konsolidacja, ślad pamięci, dostępność postawy.

Polecane wideo

Oni mieli dość kwarantanny. Ze sposobów, w jakie protestowali, śmieje się dziś cały Internet
Oni mieli dość kwarantanny. Ze sposobów, w jakie protestowali, śmieje się dziś cały Internet - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Ajka (Ocena: 5) 07.05.2020 23:50
A wiecie, że w walce z koronawirusem, jeśli chodzi o odkażanie pomieszczeń sprawdza się ozon? Warto kontaktować się z takimi firmami jak GreenStyle, z Warszawy, chociaż ostatnio na pewno mają nawał pracy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie