Nie trać czasu na skomplikowane psychotesty. Ten zajmie tylko kilka sekund

Twoje życie uczuciowe bez żadnych tajemnic.
Nie trać czasu na skomplikowane psychotesty. Ten zajmie tylko kilka sekund
źródło: dimajadid.net
18.03.2020

Teoretycznie nikt nie zna nas tak dobrze, jak my sami siebie. Co oczywiście nie oznacza, że wiemy o sobie wszystko. Ludzka psychika to skomplikowany mechanizm, dlatego chyba każdy od czasu do czasu zastanawia się, co tak naprawdę siedzi nam w głowie. Tutaj szybko i łatwo to sprawdzisz.

Zobacz również: 15 cech wyjątkowych ludzi. To najrzadziej spotykany typ osobowości

Na co dzień jesteśmy zabiegani, a rzeczywistość często nas przerasta. Nie mamy czasu, ani ochoty, żeby pomyśleć o własnych emocjach. To ogromny błąd - przekonują twórcy tej psychozabawy, która z zabawą ma jednak niewiele wspólnego. Jej wyniki mogą naprawdę sporo zdradzić.

Wystarczy rzut oka na ten obrazek.

źródło: dimajadid.net

Co na nim widzisz?

Zaufaj pierwszemu wrażeniu i nie szukaj teraz drugiego dna. To nie test na spostrzegawczość, w którym tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Nie chodzi o sokoli wzrok, logiczne myślenie i wyciąganie skomplikowanych wniosków. Po prostu spójrz i niczego nie analizuj.

A teraz sprawdź 3 najczęściej powtarzające się odpowiedzi oraz ich interpretacje. Można z nich sporo wyczytać na temat twojego życia uczuciowego.

Zobacz również: Ile koni widzisz na ilustracji? Odpowiedzi internautów bardzo różnią się od siebie

fot. Thinkstock

Rozwiązanie

Dwie maski

Jesteś wyjątkowo pewną siebie i bezpośrednią osobą. Kiedy zakochujesz się w kimś - mówisz o tym wprost. Nie wstydzisz się swoich uczuć, bo miłość jest dla ciebie największą wartością. Równocześnie masz w sobie sporo dumy, która czasami odbiera logiczne myślenie. Zawsze upierasz się przy swoim zdaniu i z byle powodu możesz stracić nawet najbliższą ci osobę. Musisz popracować nad własną pokorą.

Twarz mężczyzny

Zdecydowanie nie jesteś jedną z tych osób, które okazują i mówią otwarcie o swoich emocjach. Wszystko skrywasz w sobie i nigdy nie wykonujesz pierwszego kroku. To nie ulega zmianie nawet wtedy, kiedy jesteś już w szczęśliwym związku. Nie umiesz okazywać uczuć i partner musi się wszystkiego domyślać. Wzajemna komunikacja ewidentnie kuleje i może być źródłem wielu zmartwień.

Twarz kobiety

Co w głowie, to na języku. Jesteś kochliwą osobą, która otwarcie mówi o swoich emocjach. Nieustannie czujesz motyle w brzuchu, a dla partnera zrobisz wszystko - przynajmniej na początku znajomości. Miewasz za to trudności z budowaniem trwałych relacji, bo wciąż poszukujesz mocniejszych wrażeń. Gdy przestaje iskrzeć i dopada was proza dnia codziennego, wtedy najczęściej zaczynasz adorować kogoś innego.

Zobacz również: Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

Polecane wideo

10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe
10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.03.2020 19:47
Widzę 11,5 twarzy, ta połówka wygląda spod mojego łóżka. Jestem normalna? Czy powinna być to twarz cała?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie