Błyskawiczny psychotest. Wystarczy jedno spojrzenie na ten obrazek

Zaufaj pierwszemu wrażeniu i poznaj prawdę o sobie.
Błyskawiczny psychotest. Wystarczy jedno spojrzenie na ten obrazek
źródło: dimajadid.net
04.03.2020

Niektórzy wierzą, że w życiu nie ma przypadków, a ten prosty psychotest ma być na to najlepszym dowodem. Diagnoza jest wyjątkowo szybka i podobno bezbłędna, bo pierwsze wrażenie nigdy nie kłamie. Tak przynajmniej twierdzą twórcy tej niepozornej zabawy.

Zobacz również: Co widzisz na tym obrazku? Szybka analiza Twojej osobowości

Powiedz nam, co widzisz, a powiemy ci kim jesteś - czytamy na dimajadid.net. Nie szukaj drugiego dna. Im mniej zastanawiasz się nad odpowiedzią, tym bardziej wiarygodne ma być rozwiązanie. Możliwości są tylko dwie, ale nawet przy tak ograniczonym wyborze można sporo wyczytać.

A ile w tym prawdy, niech każdy sam oceni.

źródło: dimajadid.net

Co widzisz na obrazku?

Nie zwracaj uwagi na szczegóły. Wystarczy rzut oka, a wszystko będzie jasne. Ta psychozabawa wymaga zdecydowania i refleksu. Pierwsza odpowiedź jest zawsze najlepsza.

Zobacz również: „Dylemat wagonika”. Szybki test na to, czy masz w sobie coś z psychopaty

Rozwiązanie

Kot

Masz analityczny umysł. Zamiast postawić na spontaniczność, starasz się wszystko planować. Jesteś osobą bardzo ufną i pomocną, ale czasami cierpisz z tego powodu. Źli ludzie próbują wykorzystać twoją dobroć, dlatego musisz ostrożnie wybierać przyjaciół.

Czasami chodzisz z głową w chmurach i idealizujesz wszystko, co cię otacza. Nie pozbywaj się tej wrażliwości, ale od czasu do czasu warto zejść na ziemię. Ciągłe koloryzowanie rzeczywistości do niczego dobrego nie prowadzi.

Pies

Cechuje cię wyjątkowy spokój, który udziela się wszystkim wokół. Przyciągasz do siebie ludzi, ale to nie oznacza, że nie mają ci niczego do zarzucenia. Łakną twojej uwagi, a ty czasami ich ignorujesz, bo skupiasz się na sobie.

W życiu nie używasz wielkich słów. Jesteś osobą bardzo kreatywną i refleksyjną, dlatego potrafisz wyciągać wnioski. Wzbudzasz powszechną sympatię, choć nie każdy jest w stanie cię zrozumieć. Masz własny świat, do którego nie każdego dopuszczasz.

Zobacz również: Nie istnieje szybszy psychotest. W zaledwie sekundę poznasz całą prawdę o sobie

Polecane wideo

10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe
10 zagadek logicznych, które rozwiąże tylko geniusz. Są wyjątkowo podchwytliwe - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.03.2020 22:34
A jak widzę łep konia to co to oznacza?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.03.2020 07:25
Na początku pomyślalam, że to kot ale od razu zauważyłam psią mordkę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie